Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

O ne me jebat :lol: :lol1: :lol1: Kva sm crknu od smeha.Model misl, da so to simpatije al pa Glasujzame :lol1:

Prav cena ni zadnja,ampak je treba najprej poklicat, da osnovno ceno zveš LOL

To je moj bf!!!LoL!To je učer gor vrgu!Mu je majkica rekla da more motor sestavt pa prodat!In seveda ga noče...pa se mau zajebava!In na uni sliki u vojaški majci sm jz zadj pa tm k ga pijemo tut!!! :headbang: Drgač je pa ta motor pr men u delavnici...mau razdrt :lol1:

osnovna cena je pa napisu 350.000 bivših!

Popravljeno . Popravil Ven0m
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje a je normalno, da je števec za temperaturo skos na nuli pri 50cc skuterju, če ga skos teraš recimo pol ure.. Ker jamra un stric k ga je kupo da je mogu na servis dat blabla :D Nevem zakaj nebi normalno delal, k mi je polet špilalo u nulo :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja je normalno... pač kontakt se je mal dol dou tam ko pride na cilinder ki pol kaže temperaturo, če ga mal dol daš ni kontakta in ti skos nulo kaže ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V polni opremi (kombinezon,škornji,... ) sem več kot pol ure porival motor :angry: Ketna mi je dol padla... Pa ne, ker ne bi bi bila našpanana al pa kaj ker sem jo našpanal prejšnji tedn... :( Odtegnili so se neki šraufi na zadni felni ko držijo gor zobnik al neke takega nisn še niti prav gledal jutri bom dal zobnike pa ketno dol pa pogledal kaj je narobe. Pomoje nič takega samo tisti šraufi na zadni felni med zobnikom in felno mislim da... No saj bom jutri vido danes se mi res ne da šraufat.

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajoj, js sm pa že mislu rečt 'js tud!', k sm mislu, da si se celo popovdne okol fijakov, tko k js .)

Si mogu to napisat an.. nalašč ga izzivaš :glare: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah bom že porihtal čeprav jezen pa sem fejst. Upam samo da so navoji vreu da neom rabo še navojev novih rezat.

to so uni vijaki-6 jih je se mi zdi- k so na zadnji feltni...dej mi neki povej...notr v feltni je ena guma...a maš ti kej lufta v tej gumi...oz tko bom prašu...če ma zobnik k je pritrjen gor kej lufta?k je ena guma notr...in ker je guma prožna mam jst mal lufta :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to so uni vijaki-6 jih je se mi zdi- k so na zadnji feltni...dej mi neki povej...notr v feltni je ena guma...a maš ti kej lufta v tej gumi...oz tko bom prašu...če ma zobnik k je pritrjen gor kej lufta?k je ena guma notr...in ker je guma prožna mam jst mal lufta :(

nevem če je podobno kot na nsrki...ampak kaj nima vsak zobnik malo lufta?? tolk da se čist malo premika v levo-desno stran ampak res ful malo...al je to narobe kaj ?:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to so uni vijaki-6 jih je se mi zdi- k so na zadnji feltni...dej mi neki povej...notr v feltni je ena guma...a maš ti kej lufta v tej gumi...oz tko bom prašu...če ma zobnik k je pritrjen gor kej lufta?k je ena guma notr...in ker je guma prožna mam jst mal lufta :(

Daelim style ;) najprej se mal premika, pol se pa začne zobnik 1 cm levo pa desno majat, pol pa odtrga ketno in ti zjebe zadn zobnik.

Pol je treba pa nov zobnik kupt, pa nove puše (gumice), pa pol ketno drugo al pa poštukat spet :)

Rajš kup nove gumice, bo zdej cenej, kot pa pol use skup :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to so uni vijaki-6 jih je se mi zdi- k so na zadnji feltni...dej mi neki povej...notr v feltni je ena guma...a maš ti kej lufta v tej gumi...oz tko bom prašu...če ma zobnik k je pritrjen gor kej lufta?k je ena guma notr...in ker je guma prožna mam jst mal lufta :(

pr men je tut luft....mislim da je to normalno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cavalier danes okoli 4:30 do 5:00 popoldne čez veliki slatnik s srebrno ybr in ogromnim spojlerjem zadaj :D 200m pred velikim slatnikom pa srečal enega strička na cbr 900 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to so uni vijaki-6 jih je se mi zdi- k so na zadnji feltni...dej mi neki povej...notr v feltni je ena guma...a maš ti kej lufta v tej gumi...oz tko bom prašu...če ma zobnik k je pritrjen gor kej lufta?k je ena guma notr...in ker je guma prožna mam jst mal lufta :(

5 vijakov je. Amm nisn se zdaj za to zavzel... Kaj pa vem ti jutri povem ko bom felno dol vzel vreu? :) Al pa čakaj mogoče jo bom še danes dol vzel...

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!