Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

no vidm da se nekdo strinja z mano :D

nejko a nisi ti v mirni peči :P

ne, tak ko je že brodar reko še zaenkrat ni motor v voznem stanju, zadal sn si cilj da do naslednega petka registriram, razn če kaj vmes ne pride, drugač pa tud blagoslov in podobne fore niso zame, razn če gre za srečanje ali piknik... no v glavnem da ste se ostali meli fajn :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej men tud blagoslov nč ne pomen...men se gre zato k je to ubistvu nekakšno srečanje itd. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej men tud blagoslov nč ne pomen...men se gre zato k je to ubistvu nekakšno srečanje itd. :D

ja sej to je kul ja, pa sej še bo takih srečanj olala, jaz samo upam da do piknika mam sporihtano, to pa zaj vse sile temu podredim :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koci:

tlele se vid tvoj mito, pa si to ti zraven?

motor je moj ja samo jaz sem bil v popolni bojni opravi, tko da to nisem jaz :grrr

3500 :OK:

po TV so rekl 4500, in to je tudi zadnji podatek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj na slovenski dan na grobniku gre kdo?!?

Jst ob lepem vremenu zagotovo :OK: mogoč tut na progo na eno turističko furico :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj na slovenski dan na grobniku gre kdo?!?

Jst ob lepem vremenu zagotovo :OK: mogoč tut na progo na eno turističko furico :P

jst grem ob pogoju da je lepo vreme,...pa mogoc celo uno turisticno voznjo po pisti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo pubeci, jaz mam en problem... no zaj ko počasi sestavljam moj moped vkup, sn se še hkrati se spomno da mi je lani proti koncu vtrgalo zajlo za števec hitrosti doli pr kolesu... zdaj pa nevem kaj naj nardim, zaj sn šou k parim privatnikom in serviserom za druge motore in noben ne ve kaj narediti, nove zajle pa tut ne morn nikjer dobit, ker je motor tak redek da tu nima nobenega zastopništva in sn že itak ostale dele dal delat raznim privatnikom... no če keri ve kaj bi se lahko dalo tu nardit naj prosim pomaga, če ne pa me zanima v skrajnem primeru, če je možno registrirat, če kakšen drug števec(becikl varjanta) namontiraš gor, tolk da pač kaže tiste kilometre... ker men se v bistvu jebe za ta števec, če mi dela al ne, ker do tistih 115 kmh kaj gre, mi je glih vseeno za njega, je pa problem za registracijo pomoje če ti števec ne dela :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am vem da je blo vcasih nekje na forumu en link da je en delal zajle po meri... ZAJLE je blo pomoje naslov temi nism pa ziher

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha, tut v skuterjih sn najdo eno tako temo, pa bom še tu tudi napisal not, glede na to kake stare teme so, upam da bo kdo odpisal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem jo enkrat zavaril doma pa jo je po 10km vtrgalo....

drugač pa nwm zakaj nebi naredo registracije če ti števec ne dela?? sej ti on nič ne preverja v zvezi s tem....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem jo enkrat zavaril doma pa jo je po 10km vtrgalo....

drugač pa nwm zakaj nebi naredo registracije če ti števec ne dela?? sej ti on nič ne preverja v zvezi s tem....

ja ne vem, zdelo se mi je logično da te ne bi spustli če ti števec ne dela, ampak dobro no... upam da res ni treba da ti to dela, glavno da mi obratomer dela, za števec se mi pa tak jebe, po predpisih se itak nikol ne vozim :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ne vem, zdelo se mi je logično da te ne bi spustli če ti števec ne dela, ampak dobro no... upam da res ni treba da ti to dela, glavno da mi obratomer dela, za števec se mi pa tak jebe, po predpisih se itak nikol ne vozim :D :D

ma za registracijo ne rabiš...na valčke ga itq sam zato dajo da sprobajo bremze :) na števec nea nič gledajo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma za registracijo ne rabiš...na valčke ga itq sam zato dajo da sprobajo bremze :) na števec nea nič gledajo

ok, super :OK: , ena briga manj :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam dol ga pa tud ne strgat to mislim da bi jih verjetn motl :P

kak to misliš dol strgat??? zajlo al kaj?? to je itak že doli ker se mi je vtrgala pa je binglala okol kole, drugač pa nevem kaj bi naj dol strgal :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak to misliš dol strgat??? zajlo al kaj?? to je itak že doli ker se mi je vtrgala pa je binglala okol kole, drugač pa nevem kaj bi naj dol strgal :?

mislim da je mislo da nebi števca dol dal---> dol strgal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hey :OK:

sporočam...kdor še ne ve... am v nedeljo 15. aprila je blagoslov motorjev v logatcu, vreme je naročeno tko da: ritke na motorčke pa furco nardit :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!