Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

meni tut do roba več ko 1 cm fali...in to sam zato ker je prednja guma skor 4 ekasta še od prejšnega lastnika(ja vem že dolgo menjujem gumo :D ) in nea gre bol v ovinek :) čakam že 1 mesec na gumo u pm ...ko bo pa predjna menjana pa bo šlo počasi do roba vrjetno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut jaz sem dans malo bruso...

[attachmentid=95599]

(še včeraj dopoldan so bili brez praske)

te drsniki so trdi ko hudic,....ceprav so moji ze kr dost bol zglodani ko tvoji :P

js sm iz novga mesta, pa grem najraš to turco nm-škocjan-bučka-raka-krško...pa grem včas tud na mobikrog pogledat, če se kej dogaja, al pa na raceland

če te pa ovinki zanimajo, prit pa na gorjance :naughty: , so tud s seicentoti dirkal (upam, da bodo letos tud) pa še marsičim hujšim...pa proti šentjerneju sta tud ene dva dobra ovinka (kremenski oz. žerjavinski ovinki)

le oglas se kj, dolenjska je supr za furat se :D

tiste ovinke med sentjernejem pa NM poznam,...sej so kr vredi samo je MR bolsa ker je malo dalsa pa se bolsi ovinki so.....drugac pa naredi kako sliko ovinkov z gorjancov pa pridem mogoc pogledat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moram nabavit baterije pa en etui za fotoaparat, pa mal poslikat to k se jz vozm okol :OK: včasih bi tko pofotkov pa sm sam nase jezn,d aniam fotkiča nikol sabo :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa veš kaj je...na kurac mi gre, ko so prec prazne baterije, k ta zoom tolko pokur, če ga večkrat nažgeš pa ugasneš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maahhh...sj sm biu v parizu 3 dni, naredu cca 400 slik, pa skuru 5 (5*4=20 baterij, dve gresta not) paketkov tapocen merkatorjevih baterij :rolleyes:

za to kolkr ga rabm je čis odličen, dobrih 35k bsit, 3.2 megapixla, funkcij pa glih prov, da se znajdeš :P

cavalier bova jutr poslikala k se bova lih tam pelala?

:grim

to bo pa treba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nimaš tazga digitalca z alkalno baterijo, da se da povnt :hmm:

Drugač pa katere gume pa kolenčkarji mate kej?Ma kdo Dunlop Sportmax D208, res, da se šele navajam na motor sam se mi zdi, da ga je treba v ovink kr mal prsilt, mogoče je pa le krivo to, ker sem navajen lahkotnosti TZRke, ki se jo da metat iz ovinka v ovink.D208 pa baje niso slabe gume, če ma kdo izkušnje z njimi naj kej napiše :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zarad širše zadnje gume ga je res treba kr mal prsilt v ovink ja, sam se navadiš :grim

meni se je isto zdelo ko sem šel iz skuterja na mitota, sam če grem pa zdaj nazaj pa se mi zdi da skuter kar tako pada v ovinek brez da bi jaz tako hotel :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nimaš tazga digitalca z alkalno baterijo, da se da povnt :hmm:

Drugač pa katere gume pa kolenčkarji mate kej?Ma kdo Dunlop Sportmax D208, res, da se šele navajam na motor sam se mi zdi, da ga je treba v ovink kr mal prsilt, mogoče je pa le krivo to, ker sem navajen lahkotnosti TZRke, ki se jo da metat iz ovinka v ovink.D208 pa baje niso slabe gume, če ma kdo izkušnje z njimi naj kej napiše :)

imam... Spredna sicer RR, zadnja pa navadna D208 in ko se ogreje, drži :) Če pa slučajno ni dovolj ogreta, ti pa ˝sporoči˝ kdaj bo spustila oprijem, sam to je čist minimalen sunek, tko da se ne ustrašt, da te bo nevem kaj razmetalo :)

Drugač pa dobre gume :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zarad širše zadnje gume ga je res treba kr mal prsilt v ovink ja, sam se navadiš :grim

meni se je isto zdelo ko sem šel iz skuterja na mitota, sam če grem pa zdaj nazaj pa se mi zdi da skuter kar tako pada v ovinek brez da bi jaz tako hotel :D

Sej ravno to, se morm čimprej navadt :) Je pa res, da kar se tiče vožnje z Aprilio pa ne zamenjam nikol več nazaj za kšno TZR pa ne zarad kubature ampak vožnja je mirna,tekoča,skoraj brez tresljajev pa še bremze so močne k hudič sm se taprvič kr mal ustrašu :kva1: Sem pa opazil še nekaj,namreč moj občutek za hitrost me na Aprili, kar malo vara,se zadnč peljem pa si mislm "nemorm se samo 40km/h peljat",pa pogledam na števc pa 84km/h :whistle:

Grčar, kakšna pa je razlika med D208 in D208RR? Trdota?

Popravljeno . Popravil Roky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pa opazil še nekaj,namreč moj občutek za hitrost me na Aprili, kar malo vara,se zadnč peljem pa si mislm "nemorm se samo 40km/h peljat",pa pogledam na števc pa 84km/h :whistle:

matr, ti je pa hmal prepočasna ratala :P

ja to je ta občutek, včas se mi je zdelo, ko je šlo 70, da letim, zdej mislm, da se pelem 70, probam navit gas, pizda, kva ne vleče, pogledam na števc: 100 :doze: :blush: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr, ti je pa hmal prepočasna ratala :P

ja to je ta občutek, včas se mi je zdelo, ko je šlo 70, da letim, zdej mislm, da se pelem 70, probam navit gas, pizda, kva ne vleče, pogledam na števc: 100 :doze: :blush: :P

pr 70 se ti je zdel da letiš :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr 70 se ti je zdel da letiš :eek:

še kuj se nisi spravil spat. hehe se jaz se zdaj počasi odpravljam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še kuj se nisi spravil spat. hehe se jaz se zdaj počasi odpravljam

mah lih sm domov pršu :P

Js ko sem delal izpit za H z štirko je šla 50, se mi je zdelo da je raketa :blush:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr, ti je pa hmal prepočasna ratala :P

ja to je ta občutek, včas se mi je zdelo, ko je šlo 70, da letim, zdej mislm, da se pelem 70, probam navit gas, pizda, kva ne vleče, pogledam na števc: 100 :doze: :blush: :P

podobno pr men... gre obratomer na 8000 rpm pa gledam zakwa gre tok počas, pol pa na števc pa je že 110 notr :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kai ve kdo za kako trgovino v slo ko prodajajo zobnike za motor?

aia, za yamaha xt bi rabo

Popravljeno . Popravil frk
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na www.nitro.si mas od dida komplet za 120€ mogoce bi lohk dobu tut sam zobnike k s tistim tipom k ma to trgovino se da use zment drgac ce ti je pa problem za it iskat ti lohk jst do ljubljane k zvim tm cist bliz pa itak grem usak tedn u ljubljano .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr 70 se ti je zdel da letiš :eek:

Teb se je zadnič zdel da letiš.....u bistvu sva pa na tleh sedela pa bruhala :P Polom risko, polom :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kai ve kdo za kako trgovino v slo ko prodajajo zobnike za motor?

aia, za yamaha xt bi rabo

če jih nikjer ne boš dobo si jih lahko daš delat tako kot sem to storil jaz... in sicer v pekrah tam malo bek od gasilskega... če boš rabo kaj več info, samo reči :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če jih nikjer ne boš dobo si jih lahko daš delat tako kot sem to storil jaz... in sicer v pekrah tam malo bek od gasilskega... če boš rabo kaj več info, samo reči :D :D

jaa, to sem že jaz tui premišljeval :OK:

mamo mi tu tovarno paloma, tui delajo take pizdarije, pa zgleda da bom tak mogo dat delat :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!