Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

katastrofaaaa, zakaj se te nisi kam drugam prepisal, al zaj misliš da boš v življenju skoz prišo z osnovno šolo al kaj :? :? :headbang: :headbang:

Umir se no :doze: Ni potrebno človeka tako napadat ali obsojat.Pač ne znese vsem,tud men v šoli škriple ampak zarad mojih neumnosti,zdej sm mal prjel pa gre.Ven0m ima še veliko možnosti, da kaj doseže v življenju saj lahko delaš tudi izredno izobraževanje, se pravi po izpitih ob delu,le denar je potrebno vržt na mizo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Umir se no :doze: Ni potrebno človeka tako napadat ali obsojat.Pač ne znese vsem,tud men v šoli škriple ampak zarad mojih neumnosti,zdej sm mal prjel pa gre.Ven0m ima še veliko možnosti, da kaj doseže v življenju saj lahko delaš tudi izredno izobraževanje, se pravi po izpitih ob delu,le denar je potrebno vržt na mizo :)

eh dobro, neom več nič reko raje, da neo vroče krvi, pač enih ljudi ne gre razumet :D :D ... ne mislim zaj njega, ampak na splošno poznam nekaj takih primerov ne, in vidim kak se pol to konča.... v bistvu men je vseeno, samo pol....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh dobro, neom več nič reko raje, da neo vroče krvi, pač enih ljudi ne gre razumet :D :D ... ne mislim zaj njega, ampak na splošno poznam nekaj takih primerov ne, in vidim kak se pol to konča.... v bistvu men je vseeno, samo pol....

Sej ti kr povej ni panike sam mislim, da si ga mal preostro napadel kot, da bi bil kriminalec zdaj, ko ni uspel dokončat SŠ.Mislm, da ima še veliko možnosti, če jih bo le izkoristu bo mogoč na bolšem položaju kot pa vsi ekonomisti z faxom in gimnazijci :)

Kaj, če bi rajš zamenjal debato,ta tema sam mori :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ti kr povej ni panike sam mislim, da si ga mal preostro napadel kot, da bi bil kriminalec zdaj, ko ni uspel dokončat SŠ.Mislm, da ima še veliko možnosti, če jih bo le izkoristu bo mogoč na bolšem položaju kot pa vsi ekonomisti z faxom in gimnazijci :)

Kaj, če bi rajš zamenjal debato,ta tema sam mori :D

ekonomisti so glih tak v dreku, ker jih je preveč :D :D

eh nisem ga nič preostro napadel sej proti njemu nimam nič, ker ga v niti ne poznam, ampak ko že čujem take izjave, se spomnim na par primerkov tu iz našega konca pa mi slabo postane..

se pa strinjam, da menjamo temo ja,... sej v bistvu naj vsak dela kar mu paše samo da s tem ne škoduje drugim :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe...fantje to ni nč del kazni :D

ammm...ja biu sm v portorožu sm šou mal pičke pecat pa tko...drgač pa fingi sva se že zmenla za dihtnge..

fotr teži k sm gor...prav da mi bo use kable spulu :BUA:

grem rajš ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe...fantje to ni nč del kazni :D

ammm...ja biu sm v portorožu sm šou mal pičke pecat pa tko...drgač pa fingi sva se že zmenla za dihtnge..

fotr teži k sm gor...prav da mi bo use kable spulu :BUA:

grem rajš ajd

:lol1: :lol1: :lol1:

Sej maš kolega štromarja, pa bova že ene kable nardila, da boš spet loh mal na šverc pršu ns pogledat :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe...fantje to ni nč del kazni :D

ammm...ja biu sm v portorožu sm šou mal pičke pecat pa tko...drgač pa fingi sva se že zmenla za dihtnge..

fotr teži k sm gor...prav da mi bo use kable spulu :BUA:

grem rajš ajd

:kva2: :winkiss: :winkiss: :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fotr teži k sm gor...prav da mi bo use kable spulu :BUA:

grem rajš ajd

Men je mt en cajt govorila, da mi bo vse kable pr motorju porezala...Pa sm reku kr dej sej sam luči naujo delale :whistle: Zj mam pa mir s tem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj vse so men rekli.. skos : ja k bo šola kul lahka delaš zarad mene kar hočeš.. no in je blo kul, pozimi, k je blo prej temno pa me ob 6 kličejo da je že cajt za domov, k je že tema, po temi pa se ja ne smeš furat... Moji bi tud razbijali motor :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letos enkrat, še ni bla lih sezona, cesta je blo bl tko tko, ampk sonce je pa blo. pa smo se odpravlal h stricu, pa mi niso dovolil jit z motorjm. pa sm se strmu (ko v 1. razredu :P ) in ostov doma. mat je pa rekla, da če se bom šou vozt, da ga bo z macolo. in pol js ko js, ko onadva gresta, se grem js furat, pol pa nalašč do strica kjer sta bla staradva :D . pridem tja: 'mama, maš macolo prštimano' :kva1:

zdej v glavnem vidjo, da me ne morjo obrnt, tko, da so popustl glede tega...sm če bi bla pa kaka pizdarija kje, pol bi se pa drgač menil :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk...mejte predpostavko da mate res VELIK neopravičenih...pol mislm da bi blo treba vs res v roke uzet...in mislm da bi blo še slabš k pr men...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na to bi mogu pa prej mislt... :doze: mal samokontrole je pa treba met

nimaš kej...po toči zvonit je prepozno...itak paaa...počak, sej še ceu teden ni minu, boš vidu...samo mal zaupanja pridob, mal v rit zlez, pa bojo popustl s kaznijo, če pa ne...pa glej na to tako, da se boš pol s tolko večjim užitkom okol furov :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej bojo popustil... MORJO hehe

:devil: :devil:

pobarvi si podočnjake s svinčnikom,

ful se deli(al pa tud ne) da se učiš

tres se :kva2:

hod na okol kod vreča dreka(ne okol punc)

pol pa boš spet na sedlu :grim (al pa tud ne)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

katastrofaaaa, zakaj se te nisi kam drugam prepisal, al zaj misliš da boš v življenju skoz prišo z osnovno šolo al kaj :? :? :headbang: :headbang:

Sm se zdj drugam upisu... :D Sam je blo že prepozn da bi šel na drugo šolo zj!En let ni nič prot celmu življenju... :closedeyes:

men je rekla, da če ji bom živce žru, da ga bo z macolo :blink:

Men je fotr 4-ko z macolo razbil!K sm pršu pol ure kasnej kokr sva se zmenla!Zato se zdj raje držim ure če mi jo že določi! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm se zdj drugam upisu... :D Sam je blo že prepozn da bi šel na drugo šolo zj!En let ni nič prot celmu življenju... :closedeyes:

Men je fotr 4-ko z macolo razbil!K sm pršu pol ure kasnej kokr sva se zmenla!Zato se zdj raje držim ure če mi jo že določi! :grim

:eek:

A ti to resno? :huh:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek:

A ti to resno? :huh:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Ja že tko je bla vsa boga!Pol jo je pa še stari dokončow!Nekaj delow je blo še uporabnih sm jih lahk prodal! :P

No pa mamo spet Rossija na čelu!

Popravljeno . Popravil Ven0m
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sem ja. II. letnik II. gim. Ti pa si ziher na zdravstveni ker vidim da maš XT-jko pa sem jo že videl pred zdravstveno parkirano... Naj ugibam; včeraj si videl moj motor pred šolo da veš kam hodim ker sem ga tak mel edini tam parkiranega :D

a-a jaz sem tui druga.. se pravi si ti od pehana sošolec :D te pa vem kiri si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne deli se norca reesko, pa pejt rajš dol da te nebu fotr dobu pa ti razbu kompa, d boš pol joku ku kšna pička :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!