Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

no dejte še mal napisat, ker dan bi dol (kolpa) lete, pa kaj bi sabo uzel, pa kje bi pijačo nabavl...

to se je treba use prej zment!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja najprej kolk nas sploh bo :). Zdej datum bi pa tud jst mogu mal prbližno vedet da vem za morje računat. Za pit lahko nakupmo tm v šparu, da ne bomo sabo nosil.

Bom, jst dans mal skalkulerov kdaj mi najbl odgovarja pa še drugi napište, pa da se zmenmo za datum :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam cajt skos od torka naprej (u tork bom motor nazaj sestavu), tko da jst grem lahko kadar se bomo zmenil! a ste za, da bi dal usak neki keša (2000 prbližn), pa iz tega dnarja kupil uso pijačo pa tko naprej. k tko bi dal usi enak dnarja in pol nebi blo kkšnih :fight2: da je kdo več spiu pa mn keša dau al pa kej tazga. no dejte mal napisat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja za dnar se strinjam, jst mam cajt do 20 tega meseca, tko da kadarkol :).

A bi bli tko na prostem al v campu? Camp se mi zdi da se plača nekje jurja do jurja pa pol na osebo, na noč. Tko da jst sem za na prostem, bliz campa, tko da mamo saj wcje bliz :)

Pa še če si v campu ne smeš bit preglasen :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No če mene vprašate, jaz ne morme it prej kot v petek ob 17h, eni delamo pač. Pa ta vikend k pride jaz itq ne morm, ker mam pač RD :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest delam cele tedne pridem pa domov okol 15:00 vsak dan...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo, a to se mente za nasledn viknd?Js bi tkt lohka šu zravn na Kolpo, če bom do tkt že legaln vozaž 125ke, u sredo mam glavno! *držte pesti* ;)

Čao

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav! :) koncno sem se registrirou na tale forum zato da se bomo kej zmenil za ksno turo! mam cagivo mito..spodaj slikca! zdej smo se spoznal z grcarjom pa bi rd da bi biu se kdo za ksno akcijo drug tedn. drgac sm iz vodic (okolica lj.) upam da so tuki gor ksni taki k se radi vozjo z svojimi mopedi pa radi hodte na moto zbore! lp

Popravljeno . Popravil PRO BIKER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav! :)  koncno sem se registrirou na tale forum zato da se bomo kej zmenil za ksno turo! mam cagivo mito..spodaj slikca! zdej smo se spoznal z grcarjom pa bi rd da bi biu se kdo za ksno akcijo drug tedn. drgac sm iz vodic (okolica lj.) upam da so tuki gor ksni taki k se radi vozjo z svojimi mopedi pa radi hodte na moto zbore! lp

welcome 2 the club :OK: ej si ti slucajno bratranc od enga (se mi zdi da @cagivamito) k je tle na forumu? dolinar?

Popravljeno . Popravil Mte :)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PRO-BIKER dobrodošel "notri"

Ka za Kolpo res ne bi šlo en teden kasnej???

sej lahko se gre 2X :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to sem jst...bratranc od cagivamito...sam da jo mam jst on ma pa aprilijo:) ja auspuh sem dau delat enmu modelu in mi je naredu tale lonc k ga vidte za 20k. dela odlicno...najprej sm mislu da ga bo kej muril(2takt) ampak nimam problemou. zvok je fuuuuul bolsi tko da kr ni za primerjat med originalom pa tem. nalepke mi je pa zrihtu sosolc k njegva teta dela pr akrapovicu (njegova tajnica:) dobim se vec te robe pa obeske,nasitke pa te zadeve...

lep pozdrav... kdaj se gremo kej furat?:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pozdravljen v 125 klubu B)

Velik varnih kilometrov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo ns mi smo dons naredl 240km in je blo prov gl tko da se je treba zment za kšno skupno vožnjo ker je kr gl skupi še s par folka vozt! Aja bili smo pa na vršiču!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@probiker: hehe, tale nalepka mu pa dobr paše :yes:

morm še naštimat za našitke da daš na jakno...

nism še vidu tvoje cagive z novim auspuhom v živo. a boš kej prletu na en kofe?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk, a je kej zanimanja, da gremo ta petk na kolpo taborit? če je kdo za nej napiše, da vidmo kok ns bi blo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bl ne k za dva dni ne bom smel tko da. Za en dan pa nevem bomo vidl

dej probi se zment! itk so počitnce. pa tvoj bratranc tut gre, tko da ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf težko ta vikend!Sploh petk skor nemogoče!

Ta vikend je rally v mariboru tko da če je kašn interesent da gre z mano se lahk kej zmenmo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf težko ta vikend!Sploh petk skor nemogoče!

Ta vikend je rally v mariboru tko da če je kašn interesent da gre z mano se lahk kej zmenmo...

kaj pa drug vikend???

za maribor pa ne vem, k grem po vsej verjetnosti u luisa, tko da k bom šou nazaj lahko še do maribora uletim pogledat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!