Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

ja kukr je že napisano neki keša za čevapi in pijačo....cca 1500-2000 sit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej CagivaMito a je un model k ti je avspuh naredu že doma, pa če je a bi mi plis dal njegov naslov pa tel. št. da si še jest mal motor pošmekam! Če maš pa čs bi te pa prosu če bi šu z mano do nega drug tedn enkrat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa če se da v čertrtek zato k takrat dobim jst motor nazaj. Pa gremo pol skupi do grčarja na piknik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene nau :BUA: fotr reku, da me rab čet IN petek pop. :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej ta tedn jest ne morm nikamor k sm sam doma in nimam tolk keša da bi mu za avspuh! Dj pol pa čez 14 dni če boš doma! Aja pa a je bil mogoče kdo z eno rdečo cagivo v Novem Gradu prejšn tedn?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej ta  tedn jest ne morm nikamor k sm sam doma in nimam tolk keša da bi mu za avspuh! Dj pol pa čez 14 dni če boš doma! Aja pa a je bil mogoče kdo z eno rdečo cagivo v Novem Gradu prejšn tedn?

biu jest :>> kes biu ti ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma u novemgradu sm te povsod srečeval! Tm okol treh palm si se vozu, pa pr unmu baru u mesu Edi al neki tazga.. U glavnem sm te dostkrat vidu! Jest sm bil pa by foot!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:> ja furou sm se iz Marede do Pinete (tm se pije, pol se trezne pol se gre pa spat u maredo nazaj :) :OK: :OK:

aja u baru me pa ni blo nobenmu...razn ce je su en k sm mu jo posodu sam nwem

Popravljeno . Popravil mitofreak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me ni, ko bote že vi feštal, bom še le jaz delat nehu (tak je tradicija ta tedn), pa še disk baje v Petek zjutraj dobim.

Tak da se fajn mejte, pa ne preveč "bildat" ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tejcy kaj ti maš še nsrko al maš že kaj bolšega :)

ucer sm prsla do trenutka da nsrjko prodam zdele in kupm hornetko pac bom pol leta brez motorja mislm hhornetko bom kupila 2006 letnik :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ucer sm prsla do trenutka da nsrjko prodam zdele in kupm hornetko pac bom pol leta brez motorja mislm hhornetko bom kupila 2006 letnik :D

to mi delaj punca :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuuu ql ql :D kok pa bo prišo letnik 2006 :D aja pa za kolk nsrko prodajaš :D sam za info vprašam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuuu ql ql :D kok pa bo prišo letnik 2006 :D aja pa za kolk nsrko prodajaš :D sam za info vprašam

drgac za cene pa to se sprasuje na privet k ne mislm bit :topic:, drgac se bo pa prodajala k se bo zdej se še ne sam v roku 14dni mogoce se ze...bom vidla... ej nova je drgac 1.749.000sit hornetka to ane :D bomo vidl mogoce bodo mel pozim kake popuste ane :P, grem zdej teste brat od hornetke k jih mam glih doma...

papa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk kako vreme je gor a se splaca pridt?

ej sonce dz, sonce ,no zdele je mal oblacn bomo vidl ce bo kej padal, prej je bla neka plohca, drgac pa sej je se avto ane :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itak da bo sej ma streho grcar....zdele pa itak ni dezja...pa sm gledu radarsko sliko dežja in zgleda da se umika :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!