Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Hvala tud teb :) Sej se mormo drug tedn spet v Evrotu dobit,na kšni debati :OK:

o sevede :OK:

kuko pa izpit kej :D mislm...a boš pršu u šolo kdaj z rs-ko pol? jest sm zdej mojo končno usposobu in zdej dela :D

p.s. haha 666 objav, taka lepa številka, zdej pa en tedn nč nam pisou, bom sam občudovov :D :kva2: :headbang:

Popravljeno . Popravil _Fingi_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitam pa želim varno vožnjo :OK:

Hvala,enako ;)

o sevede :OK:

kuko pa izpit kej :D mislm...a boš pršu u šolo kdaj z rs-ko pol? jest sm zdej mojo končno usposobu in zdej dela :D

p.s. haha 666 objav, taka lepa številka, zdej pa en tedn nč nam pisou, bom sam občudovov :D :kva2: :headbang:

Hehe,upam, da bo do konc mesca izpit končno narjen,mam CPP zj narjen,bom probov pohitet :) Z njo pa mislm, da v šolo nebom hodu namreč Blinku so pred šolo žmigovce spizdl, tle bo cel motor zmankov :ninja:

K smo raztovarjal RSko smo žmigovc polomil, tko, da morm k Vombiju po novga :ninja: A kdo kej ve kok pride edn? :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala,enako ;)

Hehe,upam, da bo do konc mesca izpit končno narjen,mam CPP zj narjen,bom probov pohitet :) Z njo pa mislm, da v šolo nebom hodu namreč Blinku so pred šolo žmigovce spizdl, tle bo cel motor zmankov :ninja:

K smo raztovarjal RSko smo žmigovc polomil, tko, da morm k Vombiju po novga :ninja: A kdo kej ve kok pride edn? :blush:

sekundno lepilo pa je problem rešen. Žmigovcoc ti pa res ni treba novih kupvt, če se je sam odlomu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jeee to stari :>>>

mislm...za motor jeeeee :>

Popravljeno . Popravil mitofreak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sekundno lepilo pa je problem rešen. Žmigovcoc ti pa res ni treba novih kupvt, če se je sam odlomu.

hehe, čene pa selotejp, tk k ma matex nrjen :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sekundno lepilo pa je problem rešen. Žmigovcoc ti pa res ni treba novih kupvt, če se je sam odlomu.

Smo probal pa ni šlo :cry: K se je odlomu na tistmu najožjemu pregibnemu delu k je narjen tko kot ena plastična vzmet,žal ni prjel :headbang: Jebiga,sej žmigovc nemore bit glih 50 EUR :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker v temi Oprema --> Čelade od A do Ž mism dobo odgovora, se obračam na vas 125-ke :D

Mene zanima kateri tip čelade bi bil najbol primeren za supermoto(natančneje xt 125 x) ???

Kako se obnesejo motokros čelade na cesti, je kakšno ''tveganje'' ali kaj podobnega...?

Odločam se za to FoXovo čelado: IPB Slika

Nasveti, izkušne, glasnost čelade, ....?!

(Odpade pa tak tip čelade: IPB Slika )

LP, Hozi .)

Popravljeno . Popravil AbNormaln
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker v temi Oprema --> Čelade od A do Ž mism dobo odgovora, se obračam na vas 125-ke :D

Mene zanima kateri tip čelade bi bil najbol primeren za supermoto(natančneje xt 125 x) ???

Kako se obnesejo motokros čelade na cesti, je kakšno tveganje ali kaj podobnega...?

Odločam se za to FoXovo čelado: IPB Slika

Nasveti, izkušne, glasnost čelade, ....?!

(Odpade pa tak tip čelade: IPB Slika )

LP, Hozi wink.gif

Mislm, da je tuki glavni faktor cenovni razred.Zakaj bi bilo tveganje,čelada je namenjena zaščiti in mislm, da neglede na obliko ti more tikvo ohrant celo.Če ti cena ni ovira mal poglej za Arai,Nolan

Tale se mi zdi zanimiva pa cena je dost ugodna

IPB Slika

Popravljeno . Popravil Roky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

roky:

čestitam še js, pa velik srečnih in veselih kilometrov v novi sezoni :OK:

welcome to the club! .) hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se pridružujem čestitkam ostalih, pa upam da se kdaj vidimo na cesti... btw, na piknik prideš??? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

roky:

čestitam še js, pa velik srečnih in veselih kilometrov v novi sezoni :OK:

welcome to the club! .) hehe

Hehe hvala enako ;)

:OK: O Roky, čestitke :OK:

Heh,mava iste,jebiga,bele ni blo,čeprov mi je ta lepša ratala,vsaj v živo :)

se pridružujem čestitkam ostalih, pa upam da se kdaj vidimo na cesti... btw, na piknik prideš??? :D

Ei na pikniku me žal nebo,ker me ni doma takrt :headbang: Sej bo še kšn zbor pa ga bomo zalil,čene se bomo pa kdaj na kavi dobil pa je ;)

čestitke za nakup Roky pa varno vožnjo :OK:

Hvala ti,enako ;)

tut js čestitam :) čuvaj lepotico :)

Hvala,bom bom :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roky, tnx za odgovor! :)

Aja, pa vlko varnih kilometrov!!!!!!!!! Pa bodi prviden :P

:OK:

LP, Hozi .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tooo roky...cestitam...zj bomo pa kmal skp ture delal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka se je pa dogajalo v nedeljo na MK?....jaz sem bil v ponedeljek pa kolega z cbr1000rr pa sem ga tudi cez ovinke sledil,...samo po ravnini se je po zadni samo oddaljeval :P

ma enih par se je vozilo gor po pisti, nič pomembnega

k si mogu kaj plačat za vožnjo :? ali je pri takih dnevih ko ni nikogar zastonj :?

roky, čestitke in varno vožnjo še od mene :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tooo roky...cestitam...zj bomo pa kmal skp ture delal :D

Itak,itak.Še zapit mormo tole,čimprej :P

ma enih par se je vozilo gor po pisti, nič pomembnega

k si mogu kaj plačat za vožnjo :? ali je pri takih dnevih ko ni nikogar zastonj :?

roky, čestitke in varno vožnjo še od mene :OK:

Hehe hvala ;)

Fantje a ma kdo od vas tuki kasko + AO+ obvezno zavarovanje?Ker jest sm dons tko zavarovov motor in me je pršlo kr drago :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak,itak.Še zapit mormo tole,čimprej :P

Hehe hvala ;)

Fantje a ma kdo od vas tuki kasko + AO+ obvezno zavarovanje?Ker jest sm dons tko zavarovov motor in me je pršlo kr drago :headbang:

jst mam obvezno, pa AO+, kasko je pa drak k kurba :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam obvezno, pa AO+, kasko je pa drak k kurba :)

a nisi ti z nekimi popustami pa temi forami nekam fest poceni dobo al se mi sam zdi ?:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a nisi ti z nekimi popustami pa temi forami nekam fest poceni dobo al se mi sam zdi ?:D

143€ :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roky čestitam za motor :OK: Želim ti srečno vožnjo. :OK:

Ja sam tile žmigavci na RS-kah so dokaj nerodni. Tudi jaz sem ga na svoji takoj odlomil. Roky ni ti treba novga kupovat. Z olfa nožem izreži tisti ozek del, tako da boš lahko skupaj dobil široka dela. Nato samo sekundnega gor. Meni drži, pa sploh se ne opazi da je bil zaliman. Pa pazi da kabla ne prerežeš :D .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo fantje,danes sem se pa tudi jaz pridružil 125kam,sicer mal pozno ampak zjutraj, ko sem ustal me je čakalo presenečenje :OK: Motor je suprca :kva1:

Evo še slikca,obe moji ljubici skupaj pa še jest v sredin (pa ne se smejat moji podobi :blush: )

cestitam se jaz,vlko srecnih,varnih in uziwancijskih km :OK:

P.S:a nisi ti reko da si spain´s zaaral?al ker je to bil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!