Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

ja pr grcarju se ne sekirm sam pa vseeno nism tolk blizk lj pa nebi rad da bi me pralo... bom vidu no mogoče pa še pridem .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pr grcarju se ne sekirm sam pa vseeno nism tolk blizk lj pa nebi rad da bi me pralo... bom vidu  no mogoče pa še pridem .)

eh sej ce mas opremo je use nepremocljivo tko da ni blema :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja vi ste se mel dobr ... pr men je pa skor do osmih dez padu. pa she novo ketno rabm :(

Jz pa disk, na katerega že čakam 3tedne :cry: :cry: :cry: zuni lep vreme, jaz pa motor v garaži :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sm se kr lepo z avtom prpelala :D pa je glih tko dobr ane, zdej pa grem naprej zurat, kurc k avto vozm pac pijem alko k pa motor furam pa brez alkohola..:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sm se kr lepo z avtom prpelala :D pa je glih tko dobr ane, zdej pa grem naprej zurat, kurc k avto vozm pac pijem alko k pa motor furam pa brez alkohola..:D

ka bi ti z veseljem pihat dal, ko si v avtu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja piknik je uspel prov tko je moja parilia že lepo doma v garaži k je pršla z popravila. Blo ns je 8 lohk bi ns blo sicer več sam pustmo to. Ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja lahko bi ns blo in ns bi tud več pršlo če bi blo to kakšn drug dan! Tko je blo pa sred tedna ko folk dela in nima časa oz. eni delamo drugi pač ne !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja piknik uspeu...(najdel, napil, narisou sm krog pred grcarjovo bajto:) in varo prispeu domou.MAJKA:) ajde folk jutr grem za 14 dni na morje z cagivco!! uzivite!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja lahko bi ns blo in ns bi tud več pršlo če bi blo to kakšn drug dan! Tko je blo pa sred tedna ko folk dela in nima časa oz. eni delamo drugi pač ne !

ce sm prsu iz sezane pa delm pa se za nazaj me je pralo bi lohka tui ti prsu :BUA: :BUA:

drugaci a vam je uspelo spec cevape do konca al jih je rambo pojedu? :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce sm prsu iz sezane pa delm pa se za nazaj me je pralo bi lohka tui ti prsu :BUA:  :BUA:

drugaci a vam je uspelo spec cevape do konca al jih je rambo pojedu? :D  :D  :D

smo spekl, sam na konc je tut rambo pršu do svojga deleža :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja piknik uspeu...(najdel, napil, narisou sm krog pred grcarjovo bajto:) in varo prispeu domou.MAJKA:) ajde folk jutr grem za 14 dni na morje z cagivco!! uzivite!

ja piknik je uspeu, tko da je blo kr dobr! sam ti si sam POU KROGA narisu!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ekola, jest sm ceu naslednji teden doma sam, sam problem je kr delam, in nevem, če si vzamem en dan fraj(ČE se bo dalo, ČE) nardimoen dan prej piknik še pr men če hočte, Je pa to Ilirska Bistrca(Harije-vas)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ekola, jest sm ceu naslednji teden doma sam, sam problem je kr delam, in nevem, če si vzamem en dan fraj(ČE se bo dalo, ČE) nardimoen dan prej piknik še pr men če hočte, Je pa to Ilirska Bistrca(Harije-vas)

mogoce ce bo cajt prletim...ampak nic ne obljubim samo mogoče....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sam nebi blo slabo da se zmenmo mal prej da jest šefeta vprašam če bi hotu sploh kej pustit, če ne pa lohk eno pico pojemo pa gremo en giro...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč folk...grem jst na morje...motor gre sevede z mano :OK: ...da zadiha mal dalmatinskega zraka :yea1: ...se tipkamo/slišmo/vidmo čez 2 tedna...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!