Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Kako pa to, da si se odloču zamenjat.A nimaš že zdej RS125? :hmm:

Fingi, danes sem videl tvoj motor na Laborah pred Remontom,sem registriral motor,10 metrov stran mam pa "šiht" sem te še iskal mal okol,če se greva do Zbilj poj zapelat pa te nikjer ni blo vidt :)

Jap, mati tm dela pa sm meu tm parkiranga k sm šu z grčarjem&co. v louisa. A si zanč dobu moj sms - številko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa to, da si se odloču zamenjat.A nimaš že zdej RS125? :hmm:

.....

mam ja,..samo gledam za 600ko pa mam eno leto se do izpita pa bi rad neke menjo,...pa sem prso zdaj na to da grem na rs 125 2006 letnik,da bo vsaj neke noviga :P

Drugac pa sem zdaj prso domov po 350km voznje,...od tega ene 70km samo na Mariji Reki,tak da sem fajn kolencnike spet zgulo pa zadna guma je cist na robi :P.....pa na konci se 2 kroga po MobiKrogi pol se je pa rave rastelal,..tak da zdaj pa sravfat :P

Blo je pa polno motoristov na cesti pa na Mariji Reki tudi :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo se sliko iz doline MR....nimam pa kerih slik iz akcije,ceprav je nekdo snemal pri krizu nekaj samo se ni blo cajta vstavit,je blo treba kolencnike brusit

post-5325-1176575860_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam ja,..samo gledam za 600ko pa mam eno leto se do izpita pa bi rad neke menjo,...pa sem prso zdaj na to da grem na rs 125 2006 letnik,da bo vsaj neke noviga :P

Drugac pa sem zdaj prso domov po 350km voznje,...od tega ene 70km samo na Mariji Reki,tak da sem fajn kolencnike spet zgulo pa zadna guma je cist na robi :P.....pa na konci se 2 kroga po MobiKrogi pol se je pa rave rastelal,..tak da zdaj pa sravfat :P

Blo je pa polno motoristov na cesti pa na Mariji Reki tudi :OK:

drugič, ko boš kej po tem konci hodu, lahko poveš ne :OK:

ej cavalir zate mam še en primer kako maš lahk uro gor pri števcih

http://shrani.si/?dsc02828y5bs.jpg

sej maš podobn narjen

tnx ej...sj bom neki pogruntov, hvala za ideje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugič, ko boš kej po tem konci hodu, lahko poveš ne :OK:

tnx ej...sj bom neki pogruntov, hvala za ideje

s kot pa si(kje tocno)?

jaz sem prvo tak samo v okolico krskega hoto it pogledat ene "ovinke" ko s seicentoti rally vozjo,...pol sem pa luste dobo pa sem se na MR skoco cez trbovlje pa skozi celje nazaj.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja hehe

pol pa ni problema :>

ma sej zdej sm se že streznu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni blo cajta vstavit,je blo treba kolencnike brusit :P

Tut jaz sem dans malo bruso...

[attachmentid=95599]

(še včeraj dopoldan so bili brez praske)

post-10915-1176581474_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, mati tm dela pa sm meu tm parkiranga k sm šu z grčarjem&co. v louisa. A si zanč dobu moj sms - številko?

Ne nisem dobil, čene bi te danes poklical :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s kot pa si(kje tocno)?

jaz sem prvo tak samo v okolico krskega hoto it pogledat ene "ovinke" ko s seicentoti rally vozjo,...pol sem pa luste dobo pa sem se na MR skoco cez trbovlje pa skozi celje nazaj.....

js sm iz novga mesta, pa grem najraš to turco nm-škocjan-bučka-raka-krško...pa grem včas tud na mobikrog pogledat, če se kej dogaja, al pa na raceland

če te pa ovinki zanimajo, prit pa na gorjance :naughty: , so tud s seicentoti dirkal (upam, da bodo letos tud) pa še marsičim hujšim...pa proti šentjerneju sta tud ene dva dobra ovinka (kremenski oz. žerjavinski ovinki)

le oglas se kj, dolenjska je supr za furat se :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm lih dans neke gumo gledov, pa sm opazu, da do roba manjka še 2 cm :blush: ...moram prvo zamenat, je čis v kurcu. čeprav na koleno ne bomo šli ne :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm lih dans neke gumo gledov, pa sm opazu, da do roba manjka še 2 cm :blush: ...moram prvo zamenat, je čis v kurcu. čeprav na koleno ne bomo šli ne :P

2cm???? a se ti sam naravnost peleš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Široka je 11 cm pa še ti manjka 2 cm na vsako stran? Torej se voziš samo po7 cm? Bo treba nekaj ukrenit glede tega pa malo začet polagat :)

(ne računa točno jemat, ker je guma ovalna, govoril pa sem o premeru)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Široka je 11 cm pa še ti manjka 2 cm na vsako stran? Torej se voziš samo po7 cm? Bo treba nekaj ukrenit glede tega pa malo začet polagat :)

(ne računa točno jemat, ker je guma ovalna, govoril pa sem o premeru)

0.4 cm si zgrešu :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No saj sem rekel, da je samo okvirno ker sem gledal kakor da guma ni ovalna, zato da sem lahko v manj ko 10 sekundah napisal post brez računanja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No saj sem rekel, da je samo okvirno ker sem gledal kakor da guma ni ovalna, zato da sem lahko v manj ko 10 sekundah napisal post brez računanja :D

sej jst sm pa kr neki napisu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blush: :blush:

prva guma zdrsuje ko hudič, pa včas kr mal vroče rata v ovinku, tko, da se ne upam lih nekej pretiravat :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj danes tekmujemo kdo več postov nabije? Jaz vodim :D Da vidim roooke! :D

haha...lih sm hotu rečt :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, se mi nevarno približuješ. Zgleda da imamo vsi preveč časa. Se bomo pa jutri tolko več učili an? :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blush: :blush:

prva guma zdrsuje ko hudič, pa včas kr mal vroče rata v ovinku, tko, da se ne upam lih nekej pretiravat :closedeyes:

Če zdrsuje, pol je boljše da ne pretiravaš ker ne boš dolgo pretiraval. Rajši menjaj gumo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, se mi nevarno približuješ. Zgleda da imamo vsi preveč časa. Se bomo pa jutri tolko več učili an? :OK:

nč se ne bomo učil :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!