Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

ja midva z zigaspy-em sva šla šele ob 1ih iz lj. potem sva se na ridah dobila z burekom in smo šli preko ilirske bistrce v portorož pol pa ob pol šestih nazaj!! pa smo v črnem kalu šli mal gor pa dol pa na ridah parkrat! dons je pa tut moja nsr-ka šla do tačk(bi pa kmal šla tut na plastike <_<  ....bo treba gume zamenat .)  )

pizda jz sm pa ze startu ob 11 pol pa nobenga nism vidu :slap: jao....ja jz sm šou do umaga pol pineta pa čez trst u sesljan pa domov mega tura :OK: :OK:

a kopal ste se u portorožu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah svde na morje se pa ja bol pozn hot .)

Kopal se pa nismo kr si Burek ni nog obriu, pa si ni hotu kopalk oblečt, tko d ni blo nč od kopanja <-- joke :lol1:

Drgač js pa sm biu mokr k me je na dolenskem ploha dobila :angry2:

Popravljeno . Popravil zigaspy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej grcar glede piknika pa ni problema sam jaz bi tm tko bl konc tedna cetrtek,petk sobota :D

sej jst mislm da bi v petk naredl! zdle sm motor domov prpelu!!! :OK: tko da zdej je use zrihtan, zdle pa sam še operem, pol pa mal se pelat! :kva2:

sej že cajt, da po osmih dneh nazaj dobim :yes: no kdaj gremo kkšn skupno furo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jst se najprej oproščam k sm zahinavu izlet za na morje!Neki je umes pršlo in sm biu nek drugje čez vikend!

Drgač pa Grčar...jst sm prec za kšn piknik...sam kdaj kdaj kdaj?!?!?!

Jst skos delam v 5k pa varetn že na morje letim...po moje bote spet brez mene mogl kšno pivce zvrnt .) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yamaha sej sm že pod temo Klub 125 napisu da bi blo dobr če bi naredl v četrtek zato k midva z bratrancom tud v petk odrineva na morje tko da bi blo kr dobr v četrtek k pol že trije gremo na morje v petk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no sej ce grem z mte-jem mi bo že on povedu kod pa kam :afro1:

zna bit mau frka... ce nebo motorja nebo mteta :P pa se registracija se zna zavlect... boste vidl na fotkah zakaj... Tko da verjetn mene nebo :BUA: drgac pa k prides u lj se sam za 7ko furas (sam mora gor pisat Pržan, ne pa Nove Jarše) in te pol en pocaka na busni tm :OK:

what do you think about my master plan? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tko...tut sanja se mi ne kje bi to blo...aja bliz dravelj mogoče če se ne motim?!?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tko...tut sanja se mi ne kje bi to blo...aja bliz dravelj mogoče če se ne motim?!?!

ej ves to je tm bliz kluba 300 po uni cesti naravnost pa v klanc pa levo pa pol tm nekje je grčar

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zna bit mau frka... ce nebo motorja nebo mteta :P pa se registracija se zna zavlect... boste vidl na fotkah zakaj... Tko da verjetn mene nebo  :BUA: drgac pa k prides u lj se sam za 7ko furas (sam mora gor pisat Pržan, ne pa Nove Jarše) in te pol en pocaka na busni tm  :OK:

what do you think about my master plan? :P

ja lohka te tui jz zapeljem ce cs. men ni problem sam grem pa bol zgodi domov k grem pol na koprsko .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ejga sam to pa sploh ni tok slaba ideja... amm kaj furas?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja boš vsaj prec vedu kako se uzad na mitotu pele ane :D

ja jst vem kje točno je hiša od grcarja...sej drgač se pa zmen da ob neki uri se zmenmo pred glavno al pa kje u lublan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U ČETRTEK OB 17H PR MEN! MIZA PA KLOPCE BOJO ŽE ČAKAL, TKO DA BIKERS WELCOME :D PRVI MOTO PIKNIK NA PRŽANU :lol1: hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne samo piknik ampak lahko rečemo da motozbor ki ga organizira MK Sršeni :D :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk to da je u cetrtek se mi ne narbl dopade ma se bom potrudu pridt. sam bom biu max ene 3 urce k drugi dan jz morm zgodi vstat :BUA: a je treba kej dnarja s sabo prnest?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!