Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

js mam v homologaciji 90, na motorju pa 110 :D

registracija me je pa pršla okol 35-40k...in to čis taprva, se prav je blo treba še tablco kupt, bonusov pr zavarovanju pa tud ni blo nč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim odlično svetuje, sej to podjetje je njegovo

aja...dans sm sreču v šentjerneju ducatija 1098, že drugič...mater je to lepa mašinca :wub: ...sam tak endurovski zvok ma...nekak mi ne paše na ss...ampk je pa stroj tole :devil:

ja to je ducatijev tipični zvok :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja...dans sm sreču v šentjerneju ducatija 1098, že drugič...mater je to lepa mašinca :wub: ...sam tak endurovski zvok ma...nekak mi ne paše na ss...ampk je pa stroj tole :devil:

ojejejej pol pa ti res ne poznaš tipičnega ducatijevega 2V zvoka :) To je simfonija za ušesa ne pa endurovski zvok...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no... kak za koga, men je tud bolj všeč rezek zvok kakšne ninje, podoben formuli... čeprav ta od ducatija tut ni slab, sploh zato ker je poseben taki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes naredu ene 25km :blush: z motorjem, in morm povedat da mito še zmer trga :devil: ampak ga bom vseeno prodal :D pa ob enem sem še sprobal škornje, sam morm tačko za menjalnik dvignt ker sem se kr matru menjat (naštimano za teniske):D drgač so pa super škornji, nič ne tiščijo, na koncu sploh nisem čutil da jih nosim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes naredu ene 25km :blush: z motorjem, in morm povedat da mito še zmer trga :devil: ampak ga bom vseeno prodal :D pa ob enem sem še sprobal škornje, sam morm tačko za menjalnik dvignt ker sem se kr matru menjat (naštimano za teniske):D drgač so pa super škornji, nič ne tiščijo, na koncu sploh nisem čutil da jih nosim

Tud pr men danes par km padlo :OK: Zakon,sam k me je dž ujel :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1900€, potrebno barvanje plastik in en delček na maski zavarit, ker se je odlomu, drugače mašina ql, cilinder menjan pred 3000km(mam račun in škatlo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jern3j:

bil je dobr predlog

:OK:

http://www.motosvet.com/album/view.php?cid=10414

sam k sm pol zajebu pa sm šl iz bohinja v škofjo loko

sm reku da je tole zakon :OK: :OK: :OK:

super cesta, ovinki, široka cesta, dober asfalt... sam za poravnini bi rabu motor z 200km/h + :grim :grim :grim :evilgrin:

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm reku da je tole zakon :OK: :OK: :OK:

super cesta, ovinki, široka cesta, dober asfalt... sam za poravnini bi rabu motor z 200km/h + :grim :grim :grim :evilgrin:

Če misliš sotesko oz. pot proti Bohinju bodte previdni,za letos so obljubal stacionarni radar :kva2: Cesta je pa kul,pa polet so hude miške ob jezeru,precej pogledujejo za motoristi :OK: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni fantje :P

Po dolgem cajtu spet z vami :P matr matr šola jebe šola .... :P mal zagužval ma sej bo ... Še posebno zej ko je lepo vreme me je kar zamikalo .... a ste bli že kej okol ? :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni fantje :P

Po dolgem cajtu spet z vami :P matr matr šola jebe šola .... :P mal zagužval ma sej bo ... Še posebno zej ko je lepo vreme me je kar zamikalo .... a ste bli že kej okol ? :blush:

Te tud jebe,a ? Ker letnik pa si zj? :hmm: Boš naredu?

Smo bli,smo bli :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te tud jebe,a ? Ker letnik pa si zj? :hmm: Boš naredu?

Smo bli,smo bli :OK:

lol o tem splho ni dvoma :OK: kwa mislis da sm tak g33k ko killčy :D jah potrudit se je treba za točke pa da ne govorim o kakšnih popravnih izpitih k si ih najmanj želim a .... :devil:

kje ste pa kej fural ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm se pa dons že kr prefuru lepo ene 300km ziher... če ne še več... sm šu mal u rajbncu pogledat pa pol spet mal tko... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm se pa dons že kr prefuru lepo ene 300km ziher... če ne še več... sm šu mal u rajbncu pogledat pa pol spet mal tko... :OK:

flejm a ti pa mas se kr tole 50ccm kolibo ? :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm reku da je tole zakon :OK: :OK: :OK:

super cesta, ovinki, široka cesta, dober asfalt... sam za poravnini bi rabu motor z 200km/h + :grim :grim :grim :evilgrin:

sej greš po drugi poti dam!

mislm ne čez bled!

pol pa boš mel ovinke :eek:

sam sneg tut

dons sm bil kr v enih planinah kjer je blo fuuuuuuuuuul snega :( :(

Popravljeno . Popravil Žarko G.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hey hey ritke, kva j zj... končn mal sončka :OK:

hehehe sam res .... kej je zej ti ? :P si prašala za uni bike k sva se menla ? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehehe sam res .... kej je zej ti ? :P si prašala za uni bike k sva se menla ? :P

ja pa bo ne... uf dns zakon je že letelu :OK: keri bike?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če misliš sotesko oz. pot proti Bohinju bodte previdni,za letos so obljubal stacionarni radar :kva2: Cesta je pa kul,pa polet so hude miške ob jezeru,precej pogledujejo za motoristi :OK: :whistle:

stacionarni radar je 10000000000000x boljši od navadnga, k ga smrkc u rok drži :OK: k tut če te slika, mu loh kurac kažš al pa karkol, ugotovit itak ne more, kdo si, če te od spredi slika :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stacionarni radar je 10000000000000x boljši od navadnga, k ga smrkc u rok drži :OK: k tut če te slika, mu loh kurac kažš al pa karkol, ugotovit itak ne more, kdo si, če te od spredi slika :kva2:

no ti mu tko al tko loh pa noben ne bo nč vidu :OK:

vidš...vsaj enkrat ti pride prou...sm ti reku da ne bit tok žalostn :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!