Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Dimni... :OK: Naj bo varno in zabavno :OK:

Evo, jest sm pa uradno izstopil iz kroga 125tk O:-) :yea2: :yea1:

Se jutri oglasim s fotkami v primerni temi... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O lepo lepo dimni...kdaj se kej pripelješ v lj??? :OK:

jax...drug let pa še jst po tvojih stopinjah :yea1:

Vsem srečno in varno vožnjo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yamaha, danssm te klicu, pa Grčarja pa Mi-ja, pa Grčar ni mogu takoj, ti si biu nedosegljiv, Mi pa nevem krneki, sploh ni hotlo klicat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejga DimmniBurek velik sreče z Hondico pa velik kilometrov brez okvar(v kar ne dvomim). Ej a si šel pol mogoče kj u Luisa tud pogledat k si zadnč neki govoru d greš tud gor! Aja če te je pa na NSR-ki rit bolela pa roke pol bi ti na mitotu al pa na apriliji odpadla! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ekola še slike, ju3 kaka boljša, dans me je tema ujela

32930MeNSR.jpg

:yea2: :OK: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ekola še slike, ju3 kaka boljša, dans me je tema ujela

32930MeNSR.jpg

:yea2:  :OK:  :yea1:

ejga, men se pa ti ful znan zdiš, a mrbit hodiš v šolo v kranj na TŠC, bivši SESŠ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ne, tle sm mal zmartran od tistih 243km ki sm jih danes naredu, zato sm tko rdeč O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam dimmni morš pa pozirat gor a. :P Drgač pa ja Hondica zgleda kot da je potrebna enega čiščenja. Ti je dala dela baba a....pa še ene par živcou požrla :lol1:

Crownless

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yamaha, danssm te klicu, pa Grčarja pa Mi-ja, pa Grčar ni mogu takoj, ti si biu nedosegljiv, Mi pa nevem krneki, sploh ni hotlo klicat

Ej veš kako je...v četrkt so mi mobitel ukradl in sm šele učer zvečer novo sim dubu tko da mam zdej mobitel spet dosegljiv...

Drgač pa itak nebi mogu v centr prletet k nimam motorčka...šele v pondelk pride s servisa tko da se pol kr prec čez vikend za eno celodnevno furo zmenmo :yea1:

ekola še slike, ju3 kaka boljša, dans me je tema ujela

lepo lepo dimni :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opa Sendy nč ne poveš d maš nou bajk!Cestitam za nakup, k si jo tok doug caku :) Pa velik užitkov, prevoženih kilometrov, pa d bo zadn zic tut obremenjen z kako postavno mladenko :yea2: Kok ti pa kj gre?Dj reci k bos na kaki turci proti središču SLO, te grem pogledat, js sm še zmer brez izpita O:-) Ajde uživi aia pa poba tole morš NSRko morš ti mal OČEDIT!!!!!!

Popravljeno . Popravil zigaspy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa zadnje žmigavco morš pokrajšat, k drgač z njimi po tleh zaružiš ko zalagaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

500k sm dal, sej to je una iz avto.neta-je še zdej oglas...

Ja spucat jo grem zdej, pa še neki bom dal gor za se mal pofijakat, slike morda že zvečer .)

Žmigavce bom tudi skrajšu ku so tok gadni, u kratkem pa kupim druge, LED style-louis vabi :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk, a mate drug tedn kej cajta? da gremo za ene 3 dni kamperat na kolpo (alko camp) dons sm naredu popravca TNO, matematko sm zabov, ampak mtka je rekla da lahko grem, tko da zdej se mormo pa res zment za na kolpo, k drugač spet noben ne bo meu cajta! pa ˝mamini sinčki˝ mamice prapričite, da bote lahko šli!!! :OK: :yea1: :yea2: joke

lepo se mejte, pa se vidmo....

lp, GrCaR

Popravljeno . Popravil GrCaR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nasleden teden, fino, im in! :)

Sam 3 dni bo mal huda

zakaj da bi bla 3 dni prehuda? prvi in drugi dan se pije, tretji dan TREZNENJE!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gmh, gmh, jest grm zju3 po drva u gozd :OK: , popoldne pa pridem do LJ, grem po Motula, če bo TC odprt še... Se lohk dobimo na Prešercu-Tromostovju... pršu bi pa enkrat okol recimo 16-17h, prej nevem ker bom v gozdu...

Napište kdo bo pršu na Prešerca pol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej folk a bi kdo u nedeljo skoču dol do Portoroža mal pogledat? Drugače sm pa jest lih nazaj iz Luisa sm si kupu nov kombinzon! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jest bi šu do Portoroža, se ustavte pr men doma, kr naših ni doma, so šli na Triglav, lohk naročmo pico-sam nevem če vozijo :? , alpa kej nardimo pr men, pol pa pičimo po cesti dol, gremo še čez big kahuna viadukt tam dol, je zastonj fura od enga odcepa, kjer se jest vozm delat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pol ni nobenga zanimanja za na kolpo drug tedn?  :?

Jst sm prec za...samo jst delam od pondelka naprej cel dan od pondelka do sobote tko da edino bi se zmenu da v soboto ne delam al pa delam samo popoldne pa pridem za soboto pa nedelo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!