Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

ne sekiraj se...tu smo sami pijanci :P

sam vozmo pa ne pod vplivom :nono: :nono: :nono:

aja, to si ziher??? res je da ne vozimo več, ampak smo pa vozili ko smo bli mladi, zaj pa še samo avto ko smo v tekočem stanju...heheheh

Popravljeno . Popravil _Nejko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Sem nov član na Motosvetu.Z Rokyem sva zelo dobra kolega.V kratkem k hiši pride Aprilia RS125.Upam, da se bomo fajn razumel. :)

dobrodošu še z moje strani

ne sekiraj se...tu smo sami pijanci :P

sam vozmo pa ne pod vplivom :nono: :nono: :nono:

:rolleyes: :whistle:

sam vozt pa res ne pod vplivom :nono:

ne odgovorn voznik :headbang:

ko sm vozu sm mel največ v rit enih 3-4 dcl ruma pa en pir :headbang:

glih prov, da se roka ne trese :devil: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo vinjen ne smeš vozt, ker je to zelo slabo. Lahko vozš pa pirjen, vodknjen, itd. :P

Da ne bo kdo resno vzel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pod vplivom sem še samo dva krat vozil svoj motor:

pa to dvakrat ko sem se zjutraj vračal iz bikerjev domov. justaboy že ve kaki sme bil.

Drugače pa med vikendi tam do 5 iceov pa potem seveda pelam od kolega skutera ko leti max 50 na uro zakaj jaz vozim ker on ni zmožen se nikoli niti prav gor vsedet.

na svoje msedanjem pa nimam namena pelat pod vplivom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ko smo glih pr tem, jst sem peljal samo enkrat pjan k klada :), šel sem seveda po bolj stranskih cestah, da ne bi rabil pihat. In ko sem se lepo vozil domov vidim, da snop luči potuje v nekakšnem vzorcu, recimo temu ležeča 8, seveda sem prepričan, da sem vozil čisto naravnost. Pa še ko sem se domo priosmical sem se odločil da ga lepo parkiram v garažo, a glej ga zlomka, direkt v vrata, prokleti škrati so jih mogel zapret, ker sem bil siguren da so odprta. No pa sem poskusil še enkrat, ne... Spet ni šlo, bo jih treba kar odpret... Mislem da je blo pol še neki z lovlenjem motorja in postavlanja na tačko, ampak to se pa ne spomnem dober :)

Ja ja, nkol več po tem nisem šel pjan na motor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pa da še jaz povem svojo zgodbico :D ... bil sem tud samo enkrat pijan na motorju in to je blo lani za konec šole, s sošolci smo seveda proslavili kot se spodobi, mene je vrglo, in po kakšnih dveh urah spanja na klopci v mestnem parku sn bil kolktolk sposoben hodit pa se vsest na motor... no med vožnjo sn mel občutek da vidim samo neko malo svetlo piko ki je pač bla zunanja okolica vse okol mene pa je tema,... no nekak sn se priprdal domov z vlkimi napori, saj sn vmes skoraj dvakrat bruhal. no in od takrat dalje sem sklenil da se več ne vsedem pijan na motor :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nebi niti probav peljat pijan...še če sem peš, je pločnik preozek, nikar, da bi se mogu peljat :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz se tud se nikol nisem pijan vozo.

sem pa mel malo borovnick v sebi - sam pijan pa nisem bil :D

pa ne res se ni za zajebavat s tem - dovol nas ze umre na cestah vsako leto :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

strojči se rad napije pr nas na vasi pol pa okol straši :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao

zdej zgleda ta tema kot za pijančke :grrr

to ni dobr

jst pa ko sm bil nalit me je sa mal bolil kuracc za rdeče luči pa vse je blo tko hitr

še moj motor :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje; ma mogoče kdo od vas zrihtano kakšno uro na motorju? mislm na armaturki? na to sm pomislu takoj po prvi vožnji z motorjem, pa še zdej nisem nikjer zasledu kej primernga :headbang: namreč uro že dobiš, samo če jo enostavno nalimaš gor, pol ne moreš baterije menjat :blink:

nekje sm vidu na ježka, to bi bla dobra ideja, sam uro bi mogu dobit kašno tako manjšo, da bi lepo pasala na armaturko, ker tud ni placa na preteg

post-12378-1174926291_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej baterije ni potrebno menjat vsak teden..? Meni za digitalna z miljon funkcijami drži že več kot 3 leta.. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam na motorju digitalno uro iz louisa za 2€, pa je ful dobra, je na ježka za pritrdit, pa veeelk zaslončk je :OK: sej bi slikov, pa ne vem sploh ke mam uro :? upam da je nism zgubu :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud res

no vidš, nekej tazga, ko maš ti žarko bi blo fajn :OK: , bi dobu kej tazga pr kašnem urarju mogoče :hmm: morm jit mau poprašat, mogoč majo kej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam na motorju digitalno uro iz louisa za 2€, pa je ful dobra, je na ježka za pritrdit, pa veeelk zaslončk je :OK: sej bi slikov, pa ne vem sploh ke mam uro :? upam da je nism zgubu :BUA:

zanč si jo dau tja na une police, k maš tastaro ketno pa tist... k se ti je odlimala, tko da tm mal poglej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud res

no vidš, nekej tazga, ko maš ti žarko bi blo fajn :OK: , bi dobu kej tazga pr kašnem urarju mogoče :hmm: morm jit mau poprašat, mogoč majo kej

drugač je to slika od moje mtke

jst mam še zapakiran v škatli

drugač pa je blo to kupljen v louis-u

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizda, vse take pizdarije dobiš v louisu, sm kurc k je tko s poti...moraš glih namensko v avstrijo rint...sicer pa se bo zdej nabralo par zadev za nabavt, pa mogoče celo prepričam fotra, da se enkrat zapelemo tud tja :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimiva zadevca, ql k ma dost velke številke, sm mi je bol všeč okroglo, kr so merilniki okrogli, se mi zdi da bi bol pasal...

kko pa to drgač naročiš prek te strani? ma gdo izkušne? naroču bi tud balanco še eno mal nižjo, sm to je kurc, k ne vem kolk :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hod po trgovinah z motorji pa mal sprobavi balance

za louisa pa ti priporočam da naj ti kkšn drug naroči prek neta(npr.: sosed,prjatu...) pa mu fukneš pol keš

sam balanca je dost težka

sej drugač pa povpraš mal pr temi OPrema-louis.de

pa ti bojo tm vse povedl :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mitofreak je imel hudo urco na balanci.Čist mejhno, ravno tok, da si lahko dobr prebral številke.Povprašte ga kje jo je dobu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!