Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

vprašanje je ali sme nabavljati rezervne dele mimo uradnega uvoznika brez skrbi, da bi izgubil status pooblaščenega serviserja :hmm: kar pa ni v LJ na zalogi pa čakaš, pa čakaš pa :BUA: :BUA: :BUA: pa na koncu dobiš :OK:

Zakaj pa da ne bi smel pooblaščeni serviser nabavljati dele direkt iz Italije? :eek:

Zgleda da so pol v Avto Triglavu totalni debili in nesposobneži, če ne morjo zavrtet enga telefona, da oni naročijo, če že drugi pooblaščeni serviserji ne morjo (čeprav dvomm).

Glede vvombergerja, pa ko je en iz foruma popravljov svoj motor, mu je Vomberger nabijov, da v Italiji v tovarni NIMAJO delov? :headbang: :slap: yea, if you believe in santa :krneki:

Pomen tovarne je, da izdeluje izdelke, tko da mislm, da je to samo nabijanje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm..Kerga pa poj priporočate tle na Gorenjskem? :hmm:

uradnega :hmm: čist nobenga :BUA: to morš peljat h kšnmu mešaču...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roky, kva pa langus u Lubnm :? a si že kej gledov pr nemu :D

langus... prav tako nabavlja za aprilije pri avto triglavu... s tem, da sem bil samo enkrat pri njem (pa mi je po km najbližji), ko sem čakal na prestavno ročico sredi sezone cel mesec. naročena komplet, dobil samo vzvod brez tistega dela s katerim zatakneš čevelj. v kolikor bi tisti del vrgel preč po padcu, bi čakal še en mesec.... vmes med čakanjam, ko sem preverjal kdaj bo dobava pa me je prijazno poučil, da valjda je naročil komplet in da je prestavna ročica tista stvar na levi strani, ki je namenjene šaltanju...

tko de.... sem šel naslednjič k vombergarju pa sem tud čakal pa čakal in sedaj, razen potrošnega materiala vse nabavljam direkt pri avto triglavu.... pa tud tam čakam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@RSTDRIVER

z Langusam mam jest tud slabe izkušne glede rezervnih delov. Sm čakov na komplet veriga+zobnika mesc pa pov, pa še to mi je napačne prnesu :BUA:

Z nakupom novega motorja pa pr njemu nimam izkušn, vem pa da prodajajo zato sm reku da se mrbit splača še pr njem pogledat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nejc 90 vse naj naj :OK:

bojsi dons zalaufam mojo bejbo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nejc 90 vse naj naj :OK:

bojsi dons zalaufam mojo bejbo :P

pol pa prid en krog do mene, da ne bom skos jst do tebe hodu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nejc 90 vse naj naj :OK:

bojsi dons zalaufam mojo bejbo :P

mater, te si pa mel ti res "jako" prepoved... :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo rabi Gianneli izpuhe, se lahko kaj zmenimo, več na PM ali MSN :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol pa prid en krog do mene, da ne bom skos jst do tebe hodu :P

Počaki še kšne 3 dni da starce omehča....pol mu bojo pa spet vse po starem dovolil :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mater, te si pa mel ti res "jako" prepoved... :D :D :D

to je blo 3km...lih tok k sm ketno uštimu...da ne bom 3/4 sezone brez motorja...pol pa še ostalo da ga rihtam...pa je že zima..pol ga pa itak prodam...

zdej sm se pa poslovu od lubice :(

Počaki še kšne 3 dni da starce omehča....pol mu bojo pa spet vse po starem dovolil :grim

:grrr :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je blo 3km...lih tok k sm ketno uštimu...da ne bom 3/4 sezone brez motorja...pol pa še ostalo da ga rihtam...pa je že zima..pol ga pa itak prodam...

zdej sm se pa poslovu od lubice :(

:grrr :grrr

Zakaj prodaš?Kej močnej pride? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men on ne deluje tak... pomojem bo kupo 125, 4T :devil: :lol1:

Sej tanova CBR125 je znižana,ker pride čist nov model po Euro3 normah baje :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj prodaš?Kej močnej pride? :hmm:

men on ne deluje tak... pomojem bo kupo 125, 4T :devil: :lol1:

drug let je ninja ja :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se bo kdo ta vikend oz bol natancno v soboto kaj vozo v okolici celja?jaz mam en opravek v soboto verjetno tam(ce bo vreme seveda) pa potem se skocim malo obiskat MR da vidim ce je se taka ko lani,ker me kolena ze precej srbijo :P :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.avto:net/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=1360662

hahaha :lol1: :lol1: dejte pogledat pod oprema&opombe :headbang: :headbang: :headbang:

O ne me jebat :lol: :lol1: :lol1: Kva sm crknu od smeha.Model misl, da so to simpatije al pa Glasujzame :lol1:

Prav cena ni zadnja,ampak je treba najprej poklicat, da osnovno ceno zveš LOL

Popravljeno . Popravil Roky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!