Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

sam reeskota bo treba pri pitju nazaj držat :D če kdo ne verjame naj gre na stran sršenov pa si ogleda piknik :P

A majo stran :eek: Dej link plis,ker Grčar ga v profilu nima :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko bo tuki 1000 strani

noben več ne bo mel 125-250 ccm motor(od zdejšnih) :glare:

LOL,počak, da Stroj pa Flame dobita 125ke,bo v parih mescih 9000 strani :blink: :D

Brez zamere Strojči pa Flame :winkiss:

Hvala ti :) Pa kdaj se mo mi na šol srečal,bo treba drug tedn na kšno kavo v Evrota B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Hvala ti :) Pa kdaj se mo mi na šol srečal,bo treba drug tedn na kšno kavo v Evrota B)

Ni problema :D Matr, ne vem, nekam slabo kaže use skp :BUA: Za drug tedn na pjački bi blo pa možno :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni problema :D Matr, ne vem, nekam slabo kaže use skp :BUA: Za drug tedn na pjački bi blo pa možno :OK:

Ti povem kdaj bom meu čas pa če ga boš meu se v Evrotu zmenmo pa še Osterc pride zravn k je tud Iskra Boyz :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha,ok!

Potem pa še mu ti prlimaj eno fotko,da bo videl da se da. :OK:

Ti povem kdaj bom meu čas pa če ga boš meu se v Evrotu zmenmo pa še Osterc pride zravn k je tud Iskra Boyz :lol:

zmenen :beer2: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo me fantje...sva se lih s fingijem tušerala...je blo kr fajn :OK:

hehe une slike s piknika so tud adijo ja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo me fantje...sva se lih s fingijem tušerala...je blo kr fajn :OK:

hehe une slike s piknika so tud adijo ja :D

uuu, kaj ti je fingi kam svojga fingerja tiščal, al še kaj druga :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez fingerjev...to je blo bl tko..."daj risko skloni se, milo je padlo na tla"...sm se sklonu... pa je je piknu :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo me fantje...sva se lih s fingijem tušerala...je blo kr fajn :OK:

hehe une slike s piknika so tud adijo ja :D

je blo kr grupno :devil: :devil:

brez fingerjev...to je blo bl tko..."daj risko skloni se, milo je padlo na tla"...sm se sklonu... pa je je piknu :blush:

a morš use ''umazane'' podrobnosti povedat :blush: :blush: :blush:

Popravljeno . Popravil _Fingi_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jafak :blink: Sej na Iskri maš sam dve možnosti, da postaneš, gay al pa metalc LOL :lol1: Hecam se Fingi,brez zamere :drunk:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moji varci se je zobnik sfuku (ni bil originalen)... kaj se je zgodil? nimam pojma, ker se je fotr nazadnje z njo vozu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jafak :blink: Sej na Iskri maš sam dve možnosti, da postaneš, gay al pa metalc LOL :lol1: Hecam se Fingi,brez zamere :drunk:

haha :lol1: :kva2: sej kul :beer1: sej maš po svoje kr prov :blink: (jest za enkrat ne mislm bit nč od teh dveh možnosti)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je kr obe uzeu :D

je dost tm teh reksijev pa tega ne?

Hehe katerih reksijev to?Metalcev je kr dost ampak so kr uredu ljudje,vsaj tisti, ki jih jaz poznam.Za gaye pa nimam statistike, ker me ne zanima preveč :D

Popravljeno . Popravil Roky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe katerih reksijev to?Metalcev je kr dost ampak so kr uredu ljudje,vsaj tisti, ki jih jaz poznam.Za gaye pa nimam statistike, ker me ne zanima preveč :D

Mah pa sej metalci sploh niso tok slabi ludje :D mislm, mam dost frendov k so metalci, tud men paše kšn hard rock :blush: , pa se ful dobr štekamo, sam da bi se pa meu za metalca? :grrr :grrr

Tole z reksiji pa tud men ni jasn? Mogoče zarad ketn? :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo me fantje...sva se lih s fingijem tušerala...je blo kr fajn :OK:

hehe une slike s piknika so tud adijo ja :D

:lol1: :lol1: :lol1:

Ja slike so pa itak odklop :OK:

Hehe :D

Grčar, a teb kapsi kej morijo k maš pršraufano pa skrivleno tablco ? :hmm:

Si še noben ni upov :devil:

brez fingerjev...to je blo bl tko..."daj risko skloni se, milo je padlo na tla"...sm se sklonu... pa je je piknu :blush:

:eek: fag scena :slap: :ninja:

Jafak :blink: Sej na Iskri maš sam dve možnosti, da postaneš, gay al pa metalc LOL :lol1: Hecam se Fingi,brez zamere :drunk:

:lol1: :lol1: :lol1:

Mah pa sej metalci sploh niso tok slabi ludje :D mislm, mam dost frendov k so metalci, tud men paše kšn hard rock :blush: , pa se ful dobr štekamo, sam da bi se pa meu za metalca? :grrr :grrr

Tole z reksiji pa tud men ni jasn? Mogoče zarad ketn? :blush:

ja reksi = metalc, k ma tok ketne gor, k kkšn ps :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej mislm, da te ketne počas zginjajo z mode.Ampak si ne predstavljam nost za vratom ključavnice in VERIGE tako kot so nosili par let nazaj.Kot, da bi biu kakšen res zagrizen šlosar :huh: Ne motjo me ketne, ki jih majo recimo na hlačah sam normalne debeline ne pa kot ketna za dvigalko za mašine v avtomobilskih delavnicah :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No _Fingi_ me je prehitel...

Pa še dam jaz najboljši iq test do zdaj: IQ

podpovprečno intiligentn sm!!! :BUA: to laže :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!