Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

ej a kir ve če bo kej moto sejma letos u celu ko je blo lani tak cajt moto boom al ka je že bill :? :?

me mal mika pogledat kako lep strojček :kva2: :kva2:

letos ni moto booma, ker je na vsake 2 leti ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bejž stran od tega nategvača kolkr daleč morš!!!

PS.:woox use ta nar ta bulš pa veli... "se ve" :OK: :yea1:

Kje pa se splača kupt Aprilio?Autocommerce? :hmm: V bližini Kranja oz. Ljubljane?

Popravljeno . Popravil Roky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok je sploh nova vara?

ker če je čezt mio sta pol še na slabšem k tisti k jim normalno delajo 125 2T oz na istem kot jaz in meni podobni k smo mel probleme(upam da jih ne bo več :devil: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je cez milijon ja - takrat je bla 1.150.000bsit

sicer pa jebesh vse skup...zdaj sem se se s starimi skregal zarad tega...in je vse v kurcu!!!!!!!

Popravljeno . Popravil VaraderoDriver
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no se prav če dobiš 800k za njo...si zgubu 350k...kar je pa tko k jst...oz še več skor :P

fantki...4T je hud če je rablen oz tko k ma cavalier 500k k sploh ne more cene zgubit...tele nove varjante so sicer zanesljice...sam denarnci niso nč bl prjazne k 2T...še slabš so

a nism pametn da sm to use zgruntu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11kW, ker ne morm več - sej zdej pridejo predelave :OK: (upam.....Vomberger ga neki serje :BUA: )

ja že kr pošteno ga tale womberger serje :BUA: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

halo....a je kdo na netu(kak youtube,mojvideo...)sasldeil reklamo za twingota(jurij garač) ko je bla na viktorjih...

jaz sem umiral od smeha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je več al manj blo vse všeč... od jamesa bonda, gospodarja prstanov, gore zlomljen hrbet, opredelitve damjana murka, komentar na tista dva oblikovalska bleda pedra,... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na jutubu je...mi je zanč sošolc kazu...vse so tud gora zlomljen hrbet :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuješ norc_16 kaj maš to nekega sošolca z tuonotom 50 (oziroma zaj ma mhr team), ki hoče poletet. Saj ne rečem da ne leti ampak še vedno ne nese rs 250 kot je rekel... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuješ norc_16 kaj maš to nekega sošolca z tuonotom 50 (oziroma zaj ma mhr team), ki hoče poletet. Saj ne rečem da ne leti ampak še vedno ne nese rs 250 kot je rekel... :lol1:

eh, sej pa frece se je to zajebaval malo, če bi res mislo pa bi res blo malo čudno...hehehe :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na jutubu je...mi je zanč sošolc kazu...vse so tud gora zlomljen hrbet :D

tist filmčk je pa direkt zate ane :D

Oražm, USE NAJBOLŠ :OK: :beer1: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nejc 90, woox vse najboljše :OK:

bejž stran od tega nategvača kolkr daleč morš!!!

Nategvač? Zakaj?

ja že kr pošteno ga tale womberger serje :BUA: :angry:

Kaj pa je blo?

Kje pa se splača kupt Aprilio?Autocommerce? :hmm: V bližini Kranja oz. Ljubljane?

Tam kje ti bodo dali najceneje. Pojdi do vseh...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah zdej da bom po celi Sloveniji letov za 10 - 20ksit cenej niti ne mislm :grrr Ampak men se Vombergar zdi dost uredu,velik bolš kot Štern :hmm: Važno mi je, da so servisi dobro narejeni :whistle:

Nejc90: Vse najbolš :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: e

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah zdej da bom po celi Sloveniji letov za 10 - 20ksit cenej niti ne mislm :grrr Ampak men se Vombergar zdi dost uredu,velik bolš kot Štern :hmm: Važno mi je, da so servisi dobro narejeni :whistle:

Nejc90: Vse najbolš :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: e

tale Vombergr matexu pa jerneju že več k pou leta rihta krivine od đianelija, k bi jih pomoje kje drugje prej dubu. Pa nabija, kao da jih nimajo... ja pizda v tovarno nej pokliče, če jih pa tm nimajo, je pa res žalost :slap: :lol1:

Pa še kkšne dele se je tut čakal ene 4 mesce :headbang:

P.S. k je treba motor prodat, so itak usi prjazni pa tko, da prodajo, pol jih pa boli kurac za use ;) Motor takoj zrihtajo, za ene jebene krivine, k stane pa 40k bsit, se jim pa tut poklicat ne da v Italijo, da bi jih poslal. Tko šele vidš taprav karakter serviserja. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale Vombergr matexu pa jerneju že več k pou leta rihta krivine od đianelija, k bi jih pomoje kje drugje prej dubu. Pa nabija, kao da jih nimajo... ja pizda v tovarno nej pokliče, če jih pa tm nimajo, je pa res žalost :slap: :lol1:

Pa še kkšne dele se je tut čakal ene 4 mesce :headbang:

P.S. k je treba motor prodat, so itak usi prjazni pa tko, da prodajo, pol jih pa boli kurac za use ;) Motor takoj zrihtajo, za ene jebene krivine, k stane pa 40k bsit, se jim pa tut poklicat ne da v Italijo, da bi jih poslal. Tko šele vidš taprav karakter serviserja. :)

vprašanje je ali sme nabavljati rezervne dele mimo uradnega uvoznika brez skrbi, da bi izgubil status pooblaščenega serviserja :hmm: kar pa ni v LJ na zalogi pa čakaš, pa čakaš pa :BUA: :BUA: :BUA: pa na koncu dobiš :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!