Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

bem .. saj osamljen nism :D najbols da nardimo drstvo "PEŠ-HOND" :OK:

čakaj...zakaj pa se ti nea morš furat?? mal bol malo sm biu na forumu pa nism zasledil :)

mah .... no comment ... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri nas pa zdaj nekam zlo cudno oblacno ratava...hmmm :closedeyes:

pri nas pa sije lepo soncek :blush: sicer mi pa v glavi postaja oblacno, ker se tle še mularija mimo moje bajte goni szi unimi tamalimi minimototomi , pa se sosed se ze cel dan fura szi cbro 1000 :headbang: :headbang: :headbang: :blush: :devil:

Popravljeno . Popravil BaHa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bem .. saj osamljen nism :D najbols da nardimo drstvo "PEŠ-HOND" :OK:

ja najbolš...walk me aprilia! :P

pri nas pa sije lepo soncek :blush: sicer mi pa v glavi postaja oblacno, ker se tle še mularija mimo moje bajte goni szi unimi tamalimi minimototomi , pa se sosed se ze cel dan fura szi cbro 1000 :headbang: :headbang: :headbang: :blush: :devil:

Ma ja kaj šele tukej ker smo ravno ob glavni cesti pa se furajo gor pa dol že ceu popoldne, vsesort različnih motorjew, jz pa s krampam razbijam za bajto :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa da dam vsem tistim, ki se ne vozite, eno kontro iz današnjega dneva... CarLazar, norc_16, frk, CarLazarjev brat s punco in jaz. Lepa tura, ni kaj :OK:

[attachmentid=95189]

[attachmentid=95191]

[attachmentid=95192]

post-10915-1175967882_thumb.jpg

post-10915-1175968232_thumb.jpg

post-10915-1175968406_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Full dobro blo danes :OK: Treba ponovit :OK: Majkemi :D

Samo e..kak pa je ovega z Apnom dans vrglo pa mi tui nea gre iz glave :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kai pa tisto sta vidla ko sem se odpelal pol pa menjam iz 1 v 2 na beli črti pa se samo zadna kola v prazno zasuče?

naslednič ko se gremo pelat gremo neki taki teren da nebom 10min zadi ostal :angry: :BUA: :BUA:

pohorje kliče :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blagor vam :OK: Jaz mam pa probleme s koleni že pol leta,sem se preveč vozil po mrazu in dohtarji sploh ne ugotovijo zakaj me tko bolijo :blink: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blagor vam :OK: Jaz mam pa probleme s koleni že pol leta,sem se preveč vozil po mrazu in dohtarji sploh ne ugotovijo zakaj me tko bolijo :blink: :cry:

zarad revme? :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zarad revme? :krneki:

to je še najbol možno :) al pa ko si biu mali si mel kake vlke napore?? te lahk da si si hrustance zjebal tak kot js...ker ko si mlajši je koleno iz fuj mehke kosti ker raste hitro...pa tut boli ko prasica včasih da se še hodit nea da

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene tud kolena jebejo in to že doug cajta. včasih če recimo čepim, se komaj dvignem pizda pa sem star dobrih 17 let :blink:

biu pr dohtarju v enem...6., 7. razredu so rekli, da zato, ker prehitro rastem. zdaj ne rastem več pa me še vedno bolijo. je pa res da tud motor daje po pički in včasih prov cuka v kolenih, ko se neham vozit.

fotr ma isto probleme...mogoče je dedno :hmm: je pa reku, da se mu je pri mojih letih zgodlo, da sploh ni mogu prit po štengah. vsi pravjo zarad motorja... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsi pravjo zarad motorja... :doze:

vse pošl v kurac k ti stojijo na poti do motorističnega življenja

to jst nardim

no razn pr babici, njej pa lepo rečm da je ona tut vozila motor :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Full dobro blo danes :OK: Treba ponovit :OK: Majkemi :D

Samo e..kak pa je ovega z Apnom dans vrglo pa mi tui nea gre iz glave :lol1:

super turca. samo edini sem tam brez izpita in glih na mene se škif spravi gnajvit in mi reče da nebo kakih nepotrebnih nori. se odpela z kareto 5 metrov sem že po blokadi vdaril.

ma saj je blo ql samo da bi še bil kdo ko bi mi sledil čez ovinke.

aja pa kukec to da si ti mogoče od nas bolj pijan nevem no jaz z eno oko gledam na ekran ker drugače vidim vse duplo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zarad revme? :krneki:

Ei pojma nimam, sej pravm,še dohtar mi nezna povedat, sam boli me pa jebeno grozno,sploh, če počepnem se nemorm pobrat

to je še najbol možno :) al pa ko si biu mali si mel kake vlke napore?? te lahk da si si hrustance zjebal tak kot js...ker ko si mlajši je koleno iz fuj mehke kosti ker raste hitro...pa tut boli ko prasica včasih da se še hodit nea da

Mah napori so bli sam k smo skakal po drevesih pato,čist običajno otroško,samo to kakih 10 - 12 let nazaj,probleme z koleni sem pa srečal lanskoleto :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ei pojma nimam, sej pravm,še dohtar mi nezna povedat, sam boli me pa jebeno grozno,sploh, če počepnem se nemorm pobrat

Mah napori so bli sam k smo skakal po drevesih pato,čist običajno otroško,samo to kakih 10 - 12 let nazaj,probleme z koleni sem pa srečal lanskoleto :headbang:

pa stari to je od alkohola ziher, alkohol ti je razžrl koleno takozja meni možagen hehehe....

prokleti pedri dans sma ga z brodarjom sama pila v štajerco pa ostalih postojankah, naslednič bote duple kome bli..ehehehe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe :D :D

emmm do gre dans zravn na furo okrog pohorja???js pa varderodriver grema vrjetno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem reko, da popoldne grem mogoce ja, ker ne vem ce sem doma...zdaj pa je tako gnilo vreme :BUA:

ja sm opazo...če se bo vreme popravlo bi lahk šla če ti bo...če bo tako bedno pol js tut nea grem :) se nebi rad prehlado preveč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!