Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Jaz sem imel namen it v Avstrijo pogledat...

Če se zberete štirje lahko gremo. Stroški prevoza se delijo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem jst drugo mrežico mislu, tako okrasno ki jo daš čez tank. Kaj ti bo ta za čelado pa ne vem, pustit ne moreš tko k jo lahko prec ukradejo, za še eno čelado prevažat pa spet ni varno, pa še motlo te bo k boš čez veter rezu :)

Trakec bi bil pa ql :D

A se a prek neta kej naročit iz luisa?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah TC ni glih poceni, ampak Čelade so pa cenejše kot v Louisu, jest grem u četrtek, sam ne vrjamem da lohk še koga sabo vzamem, gremo po motor, in spotoma u Beljak po jakno

Če kdu rabi kao malenkost, alpa kej, se lohk ustavmo u LJ, sam nebi kej preveč motali u center, pa mi daste dnar, pa jest kupim-ne kakih jaken, da pol ne bo prava velikost :OK: , Trakce alpa mrežce pa komot...

Popravljeno . Popravil DimmniBurek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jst ti povej k mam tanov katalog od Louisa da so v TCju Shark čelade vse enako drage al pa clo kakega jurja cenejše od Louisa...pol pa da računaš še pot do gor :wacko:

Pa tut X-litke pa Nolanke so pri nas cenejše kt v Louisu...preverjeno :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem jst drugo mrežico mislu, tako okrasno ki jo daš čez tank.......

ja sj jest tut drgac uno ta elasticno k je ubistvu cela brez unih haklckov, sam tale je najblizje tisti, drugac pa ce bo dnar bom pomoje kupu usnjeno prekrivalo za ducatija:>>> jebacko :>> :closedeyes: O:-) O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej gor u Luisa se splača it bl po kakšno jakno al pa kej tazga,čelade majo pa tud pocen sam so kr ene leve firme. Dj a pol nebi šel nobedn ta tedn gor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh kaj mu to pmaga ce pa ne ve kje je .... pa kaj bos sam hodu u trgovino nekam u avstrijo....guzi, ja bi su sam nimam dnarja :cry: :cry: :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok si ti neumen ej :slap:

Mal preber poste, pa pol govor, jao ej, če je cenejše u TCju, jao :slap:  :glare:

ne ti men da sm jest neumn :devil: k sm biv gor in sm vidu da je blo gor cenejš, če pa ni u luisu greš pa hain gericke k je 500m stran

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma mi se menmo o čeladah Shark in Nolan v Louisu in TCju oz. Compaco

zajc!11one

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo motor dons zjutri šu na servis in naj bi biu do ju3 popoldne že zrihtan tko da se lahko kr prec začnemo ment za kšn celodnevn izlet,lahk tut v Avstrijo al pa kam še delj :OK:

Pa za Kolpo bi se blo tut fajn že kej zment :beer2: :drunk: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo motor dons zjutri šu na servis in naj bi biu do ju3 popoldne že zrihtan tko da se lahko kr prec začnemo ment za kšn celodnevn izlet,lahk tut v Avstrijo al pa kam še delj :OK:

Pa za Kolpo bi se blo tut fajn že kej zment :beer2:  :drunk:  :yea1:

jst sm se pa odloču, da dons razdrem motor, pa da dam ta pof*kan kestl zašvasat! sam je treba najprej dol uzet pa spraznt, pol pa dva dni da se mal presuši, da ne bo pr švasanju kkšne pizdarije (BUM!!!!) :D sej ta vikend itk bl slabo kaže zarad vremena, za drug tedn bi se pa dal kej zment!!!

lp, GrCaR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No mamo vsi neki razšraufane motorje :hmm: , jaz ga mam narazn, pa nimam ga cajta skup dat :( , drugače pa bomo vidl kako bo kaj jutri na popravcu, če naredim, ga je motor pošten "najebal"; ne bo imel mira pred menoj :OK: .

No ja, za Kolpo bi že pa res čas bil, če ne bo prej konec počitnic, preden se bomo kej zmenl.

Popravljeno . Popravil VmasIna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mene po 24.7. skor nič ni več doma tko da bi se blo lepo kej prej zment za kašn izlet al pa kamping :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj motor je, jst sem, kolpa je tud, vreme pa še bo :)

Tko da dejmo se zment, ker jst tud nasleden mesec ne vem kako bo s časom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam pa bi vi 125ccm šli na kolpo. sem čist zraven doma pa vam bi lahko kaj svetoval. Povejte kakšne so vaše zahteve pa bom probal pomagat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tm smo bli mi v šoli v naravi :) Po tisti cesti zgori nad vasjo motoristi gonjo k sto matr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kolpo tud jst mal poznam :)

A bi bli to v campu, al bi kr tko postavel šotore? :)

Jst bi raj kr tko nekje, vem za en še kar vredu plac :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tm smo bli mi v šoli v naravi :)  Po tisti cesti zgori nad vasjo motoristi gonjo k sto matr.

misles ti dom Ajda? To je u Radencih... (ne tisti u prekmurju, ampak te u beli krajni) mi smo bli tud tm :P Sej a ni tm ob kolpi tud ena izposojevalnica kanujeu? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eko, tema ima prav naslov-125ke javite se, torej javljam se vam na moji "novi" Hondici NSR 125!

I'm so happy, dons sm naredu 243km, in občutek je rahlo boleč-roke mal, hrbet, rita :trance_33_sleep:

Ampak imam motor zdej :yea1: :yea2: :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eko, tema ima prav naslov-125ke javite se, torej javljam se vam na moji "novi" Hondici NSR 125!

I'm so happy, dons sm naredu 243km, in občutek je rahlo boleč-roke mal, hrbet, rita :trance_33_sleep:

Ampak imam motor zdej :yea1:  :yea2:  :photo:

ej burek srečno vožno, pa velik varnih kilometrov z motorjom! zdej se bo treba pa res kej zment za kkšno furo al pa tko kej! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!