Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Ej PRO BIKER A bi ti lahko unga modela k ti je avspuh naredu prašal če bi še zame enga naredu isto za 20k Sit pa bi mi ti pol še eno akrapo nalepko zrihtu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no folk če ne morte ta vikend na kolpo, a gre pol kdo u avstrijo? jst grem po opremo, pa gre lahko kdo zravn!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans je pa ziher kdo od tehle forumašev šou iz morja domov smo srečal 2 z aprilijam rs 125 pa enga s rdečo tdrko pa modremu varaderotu,btw mi smo bli en tanou dt125 pa en tastar dt125 pa yamaha fz6n pa yamaha fazer...če je bku kdo nj pove;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta model je 10km stran od vodic frend od probikerjovga fotra pa mojga fotra. Naredu bo komot sam da pride iz morja to bo čez kšn tedn al pa še prej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja za nasledn vikend bi se mogoče dal kej zment...to je še mal delč no!

Drgač pa sej maš mojo cifro Grčar pa če se boš kej mem maribora pelju poklič pa se dobimo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja za nasledn vikend bi se mogoče dal kej zment...to je še mal delč no!

Drgač pa sej maš mojo cifro Grčar pa če se boš kej mem maribora pelju poklič pa se dobimo!

ja itak, da če se bom tm kje mem pelu se dobimo kje na kkšni drinki (brezalkoholni .) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta model je 10km stran od vodic frend od probikerjovga fotra pa mojga fotra. Naredu bo komot sam da pride iz morja to bo čez kšn tedn al pa še prej.

a bi lohk tut za nsr naredu :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naredi za ker kol motor lahko! Cena:20.000 sit sliko auspuha ste pa vidl, pa velik pove. Sam stvar je taka on more to vidt da pomer kok ima izpuh premera pa na kolk večji premer še lahko gre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje si zlaaabo=) ej stari ja bom prletu..zdej mam itak ispit... hm ja dobr zgleda aupuh, zvok je pa se bolsi! dj res za nasitke se bova pa zmenila k bi blo res hudo...pa ksn obesk tud... aja blazo mato sm fuknu in oet:( mah boli me kurac, vazn da mam motor:) ajde stari

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naredi za ker kol motor lahko! Cena:20.000 sit sliko auspuha ste pa vidl, pa velik pove. Sam stvar je taka on more to vidt da pomer kok ima izpuh premera pa na kolk večji premer še lahko gre.

pol bi se pa lohk kej zmenil :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ofkors :D Pridt morš do naju z bratrancom pa gremo do unga modela k jih dela da pomer pa to pa ti pove kašn auspuh bi lohk naredu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej CagivaMito s kerga kraja pa je to, k jest sm tuki iz Cerklj pa mogoče poznam ke je to, da se enkrat pol do nega zategnem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje si zlaaabo=) ej stari ja bom prletu..zdej mam itak ispit... hm ja dobr zgleda aupuh, zvok je pa se bolsi! dj res za nasitke se bova pa zmenila k bi blo res hudo...pa ksn obesk tud... aja blazo mato sm fuknu in oet:( mah boli me kurac, vazn da mam motor:) ajde stari

ooooo bad, jah nč, zdej se pa cele počitnce uč za 2. rok :naughty: pa ma da nardiš da sošolci ostanemo :P

dej prlet za kšn vikend al pa med tednom popoldne da vidm to mrcino :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol bi se pa lohk kej zmenil :OK:

no ko bo teb lepo laufov pa če bo kul bom pa še jst dal narest :OK: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi bil tut za petek za v avstrijo...upam da bom skenslu šiht v petek :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morem, delam, lohk mi pa ti prneseš eno nalepko za na tank

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK...ta tedn sm še fraj :OK:

Kdaj mate namen lete v Avstrijo???

Če bi šu zravn bi si jst osebno splaneru nekak tko da bi biu ob pol 5ih v Mariboru na rallyju tko da če gremo že zjutri bo cajta več kot dovolj za vse :whistle: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK...ta tedn sm še fraj :OK:

Kdaj mate namen lete v Avstrijo???

Če bi šu zravn bi si jst osebno splaneru nekak tko da bi biu ob pol 5ih v Mariboru na rallyju tko da če gremo že zjutri bo cajta več kot dovolj za vse :whistle:  :yea1:

ja itk da bi šli zjutri. okol 9h štart iz lublane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grčar to bo spet kilometrov. Jst ne grem v Avstrijo k predn pridem do gor bom bankrotiru zarad benza.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grčar to bo spet kilometrov. Jst ne grem v Avstrijo k predn pridem do gor bom bankrotiru zarad benza.

4T motor kup .) hehe no če rabš kkšno malenkost, ti lohk prpelemo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nalepko za na kestl res rabm sam to morm jst sam izbrt tko da jo bom kr v slo kupu.

lahko slikam pa MMS pošlm .) hehe drugač pa zato obstaja tut intrnet, pa stran, da vidš kaj majo! :OK:

Popravljeno . Popravil GrCaR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizda kle u lj mate pa kurc vreme no mislm po celi sloveniji,eeeeemmmmm no kdaj gremo na furo ????moj lubi prede k mucka...i love that sound...

aja kdo je reku da mu naj posnamem zvok motorja?no ja upam da bo ql

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!