Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

plastike lahka zlimas te cenej pride ce se jih da ane?

Sigurno se jih da tlepit, al pa jih obnoviš s poliestrom, pa na novo prebarvaš, bo pršli sigurno ceneje :)

Pa čimprejpnje okrevanje obema!!

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se boš odločo za popravilo z poliestrom mi pod PM povej če hočeš. moj stric dela u firmi ko se skozi z poliestrom ubadajo in je pravi profi že :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sigurno se jih da tlepit, al pa jih obnoviš s poliestrom, pa na novo prebarvaš, bo pršli sigurno ceneje :)

Pa čimprejpnje okrevanje obema!!

Lp Burnout

No lepo d se je en tut name spomnu :D

Jah oprema je ful pomembna, to sm vidu na hlačah pa supergah k so dost raztrgani, komolc me pa tut mal ne boli k sm mev jakno.

Drgac za plastiko bom pa js tut ornk jo zlimu pa mal pokitu po pa dau enmu štrihat na mat barvo al bom pa kr sam (sm vidu d sm talent za to) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je tolk sesuto da se da še zmer vozet, pol ne nč rihtat, pa naj sezona teče :D. Jst sem se tud odloču da bom dal šele konc sezone štrihat, ker se zna zgodit da bom letos še kje ramena brusu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da je že povedal kaj je blo sam nism ziher. men se zdi da je reko da ga je iz ovinka vn vrglo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej sm reku sm malo popustu koncentracijo pa sm cudno primu ovink pa sm teu mal popravt...glava jz z bremzo :nono: :nono: pa mi je zablokiralo gumi in namesto da bi sou u ovinek sm šou naravnost čez škarpo u drva :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gremo pol raj na strelisce... jest bi sou mal z bereto strelat ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

replike resničnega orožja,ki streljajo 6mm plastične kuglice.Precej realistično,če imaš prave igralce, ki pa morjo bit tud pošteni da priznavajo zadetke .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sej airsoft boli... bomo pa fleke iskal :P

:yes:

no a je kdo za akcijo, da se enkrt dobimo pa se zapelemo do tm?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest takoj... sam cakte da nardim izpit... nasledn tork ob 1h mam CCP, use ure sm ze odvozu... tko da sam se CCP pa glavna voznja ;) be right with yaaa :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No folk jest sm takoj za! Zdle so bli frendi na paintballu pa je baje res hudo! Sem pa že neki slišov da je airsoft bolši! Dejte se zment pa gremo sam pol po 14 kt pridem iz morja :OK: !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja paintball je tko, se po hosti 2 skupine med sabo strelajo :), al pa kaki capture the flag mas. Strela se pa z barnimi pištolami.

Airsoft je pa tko, da mas recimo bajto pa eni so teroristi, pa majo talce drugi pa specjalci, pa majo misijo da jih rešjo. Strela se z puškami ki sterlajo mejhne rumene kroglice.

Paintball je saj zame bol zabaven, airsoft je bol napet, ker se res vživiš notr.

Sam jst sem za paintball, mi bol ugaja strelanje z barvo po hosti :OK:

Pa še to je, paintball ti za male pare prelejo kamor hočeš, recimo da si sami zberemo hosto, al pa če gremo na njihov poligon. Za air soft se mi zdi da se moraš pa prej prevert kdaj poteka, pa da se gre točno tist dan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponosen in ful zadovoln lastnik cagiva planet 125 (Lj). Za sabo sem pustu že vse 125 razen mito-ta.

Welcome! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja paintball je tko, se po hosti 2 skupine med sabo strelajo :), al pa kaki capture the flag mas. Strela se pa z barnimi pištolami.

Airsoft je pa tko, da mas recimo bajto pa eni so teroristi, pa majo talce drugi pa specjalci, pa majo misijo da jih rešjo. Strela se z puškami ki sterlajo mejhne rumene kroglice.

Paintball je saj zame bol zabaven, airsoft je bol napet, ker se res vživiš notr.

Sam jst sem za paintball, mi bol ugaja strelanje z barvo po hosti :OK:

Pa še to je, paintball ti za male pare prelejo kamor hočeš, recimo da si sami zberemo hosto, al pa če gremo na njihov poligon. Za air soft se mi zdi da se moraš pa prej prevert kdaj poteka, pa da se gre točno tist dan.

Tut s paint ball se greš lohka po bajti podit. Pa z airosfotm po hosti. Samo airsoft je velik bl trakntična igra. In morš že mal mislt pa med dobro ekipo. Pr paintball pa sam sprelaš k ga vidš...bl mal taktike.

Crownless

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!