Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

:naughty: :naughty:

Zakaj to 1525.gif

Zato ker....

Roky je dons zadet tko da prosim ne upoštevate njegovih postov.

kdo je pamtn?prašam?

like always

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roky je dons zadet tko da prosim ne upoštevate njegovih postov.

kdo je pamtn?prašam?

hoover.gif

Hehe,ma ne, dobre vole sm, pa sploh nevem zakaj :) Tisto, da sm pa lačn sm pa resn mislu sam k si neznam nč skuhat :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roky je dons zadet tko da prosim ne upoštevate njegovih postov.

kdo je pamtn?prašam?

roki, ti si legenda :lol1:

hecam te no ;) jah sej veš, da delam, k pa ne delam, mam pa trenutno druge stvari za delat (veš kere)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

roki, ti si legenda :lol1:

hecam te no ;) jah sej veš, da delam, k pa ne delam, mam pa trenutno druge stvari za delat (veš kere)

008.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hecam te no ;) jah sej veš, da delam, k pa ne delam, mam pa trenutno druge stvari za delat (veš kere)

drkaš...kr naglas povej :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drkaš...kr naglas povej :D

priznam :whistle: ................................ NOT :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drogeraš

:nono: :nono: Tem stvarem se pa izognem v velikem loku, ni to zame,škoda dnarja pa cajta :) Sm rajš dobre volje tko kot dons npr. :D V The Secret pravjo, da morš bit skoz pozitiven .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drogeraš

dej zakaj si zatežen resno no pol k pa neki napiše na moj komentar je pa kao o bedd ker "kekec" ignoriri poste sm ti rekla že prej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej zakaj si zatežen resno no pol k pa neki napiše na moj komentar je pa kao o bedd ker "kekec" ignoriri poste sm ti rekla že prej

čak kva je s tabo? a me ne sme skrbet za mojga pikija?pač me je strah da se drogira in nevem kva težiš če me je strah zanga :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hoover.gif

Hehe,ma ne, dobre vole sm, pa sploh nevem zakaj :) Tisto, da sm pa lačn sm pa resn mislu sam k si neznam nč skuhat :krneki:

Pa lubi, kwa ti jz pridem žgance skuhat??? :winkiss:

:nono: :nono: Tem stvarem se pa izognem v velikem loku, ni to zame,škoda dnarja pa cajta :) Sm rajš dobre volje tko kot dons npr. :D V The Secret pravjo, da morš bit skoz pozitiven .)

Roky a maš tut kajlo na pozitivnem zj?? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej zakaj si zatežen resno no pol k pa neki napiše na moj komentar je pa kao o bedd ker "kekec" ignoriri poste sm ti rekla že prej

Sej ni zatežen,se samo heca.Smo že povedal, da se 90% v tej temi hecamo :whistle: Čak,čak...Jest sm Argeta...Kekec mi je prevelika konkurenca deda.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čak kva je s tabo? a me ne sme skrbet za mojga pikija?pač me je strah da se drogira in nevem kva težiš če me je strah zanga :closedeyes:

No ja vsi vemo v kakšnem smislu pišeš al pa pač jest SPET po svoje sklepam sam resno če ti gre pač določen folk na živce ignoriri njihove poste in je to to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja vsi vemo v kakšnem smislu pišeš al pa pač jest SPET po svoje sklepam sam resno če ti gre pač določen folk na živce ignoriri njihove poste in je to to

no ja pustmo to...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čak kva je s tabo? a me ne sme skrbet za mojga pikija?pač me je strah da se drogira in nevem kva težiš če me je strah zanga :closedeyes:

Ooooooo kok si prjazn mucki.gif Tud jest te mam rd :winkiss:

Pa lubi, kwa ti jz pridem žgance skuhat??? :winkiss:

Roky a maš tut kajlo na pozitivnem zj?? :naughty:

:grim :grim Nebi se branu,tud žganci bojo dobr...Kajla je trenutno v negativnem stanju O:-)

No ja vsi vemo v kakšnem smislu pišeš al pa pač jest SPET po svoje sklepam sam resno če ti gre pač določen folk na živce ignoriri njihove poste in je to to

crazy.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja pustmo to...

zakaj že sej ni nič tazga!No dej grem jest res rajš spatt nočkoo :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj že sej ni nič tazga!No dej grem jest res rajš spatt nočkoo :winkiss: :winkiss:

to se tko reče :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj že sej ni nič tazga!No dej grem jest res rajš spatt nočkoo :winkiss: :winkiss:

res bolš da greš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj zaj folk kak ste ?:)

da se mal pohvalim... ang test sm 3 dobo :D

Popravljeno . Popravil D_u_H_e_C
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo Duhec :winkiss:

A že usi spite :unsure:

ne še :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj zaj folk kak ste ?:)

da se mal pohvalim... ang test sm 3 dobo :D

toooooooooooooo duhec... a pol pravš, da si vreii :naughty:

jst še ne spim, pa še doug ne bom :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!