Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

jz sm biu ta vikend gor v trenti pa mau naokoli pa je blo ful fajn...dejmo se zment za kako turo k cev cajt sam furam :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz sm biu ta vikend gor v trenti pa mau naokoli pa je blo ful fajn...dejmo se zment za kako turo k cev cajt sam furam :BUA:  :BUA:

lej ti prletiš mal do ljubljane, k je zlo mal folka k bi v tisto smer letel tko na turco. povej kdaj bi ti šou, pa kdaj maš cajt, pa se lahko zmenmo. drugač greš pa ta petk lahko z nami u avstrijo, k gremo itk z motorji, tko da bo tut furca :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, k pravte kdaj bi šli kkšno furco. jutr bi šli furo LJ-medvode-šk. loka-železniki - cerkno- gornji novaki (se ustavmo na pici) - mesto cerkno- žiri - logatc-vrhnika -LJ

nabralo bi se nekaj lepih kilometrov, tko da če je kdo za, nej napiše al pa me kontaktira prek MSN-ja ali telefona. odhod bi biu pa okol 10:30

:yes:

Popravljeno . Popravil GrCaR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nočem nič slabega ker sem bil tudi jaz v vaši koži, vendar pa premislite če se ustanovitev 125cc kluba splača :? slej kot prej boste 125 kubične prdalice zamenjali za močnejše mašine vi pa boste registrirani kot 125cc klub.raje ragistrirajte motoklub kateri bo vključeval od skuterjev do resnih motorjev. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, k pravte kdaj bi šli kkšno furco. jutr bi šli furo LJ-medvode-šk. loka-železniki - cerkno- gornji novaki (se ustavmo na pici) - mesto cerkno- žiri - logatc-vrhnika -LJ

nabralo bi se nekaj lepih kilometrov, tko da če je kdo za, nej napiše al pa me kontaktira prek MSN-ja ali telefona.  odhod bi biu pa okol 10:30

:yes:

sej kul sam vsak drug dan ne morem it na furo k me stara ubije...moja mašina je kr požrešna :blush:

sam za avstrijo pa sm kr zraven...sam neki keša bom mogu zrihtat za benz :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nočem nič slabega ker sem bil tudi jaz v vaši koži, vendar pa premislite če se ustanovitev 125cc kluba splača :?  slej kot prej boste 125 kubične prdalice zamenjali za močnejše mašine vi pa boste registrirani kot 125cc klub.raje ragistrirajte motoklub kateri bo vključeval od skuterjev do resnih motorjev. :)

a se men sam zdi, a si ti mal temo faliu? :yes:

drugač smo se pa že glede tega pogovarjal in smo se odločil, da ne bo omejitev kubikov! sam to je u tej temi čist :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jst tut ju3 letim na kšno turco sam pred 11.00 ne morm it nikamr!!!!

Tko da če se menmo da se dobimo se zmenmo ob 11ih .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No dejmo se že enkrat zment za eno skupno furo! Predlagam da se v nedeljo zapeljemo do bohinja ali pa do bleda! Ali pa mogoče kam drugam važno da se nekam gre!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Modri dirkač kok ti pije na 100km?

kaj pa vem odvisno kolk ržim po gasu zdej ko sm šou u trento sm porabu 20l benza pa če sm naredu tm okoli 140 km u eno stran je vseskup... :? pizda me jebe matematika :D no tm okoli 7 6 litrov na 100...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jst tut ju3 letim na kšno turco sam pred 11.00 ne morm it nikamr!!!!

Tko da če se menmo da se dobimo se zmenmo ob 11ih .)

kamp pa greš ju3 kr sm prej gledu vreme pa zgleda da bo ju3 najbolj zanesljivo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kamp pa greš ju3 kr sm prej gledu vreme pa zgleda da bo ju3 najbolj zanesljivo

jutr gremo furo: Lj-modevode-škofja loka-železniki-cerkno (smučarski center)- gornji novaki- mesto cerkno- žiri- logatc- vrhnika- brezovca-LJ

če hočš greš lohk z nami. vableni usi z 125-kami

štart ob 11h iz lublane!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutr gremo furo:  Lj-modevode-škofja loka-železniki-cerkno (smučarski center)- gornji novaki- mesto cerkno- žiri- logatc- vrhnika- brezovca-LJ

če hočš greš lohk z nami.  vableni usi z 125-kami

štart ob 11h iz lublane!!!

aja pa u nedelo pa na bled al kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jz obojga ne morm k mam že do lj neki km tko verjetno bom ju3 pršou kje pa kdaj se dobimo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jz obojga ne morm k mam že do lj neki km tko verjetno bom ju3 pršou kje pa kdaj se dobimo?

ob 11h na kongresnm trgu v lublani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No dejmo se že enkrat zment za eno skupno furo! Predlagam da se v nedeljo zapeljemo do bohinja ali pa do bleda! Ali pa mogoče kam drugam važno da se nekam gre!

Ja pejt ju3 z nami...

Drugač pa v nedeljo tut jst mogoče grem...bomo vidl kok bomo v petk pa soboto kej kilometrov naredl :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutr gremo furo:  Lj-modevode-škofja loka-železniki-cerkno (smučarski center)- gornji novaki- mesto cerkno- žiri- logatc- vrhnika- brezovca-LJ

če hočš greš lohk z nami.  vableni usi z 125-kami

štart ob 11h iz lublane!!!

to turco v obratni smeri sva pa že nardila GrCar, ane?

:OK: :OK: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm še zmer za LJ al pa okolica, zato k ko se bomo pelal se bomo pelal sestank more bit pa lokacija dosegljiva za večino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda začel sm resno razmišlat da bi prodal rsko pa kupu varadero sam nevem kaj bo fotr reku na to :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to turco v obratni smeri sva pa že nardila GrCar, ane?

:OK:  :OK:  :D

za par kilometrov skrajšana. ker nisva šla vrhnika-logatc-žiri

drugač pa :yes: men je blo prov hudo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda začel sm resno razmišlat da bi prodal rsko pa kupu varadero sam nevem kaj bo fotr reku na to :?

:OK: :OK: :OK:

dej prodej tist, pa se boš z nami lahko vozu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!