Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

a gre kdo ta tedn z mano u novigrad tko za ene 3-4 dni, do probikerja pa cagivamito-ta? sta rekla da nej pridem dol, pa da nej še koga zravn prpelm, da bomo mal žureral dol! če je kdo zaintereseran, nej pove al pa napiše na PM! jst mam namen jet u tork al pa sredo, tko za ene 3-4 dni, odvisno kok se mi bo dal!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuu pa res, sj sta na morju onadva.Ja jsm mam ta tedn še dopust tko d grem lohka zravn za kake 3 dni  .)

ok ql, a gre še kdo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej kaj pa če bi šli drug tedn?

jst ta tedn še delam, no sej bom prašu če si lahko počitnce vzamem...pa vm pol povem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drug tedn se bom mogu učit, ker bojo spet kmal popravci, tko da bo treba še velik učenja, ker ta matematka je kr neki! tko da jst grem ta tedn! dej mi probi se zment, pa gremo dol! k me je probiker klicu, pa je reku da nej ns čim več dol pride, da bomo mal žural tm dol!!! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi, čuj sva dva taka, se zmenva, pa greva na morje pol po prvim, pa še zihr se bo še kdo našel.

BTW, kje je to Lesno Brdo?

Popravljeno . Popravil VmasIna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj te to zanima?

v lesnem brdu jst živim.....to je od horjula proti drenovem griču.....če zdej kej več veš....no v splošnem recimo da ene 20km il lj in 8km iz vrhnike

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj te to zanima?

v lesnem brdu jst živim.....to je od horjula proti drenovem griču.....če zdej kej več veš....no v splošnem recimo da ene 20km il lj in 8km iz vrhnike

tak vprašam, za splošno razgledanost ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kr se tice morja ni problem kr sm ful blizk :OK: :OK: zdej ce bom delu se avgusta lahko pridste h meni k bom sam doma pa se gremo popowdne kopt pol pa žurka :OK: :OK: :OK: :OK: (sam to samo v primeru da bom delu pa mi to nrdimo iz petka na soboto)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja men zgleda ne bo znesl!!! :BUA:

ti pa jutr predn gresta dokončno sporočim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja čim prej se s tam poberta pa se pr men še ustavta :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no mal pred 17-to bova štartala od mene! pa prideva do tebe pa letimo proti morju! baje da ns že mrzu per dol čaka .) :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo zdle pršli z Novigrada, sj je blo ful hudo,pa se usi razn mene so :SS :OK:

Edin ni bi blo všeč bližnje srečanje z asvaltom na ridah :angry2: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo zdle pršli z Novigrada, sj je blo ful hudo,pa se usi razn mene so :SS  :OK:

Edin ni bi blo všeč bližnje srečanje z asvaltom na ridah  :angry2:  :angry:

hmmmm a si zletel po cesti al kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo zdle pršli z Novigrada, sj je blo ful hudo,pa se usi razn mene so :SS   :OK:

Edin ni bi blo všeč bližnje srečanje z asvaltom na ridah  :angry2:  :angry:

hmmmm a si zletel po cesti al kaj?

ej žiga, na morju si pa reku, da si ti tut :SS sam sprot, k si na WC hodu!!! tko da ne se preveč hvalt, da ti nisi nč :SS !!! no jst sm tut tm pred barom obležu, pa mal park pa travco gnojiv => :SS pa mi je tut bl slabo zgledov tm pred barom :lol1: hehe ej honda žiga je mal pretiravu v ovinku pa mu je zadno gumo odnesl, tko da je šu mal asvalt od bliz pogledat! drugač je bla pa vožna tja in nazaj :OK:

lep pozdrav,

Popravljeno . Popravil GrCaR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah dj dj dj Grčar, kr Tadeja al pa Miho upraš sta bla skos z mano, js nism nikol kozlov na morju!!!Drgač sm pa na ridah šu čist do dol s kolenom sm podrsu asvalt, po sm pa kolen gor dav pa še mal niži šu, to je šlo pa že čez rob zadne gume.Sj drgač ni nč zlomlnga, sam mal plastika podrsana pa 2x kolen :grrr Ja ne rečm d je bla vožnja slaba, sam je blo uroče k kruba, pa pol nakonc me je še rit začela bolt k svina.Tko d sm celo pot nazaj in ke kleu k kurba :grim

Popravljeno . Popravil zigaspy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah dj dj dj Grčar, kr Tadeja al pa Miho upraš sta bla skos z mano, js nism nikol kozlov na morju!!!Drgač sm pa na ridah šu čist do dol s kolenom sm podrsu asvalt, po sm pa kolen gor dav pa še mal niži šu, to je šlo pa že čez rob zadne gume.Sj drgač ni nč zlomlnga, sam mal plastika podrsana pa 2x kolen :grrr Ja ne rečm d je bla vožnja slaba, sam je blo uroče k kruba, pa pol nakonc me je še rit začela bolt k svina.Tko d sm celo pot nazaj in ke kleu k kurba  :grim

ej kako nej Miha pa Tadej vesta al si ti v sekretu kozlov al ne?! a sta s tabo na sekret hodila, da sta ti ga držala al kaj :eek: nisi resn :yes:

pozabu si povedat, da maš žmigovc zlomlen pa da ti je spredno šipo (vetrobran) ful skup zapognil!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa še neki: tist motorist, KI NE POZNA PESMI => highway to hell, nej se skrije hehe jok3 mi .) ej mi, ti bom jst prnesu en CD, k bom gor zapeku take najbol znane motoristične komade, da boš saj vedu, kaj se posluša :friend1: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Žiga- slabe gume maš .)

JEst sm šu dons vprašat v dva kraja in bi mi gume po unmu ceniku namest za 44k dali za 38k z montažo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!