Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

na koncu sem ugotovil, da enostavno ni ekonomske racunice z novim hehe :D

hiter pa si hiter :slap: :D

aja sem ga ravno naso...hmm sam nisem pa nobenga odkril z recimo obmocja 02, 03...

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trenutno mam ceno 3600€ - l. 2005, 4000km, 1. lastnik, servisna/potrjena itd...

@brodar

to je tui res ja...za stvar se je treba tud kam pelat :D

Popravljeno . Popravil VaraderoDriver
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej, pomoje ni vrei novega motorja kupovat, ker se ti isto zgodi ko zaj varaderotu, da je motor praktično kot nov, vendar tisti ki bojo novega kupovali raje še dajo neke evrov zraun ne, ker drugač bi pa on ful mogo ceno spustit, pol pa je tud bad... :BUA: :BUA: ...novega edino kupiš če ga misliš met vsaj ene 3 leta drugač se ti ne splača pomoje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no samo on tut najbrž bo mel motor 3 leta to kar zdaj kupuje... prvo tak še z blokadami pa pol ko še da blokade ven... še več ko 3 leta ga bo mel če mene vprašaš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej, pomoje ni vrei novega motorja kupovat, ker se ti isto zgodi ko zaj varaderotu, da je motor praktično kot nov, vendar tisti ki bojo novega kupovali raje še dajo neke evrov zraun ne, ker drugač bi pa on ful mogo ceno spustit, pol pa je tud bad... :BUA: :BUA: ...novega edino kupiš če ga misliš met vsaj ene 3 leta drugač se ti ne splača pomoje

:grim to je to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa novga kupš pa vsaj veš da bo vse delal tko k treba. Ok, maš tud določene primere ko so motorji iz trgovine v pizdi, samo to so zelooo redke izjeme

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trenutno mam ceno 3600€ - l. 2005, 4000km, 1. lastnik, servisna/potrjena itd...

@brodar

to je tui res ja...za stvar se je treba tud kam pelat :D

4.000 km? al 40.000? 4000 je mal malo k ne? to se nisi nč vozu potem...

no če maš 4000, se pravi motor je praktično nov, tako, da dejanska vrednost je, ampak 2 leti star ne...

sicer brezveze pametovat, sej vsi vemo kko je. pač lahko prodajaš motor isti dan, ko si ga kupu z 0 km, pa ga moraš dost cenejš prodat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itak da bi mel vec ko 3 leta ja hehe

ok naso sem enega - in sicer je to Moto Cerne...ma kdo kake izkusnje s temi ljudmi?

No majo normalno trgovino (nove motorje) in pa jemljejo tud staro za staro..

Tak da ce ve kdo kaj...hvala :D

Popravljeno . Popravil VaraderoDriver
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moto černe...to je pa okolica lj...en kolega tm dela drgač :D

pomoje je kul...ti se ne sekeri komu boš prodal..ti se obremenjuj za kok boš prodal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tam bi lahko vzel staro za staro a ne...zato sem vprasal, da mi nebi tam nekega sranja prodal dalje :BUA:

enim se da zlo zaupat, drugi pa te tud zlo hitro naserjejo...ja vsi ki sem jih do zdaj klical, bi mi dali nekje 3000€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej za 3000 daš pa je to to...al pa rečeš 3200 pa gas... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej pa 3000€ ni tak slaba cena pomoje, je pa res da si kar nekaj zgubo ja, ampak več tak težko da bojo dali

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajde te varedero daj ga bek pa mi potrobi še ta tedn z novim motorom pred hišo :D

hehe šala šala da ga neoš res preveč pod ceno dal samo zarad te želje po novem motorju :)

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma saj to je to ja...zdaj se bom pocakal malo ce se kdo javi al pa kaj. Ce pa pol res nic nebo, pa bom pac naredo kaj takega...

Ker to se mi pa res zdi kr fejst pod ceno...sam kaj ces...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am.. če bi ob nakupu motorja pametno razmišljal bi kupo mitota al pa rs :P..po 4000km bi težko vrjetno kaj crknilo.. pa še prodal bi ga lažje.. ker itaq vsakemu ko pr 16ih nardi izpit za A roji poglavi da bo motor čimbolj letel... zato se tut kupci najdejo prej za take motorje....

jaz bi na tvojem mestu še počakal in ga nikakor nebi dal za 3000€..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am.. če bi ob nakupu motorja pametno razmišljal bi kupo mitota al pa rs :P..po 4000km bi težko vrjetno kaj crknilo.. pa še prodal bi ga lažje.. ker itaq vsakemu ko pr 16ih nardi izpit za A roji poglavi da bo motor čimbolj letel... zato se tut kupci najdejo prej za take motorje....

jaz bi na tvojem mestu še počakal in ga nikakor nebi dal za 3000€..

Kot da bi poslušal samega sebe... Točno to sem jaz rekel :D Le da sem omeno mitota, aprilio pa izvzel :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva je zdej brodar...si že menu bat...al čakaš da boš komplet? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am.. če bi ob nakupu motorja pametno razmišljal bi kupo mitota al pa rs :P..po 4000km bi težko vrjetno kaj crknilo.. pa še prodal bi ga lažje.. ker itaq vsakemu ko pr 16ih nardi izpit za A roji poglavi da bo motor čimbolj letel... zato se tut kupci najdejo prej za take motorje....

jaz bi na tvojem mestu še počakal in ga nikakor nebi dal za 3000€..

se strinjam s prvim delom, ampak dosti prek 3000€ pomoje neo dobo, ker šmrkavci itak ne kupujejo tega najbolj, stari pa majo ponavadi malo jače motore ne :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@reesko

Haha jaz se vozim in vse dela :D Ta mesec še ne bom to menjal...

Aja čisto vse ne dela... očitno mi akumolatora ne polni... Čeprav sem kupo novi akumolator pa regler od dolenca... pač se brez luči vozim da mi ne prazni tak hitro akumolatorja in mi elektrika ostane za vžig motorja da ne rabim porivat :D drugač pa vse laufa ja :P

zdaj me je glih en klical...hehehe :D je reko 3200 mi da takoj... :D

ja no če je to postavo za prvo ceno še ziher malo shandlata pa mu daš ravno za enih 3400 pa je to to :OK:

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha jaz se vozim in vse dela :D Ta mesec še ne bom to menjal...

ja kaj misliš da ti bo batek 100 km predn crkne povedal: brodarček menjaj me!! :D :D enkrat ti bo samo vse zroštalo skup...hehehe... jaz bi na tvojem mestu preventivno menjal, glede na to kolko km ma, pa da nisi ziher če je prejšnji lastnik menjaval kaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

reč da mu daš za 3400..če ne pa spust na 3300...nevem če boš dobu kdaj bolšo ponudbo :D

@brodar...preber od nejkota izjavo :D

Popravljeno . Popravil reesko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!