Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

aja pa še neki: tist motorist, KI NE POZNA PESMI => highway to hell, nej se skrije hehe    jok3 mi .) ej mi, ti bom jst prnesu en CD, k bom gor zapeku take najbol znane motoristične komade, da boš saj vedu, kaj se posluša :friend1:  :slap:

ha ha jst se spomnem do tam k so rekl da še par pesmi pol bojo dal pa not ta cd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh no dobr da je s teboj vse uredu ..

jes sm pa ucer sel v Podcetrtk z motorjam cez tuhinjsko dolino ... pa dons nazaj .... :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: res hudo :>>

nova ketna se pa tut fino obnese :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Žiga- slabe gume maš .)

JEst sm šu dons vprašat v dva kraja in bi mi gume po unmu ceniku namest za 44k dali za 38k z montažo

Ja ne rečm d ni res, sam tok slaba spet ni, res d je mal stara pa nima po straneh profila za na suho cesto je pa čist huda!AMPAK JS SM ŠU ČEZ ROB GUME K SM SE MCKN NAGNU!!!!! :whistle: GAD DEMT nj me en razume :D

Popravljeno . Popravil zigaspy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej kako nej Miha pa Tadej vesta al si ti v sekretu kozlov al ne?! a sta s tabo na sekret hodila, da sta ti ga držala al kaj :eek:  nisi resn :yes: 

pozabu si povedat, da maš žmigovc zlomlen pa da ti je spredno šipo (vetrobran) ful skup zapognil!!!

Ja ei glih druk dan bi še piu če bi tkt zjutr kuzlov no!Pa pizda s ti narišm d žmigovcu ni nč sam vn je padu od tm k je notr zašraufan, sam useen sam stoji!!Spredna maska ni pa skor nč zvita, če bi primerjov lepo RSko pa mojo se mal vid, drgač pa je mal zvit nosilc za masko!!!!!

Popravljeno . Popravil zigaspy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ne rečm d ni res, sam tok slaba spet ni, res d je mal stara pa nima po straneh profila za na suho cesto je pa čist huda!AMPAK JS SM ŠU ČEZ ROB GUME K SM SE MCKN NAGNU!!!!!  :whistle:  GAD DEMT nj me en razume    :D

Ti si se nagnu do tačke pol si pa verjetno se nagnu na asfalt-kukr jest, pa nevem kako si šu čez rob kar tako-sam z nagibom?!? :hmm:

Pač, padu si, jest sm tudi, jebat ga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uff sm se za njem vozu pa je šlo kr lepo po robu pa še mal dlje pol je šlo pa do plastik :(

sej on nima robu prec ampak ma najprej samo še mal bl nagnjen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k smo ze pr muski... TEHNO ROX! :OK: aja pa s cagivo mam ze 17 km narjenih :worship: (brez izpita, brez registracije, pa se fotr pizdi <_< )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja mi smo šli iz novigrada k smo bli pr Cagivimito pa pr Probikerju, ja zarad mene k sm mogu dam sta šla pol še unedva z mano...nevem zakaj sicer nista dalj ostala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sm sla ucer en krog pa sm prsla cist mokra dam, ne vem kako je vm uspel pridt iz novigrada, jaz se bi skuhala al pa bi u kratkih rokavih vozila .) kar ni prevec dobr...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ucer mi je majca pod usnjeno jakno spremenila barvo..v bolj temno:> iz celade , ce bi jo stisnu , bi se pa pomoje samo pocedilo :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sm sla ucer en krog pa sm prsla cist mokra dam, ne vem kako je vm uspel pridt iz novigrada, jaz se bi skuhala al pa bi u kratkih rokavih vozila  .) kar ni prevec dobr...

Ah, ti si bla mokra od česa druzga :P

Šala mala, Tejcy :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej smo bli mi tut....sam smo se čim manj ustavlal in če piha pol je kul ane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grcar kko d ste dns ze tko zgodi pa u tanajvečji vroči domow sli???? :?

mi je že zanč reku da bo mogu jet domov k gre zdej enkrt spet na morje. z žigatom sva se pa zmenila, da bi bla še do dons al pa jutr dol. k smo pa zjutri ustal je pa žiga reku da gre on tut domov, tko da men pa tut ni druzga preostal kt da grem zravn! žiga je reku da ga je fotr klicu, sam jst nism nč slišu, pa sm biu od 5h zjutri zbujen, sm sam ležov. tko da ne vem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja ne bi o tem da si bil od 5ih naprej zbujen.....k sm po tej uri vidu da si še spal :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja ne bi o tem da si bil od 5ih naprej zbujen.....k sm po tej uri vidu da si še spal :D  :D

:D da ne govorimo kdo je spau :D :D ma sej je useen! žiga je reku da gre s tabo domov, pol sm šu pa še jst!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!