Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

dečki moram se pohlavit..

yamahici je danes uspel poweslide, sicer zelo zelo malo, je pa.. iz 4 v 3 pri polnih obratih in mi je rit odneslo točno tolko da mi je na gumi one laseke potrgalo ko so točno na robu gume..

aia pa uspel mi je tud taki nagib, da sem s stopalko dotaknil ceste..

fenomenaln dan je bil danes, ju3 pa v šolo z motorom :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fenomenaln dan je bil danes, ju3 pa v šolo z motorom :OK:

No super parkiraj ga poleg mojga pred šolo :D

Aja glede na to da ne morem na msnja pa se bomo tu malo pomenli saj je to tema za nabijanje... Nejko reš jutri na žirafo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm, zanimiu, men pa že skoz lepo dela :OK: :whistle:

proklet smrkovc :D

pejd se učit dojčo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No frk ce se ze lih ti hvals, se bom pa se jest mau :blush: dons sm se prvič pelou s cagivco po zadni gumi :OK: je šlo sam kšnih 10m, ampak..občutk je pa...nepopisn :D

proklet smrkovc :D

pejd se učit dojčo :lol1:

ja ja sej se učim mal... :blush: :blush: :ninja:

Popravljeno . Popravil _Fingi_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No super parkiraj ga poleg mojga pred šolo :D

Aja glede na to da ne morem na msnja pa se bomo tu malo pomenli saj je to tema za nabijanje... Nejko reš jutri na žirafo?

ja grem ja, kaj proslavljama??... da si se sprijazno s haklom pri matematiki, al tak obvladaš da že vnaprej veš, da boš totalno raztural jutri :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah ne :D Tak nea neke znam ampak bmk dovolj je že da se piše matematika pa se pije ne glede na oceno :P Z enim sošolcem grema v štajerca potem pa sn mislo če reš zraven samo pol ne grem dalje ven ampak na kulturni maraton :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dečki moram se pohlavit..

yamahici je danes uspel poweslide, sicer zelo zelo malo, je pa.. iz 4 v 3 pri polnih obratih in mi je rit odneslo točno tolko da mi je na gumi one laseke potrgalo ko so točno na robu gume..

aia pa uspel mi je tud taki nagib, da sem s stopalko dotaknil ceste..

fenomenaln dan je bil danes, ju3 pa v šolo z motorom :OK:

jaz sem z mojim prdecom lani ga fukno skoro čist do kolena, oz na kolena z zadnjo gumo 100, in me je pri tem seveda sprefuknilo... pa po zadnji sem ga tud dostkrat rukno, najboljše je pa blo ko sem enkrat iz mesta po zadnji (ker drugač tak bolj težko), pa sn bil okol 90 stopinj glede na cesto če ne več pa sn se zadnji trenutek rešo, če ne bi me na hrbet fuknilo... no tolko, če se že hvalimo...hehehe :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To kaj ti zdaj naštevaš sem jaz delal z atxom :D Po zadnji iz štarta , razni padci pri pretiravanjih itd... :P

No Roky me je prehitel, namenjeno je bilo nejcu.

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah ne :D Tak nea neke znam ampak bmk dovolj je že da se piše matematika pa se pije ne glede na oceno :P Z enim sošolcem grema v štajerca potem pa sn mislo če reš zraven samo pol ne grem dalje ven ampak na kulturni maraton :lol: :lol: :lol:

pa kdaj bi ti to šou? jaz mam šolo do pol 4, pa pol grem po zobnik, pa če bo že narjen grem vse skup našraufat gor, tak da nič ne bo, če pa zobnika še ne bo pa bi lahko šli takoj po šoli ja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej fingi...kako si ga ruknu na zadno?...a s sklopko al brez?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm z minimotorom na hrbet letu, k sm ga na zadno fuknu :D dobr da sm meu tatrd ledvičn gor :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To kaj ti zdaj naštevaš sem jaz delal z atxom :D Po zadnji iz štarta , razni padci pri pretiravanjih itd... :P

No Roky me je prehitel, namenjeno je bilo nejcu.

ma sej, moj je malo boljši atx...hehehe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej fingi...kako si ga ruknu na zadno?...a s sklopko al brez?

sklopka +7k obratov pa gre...sam mi jo je ful škoda :cry: :blush: mislm... ja :D tk fajno se dere da ni lih fletno :blink: brez sklopke pa ne vrjamem da bi ga lohka spravu...edin če bi biu res nadrkan :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sklopka +7k obratov pa gre...sam mi jo je ful škoda :cry: :blush: mislm... ja :D tk fajno se dere da ni lih fletno :blink: brez sklopke pa ne vrjamem da bi ga lohka spravu...edin če bi biu res nadrkan :D

Ne me držat za besedo, sam mislm, da Denzi Mitota sprav na tazadnga brez sklopke,bo pa sam potrdu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne me držat za besedo, sam mislm, da Denzi Mitota sprav na tazadnga brez sklopke,bo pa sam potrdu :whistle:

ja spravi ja če se prav spomnim ko sem gledal posnetek na video.google ga je dvigno tako, da je najprej prišel na določeno število obratov (vsaj enih 7000 kjer začne močneje vlečt) , spustit gas potem pa zategnit gas da cukne pa še motor cuknit v luft pa je ravno dovolj moči...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sklopka +7k obratov pa gre...sam mi jo je ful škoda :cry: :blush: mislm... ja :D tk fajno se dere da ni lih fletno :blink: brez sklopke pa ne vrjamem da bi ga lohka spravu...edin če bi biu res nadrkan :D

denzi ga zihr...jst sm se s svojo cagivo jebu celo sezono...je en dan bniu denzi pr men...sam hopala takoj na zadno :D

čist nor tale denzi...tko da gre tud brez sklopke...sam vadt je treba mulc :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja spravi ja če se prav spomnim ko sem gledal posnetek na video.google ga je dvigno tako, da je najprej prišel na določeno število obratov (vsaj enih 7000 kjer začne močneje vlečt) , spustit gas potem pa zategnit gas da cukne pa še motor cuknit v luft pa je ravno dovolj moči...

Jest sm ga gledov v živo :whistle: Denzi a jim boš povedov recept? :)

Baj d vej, Denzi kdaj se ga kej vidmo :photo: Prlet mem Kranja kej :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah ne :D Tak nea neke znam ampak bmk dovolj je že da se piše matematika pa se pije ne glede na oceno :P Z enim sošolcem grema v štajerca potem pa sn mislo če reš zraven samo pol ne grem dalje ven ampak na kulturni maraton :lol: :lol: :lol:

če greš slučajno z pehanom, mu kr sokeca naroči, ker ovi pira v štajercu tak nebo pil(beri: premalo sposobn da bi si ponareto dijaško zrihtal)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne me držat za besedo, sam mislm, da Denzi Mitota sprav na tazadnga brez sklopke,bo pa sam potrdu :whistle:

sm lih govoru fingiju...da ga da denzi na zadno brez sklopke...in to vsazga ;)

nadrkan v nulo :D :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!