Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

ja men ni problema...jaz hodm tko skoz tja dol v savudrijo in sm od pinete stran ene 2km!

drgač sm pa letos od 1. do 15. avgusta skoz dol tko da če bo kdo tm nej me pokliče!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gre kdo u sredo al pa četrtk u avstrijo (luis, hein gericke)? pravjo da bo u sredo lep vreme, tko da bo okol 9h šli iz lublane! kdo zaintereseran?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gre kdo u sredo al pa četrtk u avstrijo (luis, hein gericke)? pravjo da bo u sredo lep vreme, tko da bo okol 9h šli iz lublane! kdo zaintereseran?

Grem, če mi povrneš stroške ;):P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grem, če mi povrneš stroške ;):P

bo še zame skor premal .) sej boš sedmico dons zadeu, pa boš meu pol dost dnarja :friend1:

Popravljeno . Popravil GrCaR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itak jaz al pa nejc vozva, razn ce greste vi z motorji jaz grem gor z avtom da mam km stvari za dt :D

jst grem kr z vama (po prvotnemu načrtu) če me uzameta sabo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo ... koncno se je zgodilo .... policaji so me ustavli :D trzic.....21.30.....70 kmh namesto 50 :P => 30k kazen + 1 tocka (pa so sli skorni) :cry: :cry: :cry:

zj me na neki zanima....

glede na to da mam 5 dni casa da se pritozim....a lahko u pritozbo napisem da moj motor nima nobene ravne povrsine od katere bi se zarek odbiu? seprav da je radar narob kazou?

al pa da sm lih kihnu pa sm z desno roko trznu :DDD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo ... koncno se je zgodilo .... policaji so me ustavli :D trzic.....21.30.....70 kmh namesto 50 :P => 30k kazen + 1 tocka (pa so sli skorni) :cry: :cry: :cry:

moje sožalje...sm mislu da nas u radar bolj težko dobijo pizda ej zdej bom pa mogu pazt O:-) ja če so te dobil notr pa da so ti pokazali boš bl težko dosegu kr baje te policaj lahko ulovi z radarjem u glavo oz čellado vsaj tko oni trdijo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ehhh bom se ze neki zmislu :>>

poznamdvapolicajabostazekejpredlagalapress :>>>

mas neke fore ce te je slikal cez sipo potem se lahka prtozis, al pa ce je pod nulo radar ne dela pravilno, zdej pa ne vem kako je ponoc? :hmm: to ti bo jure007 najbl znal odgovorit...lp tejcy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh no, ko so name streljal sm šu 120 čez naselje v ovink tko d k sm vidu loparčk še ustavlat nism mogu :grrr, aia pa tkt še nism mev izpita tko d se mi ni splačal ustavlat. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe...ja se zgodi kaj češ O:-)

Drgač so pa mene tut že v naselju šicnl pr 100 k sm lih enga prehtevu...kazni seveda ni :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja prehitevu sm in je polcaj oz. polcajka če sm natančn že sama vedla da ne more nč :)

Valda takoj pridige o tem kok je tle omejitev pa o tem kako sm se komi ustavu do njega pa o prvi pomoči ki je sevede nism meu sabo pa itd itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

polcajke so dobrga srca ;) al je pa tale @<=YaMaHa=> ceu jebach :naughty:

Popravljeno . Popravil Mte :)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!