Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

ja kaj misliš da ti bo batek 100 km predn crkne povedal: brodarček menjaj me!! :D :D enkrat ti bo samo vse zroštalo skup...hehehe... jaz bi na tvojem mestu preventivno menjal, glede na to kolko km ma, pa da nisi ziher če je prejšnji lastnik menjaval kaj

jaoo saj pa bom menjal :slap: pa ti veš kolko keša sem jaz zmetal to zimo v motor? Saj bom to tudi menjal samo ne zdaj aprila ker ni več finančnih sredstev. al misliš da ne vem da je preventiva boljše ko kurativa...

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo jebači..tkole približn bo zgledu moj motor...dejte kšne predloge kere "sponzorje" nej dam za nalepke...tuki so amd, magnetti marelli itd...kšne predloge...da ne bo preveč bedn zgledal :D

[attachmentid=94548]

post-6806-1175017707_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@reesko

Haha jaz se vozim in vse dela :D Ta mesec še ne bom to menjal...

...

Menjej čimprej :D jest sm reku da bom čez zimo zamenov bat, pa sm ga prepozn, je prej zaribov :blush: :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaoo saj pa bom menjal :slap: pa ti veš kolko keša sem jaz zmetal to zimo v motor? Saj bom to tudi menjal samo ne zdaj aprila ker ni več finančnih sredstev. al misliš da ne vem da je preventiva boljše ko kurativa...

ja samo se mi zdi da je to malo pomembneješe od raznih preoblečenih zicov, itd... nevem zakaj to nisi prvo naredo??... dobro no, upam da ti bo zdržalo še ta čas, če ne pa pač jok pa na drevo :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menjej čimprej :D jest sm reku da bom čez zimo zamenov bat, pa sm ga prepozn, je prej zaribov :blush: :closedeyes:

pust ga če je pa "velik" v motor vložu :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo jebači..tkole približn bo zgledu moj motor...dejte kšne predloge kere "sponzorje" nej dam za nalepke...tuki so amd, magnetti marelli itd...kšne predloge...da ne bo preveč bedn zgledal :D

:lol1: :lol1: :lol1: :kva2: :kva2: durex obvezno !! :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo jebači..tkole približn bo zgledu moj motor...dejte kšne predloge kere "sponzorje" nej dam za nalepke...tuki so amd, magnetti marelli itd...kšne predloge...da ne bo preveč bedn zgledal :D

[attachmentid=94548]

no ja malo bolj roza bo tvoj :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej folk kolk mislte da je tole vredn (http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=1344176)

Popravljeno . Popravil _maLi_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdaj me je glih en klical...hehehe :D je reko 3200 mi da takoj... :D

Ej men se tud zdi d je to ful preveč pod ceno za 2005 letnik :BUA: :BUA: mene tud tok skrbi zarad tega varaderota :cry: bom meu isti problem jesen ko ga bom začeu prodajat, k ne vem kok bom mogu spustit ceno :headbang: sam moj je 2006 letnik sam bo usen bol en kurac vreden :angry: pizda če bi še enkrat kupvov sigurn bi biu 2-takt...kok sm se najebu matr :headbang: še fotr je biu pamtn naj bo 4-takt zdj pa mam :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja nejc saj tak je to...mama pa vsaj zdaj veliko manj stroskov hehe...ampak ze takrat bi mogla kupit rablene, ne pa novih...

zdaj se boma pac malo mucla :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja nejc saj tak je to...mama pa vsaj zdaj veliko manj stroskov hehe...ampak ze takrat bi mogla kupit rablene, ne pa novih...

zdaj se boma pac malo mucla :BUA:

to da sta kupla nove, pa glede na to kolk bota zaj zgubla na ceni, sta glih na istem z onim ko majo 2- taktne. na boljšem bi bla če bi rabljeno kupla :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motul al pa Agip lepo zgledata...Pa kšno cifro dej :evilgrin:

P.S. Matex a maš ti 11kw al 21kw RSko?

Popravljeno . Popravil Roky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motul al pa Agip lepo zgledata...Pa kšno cifro dej :evilgrin:

P.S. Matex a maš ti 11kw al 21kw RSko?

11kW, ker ne morm več - sej zdej pridejo predelave :OK: (upam.....Vomberger ga neki serje :BUA: )

Risko, ti si pa napiš GAY FORCES.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

woox, vse najboljše :OK: :OK: :yea1: :beer2: :beer2: :grupni:

woox :beer2: :beer2:

woox USE NAJBOLŠ :OK: :yea1:

aja pozabu

woox : :yea1: :yea1: :yea1: >

WOOX VSE NAJBOLJŠE :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

M.G.: Spletna stran bo pa kmal nova pršla, najverjetneje na domeno (bom poskusu kej zrihtat ;) )

woox vse najbolš :OK: :OK:

×2

3

WOOX vse najbolš :OK: :OK: :yea1: :yea1: :kva2: :kva2:

vse najbolše wooox i :OK: :OK: :OK:

woox vse naj naj naj :OK: :OK: :OK:

folk prosim pomagajte mi najt nekoga, ki bi mel varo :cry:

ja vse naj naj :OK: :OK:

:blush:

ej, hvala bojsi :OK: , pa se vidmo na kakšni turi. :grim

Popravljeno . Popravil woox
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja nejc saj tak je to...mama pa vsaj zdaj veliko manj stroskov hehe...ampak ze takrat bi mogla kupit rablene, ne pa novih...

zdaj se boma pac malo mucla :BUA:

Ja no sej verjetn bi blo mogoče res bolš da bi rablene .) sam tkrt k sm jst kupvov pa res nism nobenga ohranenga najdu...zdele jih je pa na netu k dreka :?

Ampak sej bomo že zdržal :D se bomo mal pomučl...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej a kir ve če bo kej moto sejma letos u celu ko je blo lani tak cajt moto boom al ka je že bill :? :?

me mal mika pogledat kako lep strojček :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11kW, ker ne morm več - sej zdej pridejo predelave :OK: (upam.....Vomberger ga neki serje :BUA: )

Risko, ti si pa napiš GAY FORCES.....

A kej veš potem kok pri Vombiju pride, da ti vse blokade uzame vn,da garancija ostane.Ker ima en un kit za 125.000sit kao gianelli pa rave ventil ampak mene sam zanima kolk pride odstranitev blokad, kar mi prodajalka ni znala povedat :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(upam.....Vomberger ga neki serje :BUA: )

bejž stran od tega nategvača kolkr daleč morš!!!

PS.:woox use ta nar ta bulš pa veli... "se ve" :OK: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no sej verjetn bi blo mogoče res bolš da bi rablene .) sam tkrt k sm jst kupvov pa res nism nobenga ohranenga najdu...zdele jih je pa na netu k dreka :?

Ampak sej bomo že zdržal :D se bomo mal pomučl...

isto je blo pr men...en rs-ka s ful prevoženimi pa stara nsr-ka so ble v igri oz. v ponudbi :headbang: zdej gledam oz. v jesen, ko sm gledu, robe ko peska :headbang: ...pa dobr...js sm vsaj pristav na ybr za 500k...ti si meu 1mio v rok .)

'mal' več zgubu...sm boš pa tolk manj mogu pršparat za večjega :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!