Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

emmm kaj se je do od tu gor kdo dans fural skozi spodnje poljčane pa še naprej nekam z dvema NSR-kama??ble sta rdeči... na eni sta bla 2 gor...je do od tu ?:D

Popravljeno . Popravil D_u_H_e_C
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ce mas Gaima...drgac pa si zdlownlodej tole [KLIK Z DESNO / SAVE LINK AS]http://spikey.homelinux.org/automatix.deb pa instelirej pa zalaufej pa naj ti instalira aMsn (klon msnja). mas pa zravn se ful uporabnih progijev.

drgac pa na hitrco....brez automatixa

sudo apt-get update && sudo apt-get install amsn

Imam aMSN ampak mi je precej nerodn.Če sm že na msnju uporabljam kar Gaim, ker je še najbol preprost,za IRC pa itak konzola + irssi :grim :D Pa če sm že na Linuxu nekako tud nimam časa viset na Msnju, ker ponavad v PHP in HTMLju delam...Drugač sm pa z temle Ubuntujem fino zadovoljen, le včasih me mot to, ker se mi dostkrat namizje sesuje,napake pa še nism ugotovu :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mitofreak: a ti uporabljaš kakšen program, ki je podoben DC++ oz. da deluje na istem protokolu?Ker nč ne najdem :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam aMSN ampak mi je precej nerodn.Če sm že na msnju uporabljam kar Gaim, ker je še najbol preprost,za IRC pa itak konzola + irssi :grim :D Pa če sm že na Linuxu nekako tud nimam časa viset na Msnju, ker ponavad v PHP in HTMLju delam...Drugač sm pa z temle Ubuntujem fino zadovoljen, le včasih me mot to, ker se mi dostkrat namizje sesuje,napake pa še nism ugotovu :hmm:

ja..pri ctrl+alt+f1 ga tut men vcas...nvm nism se posturidrou

je pa ubutic zakon :>

mitofreak: a ti uporabljaš kakšen program, ki je podoben DC++ oz. da deluje na istem protokolu?Ker nč ne najdem :headbang:

sj misls DC++ filesharing ane :>

nop, jest mam sam Amule pa azureus....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14m n07 4 g33k, 1 j00s7 21k3 c0mp007or5 :>

u roky dcc++ ubuntu

INSTALL / UPGRADE

1. Install dependencies.

sudo apt-get install libatk1.0-0 libbz2-1.0 libc6 libgcc1 libglade2-0 libglib2.0-0 libgtk2.0-0 libpango1.0-0 libstdc++6 libxml2 zlib1g

2. Fetch the package.

wget http://newstuff.orcon.net.nz/ubuntu/dcpp/d...1~mird_i386.deb

3. Install the package.

sudo dpkg -i dcpp_0.0.20050809cvs-1~mird_i386.deb

And that's it! There should now be a Linux DC++ icon under Applications -> Internet.

Popravljeno . Popravil mitofreak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja..pri ctrl+alt+f1 ga tut men vcas...nvm nism se posturidrou

je pa ubutic zakon :>

sj misls DC++ filesharing ane :>

nop, jest mam sam Amule pa azureus....

Sem se prejel mal poglobil v sistem pa sem ugotovil, kaj je v Ubuntuju precej bugasto.Vsaj pri mojem (Edgy 6.10),namreč, ko se mi je po 4ih minutah uklopil screensaver se mi je čez cca 10 minut sesul Gnome in mi ponovno prikazal prijavno okno...Sedaj, ko imam izkloplen screensaver je pa vredu.Bom danes reportov na razvijalsko spletno stran, da nej pogledajo, če je to splošen bug al pa sam mene zajebava :huh:

14m n07 4 g33k, 1 j00s7 21k3 c0mp007or5 :>

u roky dcc++ ubuntu

INSTALL / UPGRADE

1. Install dependencies.

sudo apt-get install libatk1.0-0 libbz2-1.0 libc6 libgcc1 libglade2-0 libglib2.0-0 libgtk2.0-0 libpango1.0-0 libstdc++6 libxml2 zlib1g

2. Fetch the package.

wget http://newstuff.orcon.net.nz/ubuntu/dcpp/d...1~mird_i386.deb

3. Install the package.

sudo dpkg -i dcpp_0.0.20050809cvs-1~mird_i386.deb

And that's it! There should now be a Linux DC++ icon under Applications -> Internet.

U hvala za tole :OK: Bo prov prišlo,za musko.Za torrente imam prvotno nameščen ktorrent samo mi, kar noče začet downloadat,bom zdajle probov azureusa... :) Tnx za DCC++ :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm, jest pa ene 5 do 2eh :BUA: :BUA: :closedeyes:

a bi se ti dal počakat, al kšn drug dan raj?

Te bova z Ostercom ob 14h počakala pred Evrotam :OK: Pa, če je še kdo od motosvetovcev iz Iskre nej kr ob 14h prleti mem na kavo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te bova z Ostercom ob 14h počakala pred Evrotam :OK: Pa, če je še kdo od motosvetovcev iz Iskre nej kr ob 14h prleti mem na kavo :OK:

Zmenen :OK: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej pobje...

vsi vemo za ta naš motoristični bratski pozdrav ne. kko pa odreagirate recimo, če ste na pumpi oz. če stojijo tam motoristi? js čakam, če bo kdo drug odreagirau al pa tko napou pokimam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej pobje...

vsi vemo za ta naš motoristični bratski pozdrav ne. kko pa odreagirate recimo, če ste na pumpi oz. če stojijo tam motoristi? js čakam, če bo kdo drug odreagirau al pa tko napou pokimam.

nikol nism bil v tej poziciji.jst bi isto naredu!Če pa bi jih blo ogromn pa bi šel tja pa vprašu kaj se dogaja! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pa se en sva enga z neko yamaho chopper nek velika kubikaza al nevem kva je blo uglavnem tezko ko pes bratsko porilna k mu je akumolator crknu da se je lahko dam odpelu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanc enkrat sm biu pa bencinski pa tankam...pa nasprot tud en...pa pojma nism vedu kva narest...pa se je un odpelov, pa šele takrt pozdravu, tko da... sm u nasledno jest tud kr tko naredu pa je blo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pa se en sva enga z neko yamaho chopper nek velika kubikaza al nevem kva je blo uglavnem tezko ko pes bratsko porilna k mu je akumolator crknu da se je lahko dam odpelu :P

ja

125 250 se še da vžgat sam

več pa tut nism probu :D (še)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pa se en sva enga z neko yamaho chopper nek velika kubikaza al nevem kva je blo uglavnem tezko ko pes bratsko porilna k mu je akumolator crknu da se je lahko dam odpelu :P

kdo je biu pa zravn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no...če je človek v težavah, itak,d a pristopiš zraven, sm tko ne...prideš tankat, pa se prpele še en al pa dva motorista pa kr ne veš al bi pozdravu al bi pokimov al bi enostavno opravu svoje in šou...

pa še kadar se ustavim na avtobusni...ponavad me sicer pozdravjo oz. vedno tud js roko dvignem, dans sm pa opazu, da je en kr zmanjšu hitrost nekej gledov čudno, kot da ga opozarjam, da je kej narobe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se en ga nism poznov z cebo 1000, sej ves lansko leto ko sta me ti pa strojci cakala ko sem sel super100 tankat na omv da bi poletel :P pa sm ti pol cist zadovoln povedu :P

nene jest vedno pozdravim tut ce serje v grmovju :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no...če je človek v težavah, itak,d a pristopiš zraven, sm tko ne...prideš tankat, pa se prpele še en al pa dva motorista pa kr ne veš al bi pozdravu al bi pokimov al bi enostavno opravu svoje in šou...

pa še kadar se ustavim na avtobusni...ponavad me sicer pozdravjo oz. vedno tud js roko dvignem, dans sm pa opazu, da je en kr zmanjšu hitrost nekej gledov čudno, kot da ga opozarjam, da je kej narobe

še usakmu motoristu sm dvignu roko...al je to na pumpi al je na postaji al sm pa v trenirki pa šraufam plastike dol/gor z motorja/na motor...pa se mim mene pele k sm lih ob cesti doma...in pr ostalih sm isto opazu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst grem pa enkrat na pumpo pa pridejo mulc na derbiju 125 ( al kwa je una športna verzija) pa en na dučetu 916 pa fotr od mulca na R factory ... pa so me kr povabl če grem z njimi ga gor po rakitni žgat... sam nažalost sm biu že use zmenn, drgač bi pa šu z veseljem :)

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!