Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

no...vama je že k0ci odgovoru. drgač pa do novga mesta mislm, da bi znal vsi pridt, pol za naprej bi se pa kj zmenil a ne :)

@k0ci:

pa una turca čez bučko je tud huda a :OK:

enkrat mormo jit še nm-kočevje-kanižarca-črnomel, tam je tud huda cesta.

pa poslikat bo enkrat treba, mal vtisov pa to hehe...sam kaj, ko se je pa bol lušno pelat :OK:

hijau fantje, ne se zajebavat s cavalierom, ker glede na to da ma ybr ga zelo dobr zalaga, si nism mislu d se sploh da tolk :eek:

ja turco čez bučko ponoviva ta vikend(petek verjetno), pol pa lahk še čez gorjance do metlike (kdor hoče naj se pridruži, več nas bo bolj bo veselo) ampak nič več slikanja :grrr , ker se je vozit res bolj zanimivo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:

v petek sm ceu dan frej: ravnateljev dan :D, edino zvečer grem na eno fešto, pol pa molm celo noč, da bo lepo vreme v soboto :OK:

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:

v petek sm ceu dan frej: ravnateljev dan :D, edino zvečer grem na eno fešto, pol pa molm celo noč, da bo lepo vreme v soboto :OK:

no ql v petek torej :OK: kdor je hotu videt gorjance naj se nama pridruži, greva tudi tam čez, mislim pa da je do metlike še bolj zanimiva cesta, ker je bol grob asfalt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:

v petek sm ceu dan frej: ravnateljev dan :D, edino zvečer grem na eno fešto, pol pa molm celo noč, da bo lepo vreme v soboto :OK:

ja pomoje bo kolko kaže napoved, res je da ne bo neke pretirane vročine, bomo pa si jo mi sami naredli...hehe :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ql v petek torej :OK: kdor je hotu videt gorjance naj se nama pridruži, greva tudi tam čez, mislim pa da je do metlike še bolj zanimiva cesta, ker je bol grob asfalt

samo, da ne bo veliko prometa, pa bo ql, pa če je kdo zraven, kr naj pove...4-takterji pa ne se vstrašt, da je kej delč al pa kej...včerej se je en že premislu...vse se da, vrjemte, sam če se hoče...počasi se daleč pride! hehe :P

@nejko:

samo, da smo enkrat tam, ko mormo bit, pa mislm, da se ni za bat, da bi koga preveč zeblo hehe :OK:

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo, da ne bo veliko prometa, pa bo ql

@nejko:

samo, da smo enkrat tam, ko mormo bit, pa mislm, da se ni za bat, da bi koga preveč zeblo hehe :OK:

tako je :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce kdo pozna koga da kupuje aprilio je danes pa do jutri do 10 zjutraj cena 2100€ potem pa gre po vsej verjetnosti v menjavo za novo rs 125 2006 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce kdo pozna koga da kupuje aprilio je danes pa do jutri do 10 zjutraj cena 2100€ potem pa gre po vsej verjetnosti v menjavo za novo rs 125 2006 :D

si ne bi raje kake rs 250... ne boš ki šou na isti motor, razn izgleda :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do je mel dans pred spodnjim seršom RS-ko parkirano ?:)

je mel od motosveta nalepko na šajbici tak da je ziher kdo od tu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomojem justaboy ker je rekel da gre ta tedn v mb z motorjem... Ejte kdo pa ma v mbju novo črno rsko? sem jo že ene dvakrat videl v mestu... Pa kdo ima rs prejšnji model iste barve ko od JeRn3ja? Teh fantov pa ne poznam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomojem justaboy ker je rekel da gre ta tedn v mb z motorjem... Ejte kdo pa ma v mbju novo črno rsko? sem jo že ene dvakrat videl v mestu... Pa kdo ima rs prejšnji model iste barve ko od JeRn3ja? Teh fantov pa ne poznam :)

ono starejši model sm js tut že vido par x...je tam pri univerzitetni knjižnici parkirana nonstop pa nevem čigava je...nove črne pa še nism vido :) v mbju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo pubeci poslušaj te zaj to: no, danes dobim zobnik končno po enem tednu zamude, in ko ga hočem pritrdit nazaj ugotovim, da je kreten ki mi je delal zobnik sfalil luknje in mi četrti šrauf več nikakor ni šou gor... sej ne morn verjet da je taka šlamparija lahko prisotna, medtem ko sn mu prejšnji zobnik dal zraun, da je vido natanko kje mora luknje nardit... zaj sem bil tako razpizdjen, da sem šou malo prej do njega, vendar je mel srečo da ga ni blo doma, ker bi ga razfukal ko hudiča... ju3 ob sedmih zjutraj grem do njega in če mi do popoldneva ne navrta novih lukenj( je možno zraven še nove zvrtat, je še na srečo dovolj placa na zobniku- pač bo bolj podobn ementalerju), pa mu bo žal da se je rodil, ker to pa presega vse meje zdravega razuma....

- če pa se slučajno ugotovi, da če nove luknje zvrta ne bo v center v redu pasal, pa ima da do srede nareji novi zobnik, ker zaj sn pa res razkurjen tak ko še nikol :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je tut šel že zobnik v malore

čakam novga, sam dons sm se še furu kr s tastarim

ja jaz sn ga dal delat enemu privatniku, stari pa je neuporaben, ker se po bregu navzgor več ni šlo niti pelat, ko je bla malo večja sila na zobčenike- totalka so bli zlizani

Popravljeno . Popravil _Nejko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si ne bi raje kake rs 250... ne boš ki šou na isti motor, razn izgleda :D

eno leto se mam do izpita za 25kW,...drugac pa sem ze mel 250ko doma(zaribano) pa je prslo vmes neke pa ni blo vec dnara da bi zrihto jo, pa na 125ccm pa 11kW

do je mel dans pred spodnjim seršom RS-ko parkirano ?:)

je mel od motosveta nalepko na šajbici tak da je ziher kdo od tu :)

Jaz :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, vem da je blo vrjetn že 100x povedan kdo lohka gume zrihta, pa to jest zmeri pozabm. torej, a lahko kdo kej cenej zrihta gume za cagivo supercity?

110/70 17

150/60 17

neki tacga.

nebi lih neki slabga kupvov, prov velik keša pa tud nebi dajov.

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk... kje boste kej za 1 maj? :)

Mogoče, če bo dost zanimanja, se nardi žurka pr men :devil: :D :OK: :kva2: :naughty: :yea1: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim

tatrezni bodo pa loh not spal :)

Pa sm reku, da morm ta šotor že enkrat nabavt,sam morm enga tazga najdt, da bo šel v ruzak :huh: Če boste kej organiziral pa, da se nebom imel kam dati mogoč prletim z kšnmu platojam pira :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk... kje boste kej za 1 maj? :)

Mogoče, če bo dost zanimanja, se nardi žurka pr men :devil: :D :OK: :kva2: :naughty: :yea1: :kva2:

jst bi lohk pršu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko so stari Slovani prišli izza Karpatov, so se ustavili ob kažipotu. Kazal je smeri: Ljubljana - 135 km, Celje - 60 km, Koper - 240 km, Ptuj - 25 km, Kranj - 150 km. Tisti, ki so znali brati so šli, kamor so bili namenjeni, nepismeni pa so ostali tam ob Dravi. Ptujčani so jih poimenovali Mariborčani. :kva2:

:devil: :devil: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!