Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

folk dns sm jz koncau sezono...sm totalno razfuku cagivo :cry: :cry: :cry: jz mam pa sam natrgane ramenske vezi...vsaj to .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fak ej kaj se je zgodl?

mislm zmeri več telih nesreč....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk dns sm jz koncau sezono...sm totalno razfuku cagivo :cry:  :cry:  :cry:  jz mam pa sam natrgane ramenske vezi...vsaj to .)

ojoj kva je pa blo ???

cim hitrejse okrevanje ti zelim papa :004 tejcy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajoj, kaj je pa ostalo od motorja, če že teb ni dost? A lohk kako sliko pošlješ?

Škoda (n)vas je. Pazte!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pa se je motor še pol kej razsu al je samo podrsan po strani....

povej kako je zgledala nesreča...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk dns sm jz koncau sezono...sm totalno razfuku cagivo :cry:  :cry:  :cry:  jz mam pa sam natrgane ramenske vezi...vsaj to .)

fak! motor se že poprav, sam da tep ni hudga, bi blo lahko velik slabš! hitro okrevanje ti želim :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz ovinka me je odneslo ja od motorja slike bom poslau ko mi ga prpeljejo domov....

Spet en podobn men, sam mene je nasrečo po asvaltu fuknl po hribu navzgor, tko d je šu motor sam do roba ceste kjer se je ustavu.

Kaj je motor delc letu, al kk d je čist sfukan? :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Modri_dirkac, ti želim čimprejšne okrevanje. Če se pa odločiš da bi kak del cagive prodal pa PM me :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm prsu iz rid in pol u ovinku pred cerkvijo u planini me je zafukalo z motorjem cez skarpo...jz sm motor sputu in sm pristau na potki motor pa je zafukalo najprej u drva pol pa u drev kjer je obstal.vn sm pa zletu kr sm neki hteu popravlt linijo pa sm neki cist mal zabremzu pa mi je zablokiralo gumo.skratka nredu sm napako ki sm jo tkoj placu pa sm cele ride prepelju cist normaln in bi tui ta ovin normalno ce nebi bremzu sam nevem no kaj mi je blo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja čist šit ane....res škoda....no važn da teb ni hujšga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja čist šit ane....res škoda....no važn da teb ni hujšga

ja sej bo sam dns res nib iu moj dan .) mi je pa jakna zlo pomagala...se en dokaz kolk je pomembna oprema!!!!!pa hvala vsem :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah fuck kr 3je padci 125 super športniku, (nobena firma ni nč bolša, usi na tleh :BUA: ) na ridah u zadne par tednih! Sj bo bols! Upam! :OK:

Popravljeno . Popravil zigaspy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Konc sezone?!?!? Sj motorju tko na prvi pogled sploh ni nč! Sam iz fotk se ni velik vidl, drgač pa sam luči si namontiraš pa žmigovce nazaj fukneš pa mal poravnaš use skrivlene stvari, iz izkušenj sklepa d jih je dost, :grim po pa sam po gasi :D.

Sam prej se lepo pozdrav!!! :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Konc sezone?!?!? Sj motorju tko na prvi pogled sploh ni nč! Sam iz fotk se ni velik vidl, drgač pa sam luči si namontiraš pa žmigovce nazaj fukneš pa mal poravnaš use skrivlene stvari, iz izkušenj sklepa d jih je dost,  :grim  po pa sam po gasi  :D.

Sam prej se lepo pozdrav!!!  :friend1:

jah se ne vidi plastika je pocena cist povsod ni enga dela d nebi biu fuc pa z motorjem nevem kko je sicer je pržgaw gladko nevem bomo vidli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa vilce pa to a so kej zvite?

ja sej brez plastik še gre sam unle kestl bi pa mogu popravt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja drugače poznam pa tud jst enga k ma dele za cagivo, če boš kej rabu, spet PM :)

Dubis lohka tut kake dele od RSke?? Nucam kj čistega :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej a ti lahko pism cez en tedn npr k bo sou zdej h mehaniku pa ti bom pol vse povedu kaj mi manjka ok pa bomo vidli?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej a ti lahko pism cez en tedn npr k bo sou zdej h mehaniku pa ti bom pol vse povedu kaj mi manjka ok pa bomo vidli?

plastike lahka zlimas te cenej pride ce se jih da ane?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!