Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

joj kaj mi tega niste prej povedali :angry2:  :ninja:

:OK:  :OK:  :OK:

lol :OK:

drugič če te ustav,mu reč, če lahko mal njegovo pištolo pobožaš, pol mu reč, da maš ti tut tako... pol pa še mal nabijaš hehe :lol:

joke :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol pa sam paz, da ti nebo zajfnca padla na tla :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a plaču nisi nč al kaj?

Ja plaču bi uni polcajki u nautralijah če bi hotla kej več pa od mene ne dobi :lol:

Drgač pa ne nič plaču...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj sm seronja...kaj mi bo pa zaračunala če sm biu v prehitevanju?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kaj jz vem je nonotu policaj z motorjem prpelju na njegov pas pol pa ga je ustavu in mu dau kazn da je moj nono prečku powno crto nakar se je nono prtožu in seveda zmagu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lol ;>

aja a lahko v pritozbo napisem da mam nov bat pa da morm spelat z VELIKOOOO obratov :> pol se pa hitrost tut hitro dvigne, sam pol spustim gas O:-) O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja dobr...to že!

Lahk bi mi tut to k sm brez žmiguca prehitevu pa po moje bi se še kej našl...sam to so malenkosti prot temu da izpit izgubim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Javla se še en lastnik dtja (model 04) :OK: :OK:

Am eno vprašanje kje lahko kupim acerbisove ali polisportove ščitnike za ročke ?

AAA pisal v narobno temo al lahk to prestavite v temo yamaha dt125... sry sry komaj drugi post pa ga že serem

Popravljeno . Popravil DT125RE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Javla se še en lastnik dtja (model 04)  :OK:  :OK:

Am eno vprašanje kje lahko kupim acerbisove ali polisportove ščitnike za ročke ?

AAA pisal v narobno temo al lahk to prestavite v temo yamaha dt125... sry sry komaj drugi post pa ga že serem

hehe...ni panike...vsak začetek je težak :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no dons se pelem čez naselje tko ene 70 in tko je en plac k so dostkrat policaji pa se mi zdi da neki vidm pa mal pobremzam pol se mi je zazdel da jih ni pa potegnem spet na ene 70 pol pa k razločm da so to le kapsi spet bremzam!

pred mano ni blo nobenga, kaps je lepo meru ampak me ni ustavu, kako to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Števec ti laže.

V resnici si vozil 45. :D

Bodi srečen, ne pa da se čudiš.

hmmmm dvomim da mu tak fest števec laže :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no dons se pelem čez naselje tko ene 70 in tko je en plac k so dostkrat policaji pa se mi zdi da neki vidm pa mal pobremzam pol se mi je zazdel da jih ni pa potegnem spet na ene 70 pol pa k razločm da so to le kapsi spet bremzam!

pred mano ni blo nobenga, kaps je lepo meru ampak me ni ustavu, kako to?

Veš motor ni tok lahko zmert kt avto...in kšn nevajen polcaj te sploh ne zadane!Jst sm slišu da izkušeni polcaji zmerjo motor 1X od 10ih poskusov pa še to če se motor normalno pele če pa še kej bremza in s tem spreminja kot žarka je pa sploh težko zmert motorista!

Tko da si meu lih srečo da te ni zadel al si pa med merjenjem zabremzu in s tem malenkost spremenu kot žarka kar je lih prov da te ne zmer...lahk pa da se mu enostavno ni dal ubadat s tabo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tut lahko glede na to da sm šou dost počas...k sreč :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!