Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Evo mene nazaj z mirne peči :D Matr, motorjov je blo...noro velik, kamrkol si pogledov :eek: :eek: škoda da nism meu digija :BUA: Bla je pa res lepa furca, sam lohka bi nas šlo več :D

Aja Matex, a bi mi lahko poslov slikce kar si slikov? Bi biu zlo veseu :blush: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mene nazaj z mirne peči :D Matr, motorjov je blo...noro velik, kamrkol si pogledov :eek: :eek: škoda da nism meu digija :BUA: Bla je pa res lepa furca, sam lohka bi nas šlo več :D

Aja Matex, a bi mi lahko poslov slikce kar si slikov? Bi biu zlo veseu :blush: :D

O. evo ene par fotk, žal niso glih najbolše kvalitete hehe. :OK: drugač je blo pa res zakon, na začetku malce mrzlo - pot nazaj je bla pa fenomenalna (sam tist smotan ps :angry: P.M. tm bi ga pa res lahko mel na vrvici - s Fingijem se furava čz Besnco..... in kr na enkrat ps skoč na cesto pred nama :huh: ), drgač pa supr.

post-8604-1176126871_thumb.jpg

post-8604-1176126890_thumb.jpg

post-8604-1176126913_thumb.jpg

post-8604-1176126953_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj se bi šo keri pizdun iz štajerske furat pm ?:D

Jaz se odločam med vožnjo in treningom (že zadnjič sem manjkal zaradi istega razloga... )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se odločam med vožnjo in treningom (že zadnjič sem manjkal zaradi istega razloga... )

hehe iji na trening pa gremo drug tedn nekam :)

js pa grem zaj par km za dušo nareit :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

P.S.:drhač je pa itak običajno da čez besnco skačejo psi na cesto tko da tam čez naselja ni pametno dirkat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink:

:lol1:

P.S.:drhač je pa itak običajno da čez besnco skačejo psi na cesto tko da tam čez naselja ni pametno dirkat :whistle:

vem, ni blo naselje :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O. evo ene par fotk, žal niso glih najbolše kvalitete hehe. :OK: drugač je blo pa res zakon, na začetku malce mrzlo - pot nazaj je bla pa fenomenalna (sam tist smotan ps :angry: P.M. tm bi ga pa res lahko mel na vrvici - s Fingijem se furava čz Besnco..... in kr na enkrat ps skoč na cesto pred nama :huh: ), drgač pa supr.

Tnx za fotke :OK: :yea1: Ja nazaj je blo res noro vozt, tist ps pa res ej... adrenalin čist nabiu an :angry: :headbang:

U treh dneh mi je ps dvakrat pred motor že skoču, dons, pa zanč k sva šla z Riskotom v Vodice... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr ste užival,jest pa doma gnijem :cry:

P.S. Je bil kdo od Motomarsovcev ravnokar v Kresnicah (blizu Litije) z Mitotam v družbi še ene 125ke?Sem se ravno rekreiral, ko sta se mem mene prpelala ? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, v mirni peči je blo res super :OK:

kje ste pa bli motosvetovci?? vas nism nikjer vidu...vsaj motorjev ne, k vas itak ne poznam :blush: edino kocijevo cagivo se mi zdi, da sm vidu :hmm:

spomnte me za filmčk od poti iz vel. brusnic do mirne peči pa par slikc...morm dobit še vse, k nism meu js tega čez :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakon blo :OK: :kva2: Pa huda furca nazaj iz mirne peči :devil: Z pa vsak dan več gre :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, v mirni peči je blo res super :OK:

kje ste pa bli motosvetovci?? vas nism nikjer vidu...vsaj motorjev ne, k vas itak ne poznam :blush: edino kocijevo cagivo se mi zdi, da sm vidu :hmm:

spomnte me za filmčk od poti iz vel. brusnic do mirne peči pa par slikc...morm dobit še vse, k nism meu js tega čez :OK:

ja parkirana je bla pred eno postriženo živo mejo v drugi vrsti (semnekogazaparkiralpress :D ) pa na sedežu je bla zmečkana piksna laškega (prazna seveda :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se tudi imel fanj v mirni peči, a me je nažalost tablica zapustila.

Danes, 9.4.2007, na relaciji mirna peč-novo mesto-metlika-črnomelj sem izgubil tablico NM-S6-86. Če jo kdo opazi bi lepo prosil da mi sporoči kje se nahaja.

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes blo res dobor v mirni peci,...vido sem zigca,pa mim kocija pa ene par sem so enkrat,sem slucajno slisal da ste se neke menli pa sem zasledil da je nekdo kocija zmes omeno ko ste pr mitoti stal,....(ni blo cajta se vstavt)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lihkar je bla Mirna Peč po TV-ju.. 4500 motorov? faaaak :kva2: (da nism kej zabluzu zle slučajn :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se tudi imel fanj v mirni peči, a me je nažalost tablica zapustila.

Danes, 9.4.2007, na relaciji mirna peč-novo mesto-metlika-črnomelj sem izgubil tablico NM-S6-86. Če jo kdo opazi bi lepo prosil da mi sporoči kje se nahaja.

Hvala.

isto se je men na cagivi zgodil..sm skor ponoru...pol sm jo pa le najdu :P

dobr da jo zdej maš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se tudi imel fanj v mirni peči, a me je nažalost tablica zapustila.

Danes, 9.4.2007, na relaciji mirna peč-novo mesto-metlika-črnomelj sem izgubil tablico NM-S6-86. Če jo kdo opazi bi lepo prosil da mi sporoči kje se nahaja.

Hvala.

hehe mi smo šli isto relacijo, sam pol čez semič pa nazaj proti dolenski pa ni blo nobene tablce na cest...

Popravljeno . Popravil Zigc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe mi smo šli isto relacijo, sam pol čez semič pa nazaj proti dolenski pa ni blo nobene tablce na cest...

Ni problema, sm jo že našel. Pa si bil v mirni peči, te nisem nikjer videl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!