Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

ja čist malenkost, zato so tut te gumice, da ni čist togo zašravfano, sam če s prsti mal premikaš zobnik, pa da se premika, bi blo verjetno treba gumice menjat. Ker pr daelimu je blo prvi dan, pa en tedn čist ql, pol je pa odtrgal, pa pogledam, se je pa zobnik za 1 cm levo-desno premiku :BUA:

Je pa še vseen bolš dat 5k za tiste gumice, kot pa pol 20k za novo ketno pa zobnike :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej če logično pomisleš, mal lufta pa more imet, če se kr od enkrat na zadnje kole prek ketne prenese gromozanska moč cagive, pa če nebi blo mal lufta, bi po vsej vrjetnosti odtrgal, saj jest si tk razlagam.

mal za šalo, mal za res

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daelim style ;) najprej se mal premika, pol se pa začne zobnik 1 cm levo pa desno majat, pol pa odtrga ketno in ti zjebe zadn zobnik.

Pol je treba pa nov zobnik kupt, pa nove puše (gumice), pa pol ketno drugo al pa poštukat spet :)

Rajš kup nove gumice, bo zdej cenej, kot pa pol use skup :)

ja čist malenkost, zato so tut te gumice, da ni čist togo zašravfano, sam če s prsti mal premikaš zobnik, pa da se premika, bi blo verjetno treba gumice menjat. Ker pr daelimu je blo prvi dan, pa en tedn čist ql, pol je pa odtrgal, pa pogledam, se je pa zobnik za 1 cm levo-desno premiku :BUA:

Je pa še vseen bolš dat 5k za tiste gumice, kot pa pol 20k za novo ketno pa zobnike :headbang:

mislm da moj luft bl ustreza grčarjevmu opisu in ne tistemu milimeterskemu :(

lih 1cm ni..je pa mal manj...tko je...če ketno mal poguncam...se mi kr zobnik premika...a to je treba nove gumice al kaj? :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislm da moj luft bl ustreza grčarjevmu opisu in ne tistemu milimeterskemu :(

lih 1cm ni..je pa mal manj...tko je...če ketno mal poguncam...se mi kr zobnik premika...a to je treba nove gumice al kaj? :(

ojej to pa je res treba nujno menjat... meni se mogoče kakšen milimeter ampak mal manj ko 1 cm pa je že kr problem... menjaj čimprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ojej to pa je res treba nujno menjat... meni se mogoče kakšen milimeter ampak mal manj ko 1 cm pa je že kr problem... menjaj čimprej.

mogoče ve kje se to menja :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tega našga langusa bom jutr poklicu ja :)

sam zanima me če ma kakšn drug mogoče to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

waaaaaa med poukam smo se ga ufukal pa je čist sedl :OK: :OK: zdej pa na šiht čez pou urce :cry: :cry: :cry: :whistle: brezveze :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

waaaaaa med poukam smo se ga ufukal pa je čist sedl :OK: :OK: zdej pa na šiht čez pou urce :cry: :cry: :cry: :whistle: brezveze :BUA:

glej da se ne boš preveč zmatru...da boš budn ponoč :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej da se ne boš preveč zmatru...da boš budn ponoč :naughty:

kva pa ti že tko zgodi na motosvetu :blink: :blink: :blink: :eek:

se bom potrudu da nam zmatran ;) bom šparov energijo, sam zate :devil: :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cavalier danes okoli 4:30 do 5:00 popoldne čez veliki slatnik s srebrno ybr in ogromnim spojlerjem zadaj :D 200m pred velikim slatnikom pa srečal enega strička na cbr 900 :D

:grim kje si se pa skrivov :P

pa k res tist tko ogromn zgleda :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor je nazaj sestavljen in spet normalno dela :D Izgubil sem par šraufov in se je tisto odtegnilo, danes sem kupil nove šraufe in dal kolo nazaj gor, našpanal ketno itd... Skratka zadeva je rešena in motor normalno funkcionira. :D Aja reesko sem zdaj gledal zadaj nič kaj mi ne miga... tko da pomoje maš ti malce težave s tem rajši čimprej porihtaj...

pa k res tist tko ogromn zgleda :blink:

:grim

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva pa ti že tko zgodi na motosvetu :blink: :blink: :blink: :eek:

se bom potrudu da nam zmatran ;) bom šparov energijo, sam zate :devil: :devil: :devil:

mah dan šole mamo :D

Motor je nazaj sestavljen in spet normalno dela :D Izgubil sem par šraufov in se je tisto odtegnilo, danes sem kupil nove šraufe in dal kolo nazaj gor, našpanal ketno itd... Skratka zadeva je rešena in motor normalno funkcionira. :D Aja reesko sem zdaj gledal zadaj nič kaj mi ne miga... tko da pomoje maš ti malce težave s tem rajši čimprej porihtaj...

:grim

mah u kurac nej gre...čist vsak kurac morm menjavat :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah dan šole mamo :D

mah u kurac nej gre...čist vsak kurac morm menjavat :BUA:

ja fajn se mate, mi smo mel pa sam en pomladn dan al kaj, tk da smo bli sam eno uro frej, dve smo si pa še tko uzel :doze: :doze: krneki...

jah...ti menej, pa boš dobr za par sezon :OK: itaq boš pa prodav prej, pa nav nč več treba menat :OK: :OK:

aja emm...a boš dons kej šu do...strica vegla? :blush: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja fajn se mate, mi smo mel pa sam en pomladn dan al kaj, tk da smo bli sam eno uro frej, dve smo si pa še tko uzel :doze: :doze: krneki...

jah...ti menej, pa boš dobr za par sezon :OK: itaq boš pa prodav prej, pa nav nč več treba menat :OK: :OK:

aja emm...a boš dons kej šu do...strica vegla? :blush: :blush:

pol k pride fotr domov bo povedu če greva :D kaj se sekeraš itak je slab vreme :D

sm klicu langusa...prav da nima une gume :(

mogoče kdo drug ve kje se to da dobit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

reesko......dolenca vpraši mogoče ma še oz. zdi se mi da ma še (če seveda ni tudi njegova preveč zj....)

cavalier......jst sm bil tam dol na žagi (pred cerkvijo zaviješ dol v dolino) in sem te že tam videl ko si šel po ravnini pa sem tekel za garažo gledat ko si šel mimo pa si bil res :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim vem kje

sej se večkrat furam po našem podgurju hehe :P , je starfotr iz stopič doma + tega mamo tam delavnco, kjer ponavad še kj delam, v hrusci pa na slatnku sta dva vikenda, v brusnicah mam bratranca... :D

kjer čš hehe :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

reesko......dolenca vpraši mogoče ma še oz. zdi se mi da ma še (če seveda ni tudi njegova preveč zj....)

Glede gumic, če so ble enkrt že zategnjene, pa pol odšravfane, je isti kurac, k če bi ble 10 let gor ;)

@reesko Tko da bo treba kr nove. A ni en serviser v Mengšu al tm nekje za Cagive? Praši tm, drugač pa Trst, tm k si stalna stranka :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede gumic, če so ble enkrt že zategnjene, pa pol odšravfane, je isti kurac, k če bi ble 10 let gor ;)

@reesko Tko da bo treba kr nove. A ni en serviser v Mengšu al tm nekje za Cagive? Praši tm, drugač pa Trst, tm k si stalna stranka :D

serviser v mengšu?

drgač pa grči...recmo poglej brodarja...on je to že 2x podru pa je kul...tko da to nima veze :)

drgač pa denzi ma tud mal lufta...tok nekak k jst...pa on prav da je kul..in tud zame bo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

serviser v mengšu?

drgač pa grči...recmo poglej brodarja...on je to že 2x podru pa je kul...tko da to nima veze :)

drgač pa denzi ma tud mal lufta...tok nekak k jst...pa on prav da je kul..in tud zame bo :OK:

dokler se ne strga :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!