Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Mah dž je fanje dž.Sam mormo it na ride čimprej d js pa burek sprobava nove gume  :P , sam kaj kurac k nimam sprednje bremze, pac morm ene 20m prej zacet bremzat d se z zadnjo ustavm  :lol1:

NEDELJA drgac pravjo d bo bul ql vreme --> na RIDE!!!!! :yea2:

jutr tut ne bo dežja, tko da gremo lahko jutr na ride! kkšn zaintereseran?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej folk jest se vm tud lahko pridružm, sam če dobim jakno nazaj do takrt, k sm jo poslov nazaj, da jo popravjo! PA še 2-3 kolegi bodo šli tud gotovo zravn!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmm kaj ko bi se zmenli da bi v nedeljo vi iz zahoda prišli mal na štajersko pa tu kako turco vžgemo :) vem za enih par ql cest :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmm kaj ko bi se zmenli da bi v nedeljo vi iz zahoda prišli mal na štajersko pa tu kako turco vžgemo :) vem za enih par ql cest :)

Tistih par je kr veliko, bi lahk za kr cel mesec pršl ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, jest bi pršu, sam grem v Komen-Metal Mania morm enim kolegom pijačo častit :OK:...

Žigec, ne se vozt preveč sam z zadnjo, lohk te kej na hitro preseneti in bumf, pol pa ne bodo samo opraskanine in zvitnine :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tistih par je kr veliko, bi lahk za kr cel mesec pršl ;)

mah tut za celi mesec lahk :D mamo kmetijo doma tak da bi lahk na ruštu prespali :D:D jok3

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo fantje... zurke konc... u3 pridejo tastari. tko da pr men ni vec feste... razn ce pride kdo po tistih 54 flash bandidosou :D aja pa nasledn tork mam spet CPP... drzte pesti. Grem jest komerat :D

se vidmo cez par dni :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kafe pomaga... zdj sm ze cist ql :D sam je pa en mejhn problemcek k zdj ne morm spat!!!!! :slap: se dobr da je to taka tema k se lohk not nabija... NABIJAM :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej ce pa zej ne nardis pol pa res nisi vredn izpita !! :P mja no to mnenje odvzamemo ce je bil posrednik alkohol :D haha :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kafe pomaga... zdj sm ze cist ql :D sam je pa en mejhn problemcek k zdj ne morm spat!!!!!  :slap:  se dobr da je to taka tema k se lohk not nabija... NABIJAM :trance_33_sleep:

Hehe sam ti si pa res mocn kofe skuhu k js tut doug nism mogu zaspat :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kwa jest vem kasn kafe je biu to... jest sm zaspau komi ob 4ih+ :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kwa jest vem kasn kafe je biu to... jest sm zaspau komi ob 4ih+  :krneki:

jst sm pa tle po motosvetu nabiju poste do 3h zjutri, pol me je pa fotr spat nagnov! :) še mal postov, pol bom pa MOJSTER :naughty: sam kofe je biu pa res nekam močn (sumljiv :hmm: ) hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj ves da je pr ns dost "zelisc" ... :naughty:

Popravljeno . Popravil Mte :)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dimmni a kr u Komn gres uf zakon :D

Aaha se prav nic vec zurk no ja upam da jih bo zato pr men kej vec :P

Mah, nism šu k se mi ni dal, pa še unih frendov menda ni tm, tko da :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

madona dons vas je pa blo na cest "mopedistov".... :OK: ...

...Mte:) tebe sem na Celovški vidu v LJ po moje,....pa ne vem možno da je bil AiroH nekje.....ammmm se ne spomnim točno kje sem srečal enga rumenga GT125....pa ena rdeča Cagiva MITO v Portorožu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

madona dons vas je pa blo na cest "mopedistov".... :OK: ...

...Mte:) tebe sem na Celovški vidu v LJ po moje,....pa ne vem možno da je bil AiroH nekje.....ammmm se ne spomnim točno kje sem srečal enga rumenga GT125....pa ena rdeča Cagiva MITO v Portorožu...

Mte-ja vrjetn nisi vidu, zato ker še nima izpita niti registreranga motorja! kakšne barve pa je biu tist, k si ga na celovški vidu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mte-ja vrjetn nisi vidu, zato ker še nima izpita niti registreranga motorja! kakšne barve pa je biu tist, k si ga na celovški vidu?

...hmmmm črna Cagiva MITO :hmm: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

madona dons vas je pa blo na cest "mopedistov".... :OK: ...

...Mte:) tebe sem na Celovški vidu v LJ po moje,....pa ne vem možno da je bil AiroH nekje.....ammmm se ne spomnim točno kje sem srečal enga rumenga GT125....pa ena rdeča Cagiva MITO v Portorožu...

Mte-ja vrjetn nisi vidu, zato ker še nima izpita niti registreranga motorja! kakšne barve pa je biu tist, k si ga na celovški vidu?

+ crkjen akumolator! <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!