Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Ja fotr me bo pa pomojem ubou sej pomojem bi biu za sam se mu bo zdel najprej ti motor kupm pol ti pa še všeč ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsi živi in zdravi?

se dns je bla kr kul fura sploh pol proti koncu :yea2:  :yea2:

živi in zdravi :yes: bla je rek kr dobra fura, sam tm po gorenskm bi mogl mal cete zrihtat, drugač pa :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja špica je blo :OK: ...sploh čez planino :yea1: :yea1: :yea1:

Drgač se pa jst pa moja endurca čist nč ne prtožujeva čez tiste ceste...vrjamm pa da je vs k se mal bl na nizkem mal zrukal :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za naslednji vikend ima kdo kej planov, jaz bi nekam šel mal bol davč, pa se mi samemu ne da.

Mogoč bi se do morja zapelal al pa kam.

Kaj je zdaj s kolpo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gremo v Portorož, jest se vam priključim v Planini :naughty: , pridem na Planino ene 2h prej.... In letimo dol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja lahko bi res šli dol na obalo :OK: :OK: pa pridem tui jz na planino :D

enkrat bi lahko šli dol u istro pogledat čeprow ceste niso lih nevem kaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za naslednji vikend ima kdo kej planov, jaz bi nekam šel mal bol davč, pa se mi samemu ne da.

Mogoč bi se do morja zapelal al pa kam.

Kaj je zdaj s kolpo?

ja morje je pa res dalč ja :lol: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja bi šli enkrt na kolpo, sam povejte kdaj. jst sm takoj za, pa tut če bom mogu z busom dol jet .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grčar sej boš popravu tist. Kaj je kej tvoja seka zrihtala?

ej nč, k sploh ni šla. sm se s fotrom pa s frendom pogovarju, pa sta oba rekla da tm itk ne bojo priznal, tko da zdej dokler bo delal se bom vozu, pol pa ne servis, pa bom reku da nekam čudn ropota. in k bo on začeu svečko šravfat, bom jst reku pizda si neumn, lej kaj si naredu!!! to je edini način, da jim dokažm, da so oni to naredl, tko da ... pol bom pa reku da nej zrihtajo, drugač se pa na sodišču vidmo!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se zmenmo za na kolpo, nasledni vikend?

jst sm za, zato sm tut šotor kupu. ta vikend ga bota fotr pa mtka sprobala, nasledn vikend pa jat na kolpi! sam tko da bi se ns neki nabral, pa nardimo eno žurko dol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lol na sodišču zarad svečke :D

ne zarad svečke, ampak zarad cele glave! sm dons tja nekam klicu, k majo dele za daelima, pa je reku, da bi čaku okol 2 mesca, cena pa bi bla nekje od 120k - 150k, ker se ne da zgornga dela posebi kupt!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst neb v takem šotoru spav k sta ga prej fotr pa mat sprobala :D

Ne sej se hecam, pol 2 sva že, še mal nas more bit da bo fešta :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej nč, k sploh ni šla. sm se s fotrom pa s frendom pogovarju, pa sta oba rekla da tm itk ne bojo priznal, tko da zdej dokler bo delal se bom vozu, pol pa ne servis, pa bom reku da nekam čudn ropota. in k bo on začeu svečko šravfat, bom jst reku pizda si neumn, lej kaj si naredu!!!  to je edini način, da jim dokažm, da so oni to naredl, tko da ...    pol bom pa reku da nej zrihtajo, drugač se pa na sodišču vidmo!!!

ja sam je kurac to če ti serviser pol dokaže da od tega negovga šraufanja to ni mogl nastat...pol te pa polcija ganja!

Drgač pa a se kej pozna to pr moči al je sam zvok drug??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja za kolpo...jst si bom na vsak način probu cajt vzet in grem zravn če se bo le dal!

Oblubim pa nič .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!