Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

a je meu rumen tank? k če je biu rumen tank, ostalo pa črne barve je biu PROBIKER.

...nope,...cela je bla črna :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ti nis upazu k ma rumeno jakno pa si spregledu. Žigc v tork boš pršu do mene popoldan ane pa bova šla skup tja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ti nis upazu k ma rumeno jakno pa si spregledu. Žigc v tork boš pršu do mene popoldan ane pa bova šla skup tja.

Aha ok sam ti delaš dopoudne ane?Fotr ma pa sam dopoudne cajt d me pele pol domov <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha ok sam ti delaš dopoudne ane?Fotr ma pa sam dopoudne cajt d me pele pol domov <_<

vlak do Litije in nato na avtobus Gabrovka? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vlak do litije 600 baksu + 400 do Moravč (za to dobim js pa že za 100km benza)  :grim

a ga boš (bencin) v kantico natoču, pa peš domov šu? :hmm: nisi resn! če boš hotu domov pridt, boš pa že reskeru tistih 1000 sit!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo fantje(in dekleta?) .)

dejte mi pomagat,pa mi povejte če je kje u sloveniji oz. natančneje u lj kkšn zastopnik za MZ-je....oz po domač...kje prodajajo MZ-je?

hvala za odgovore že vnaprej.. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne znaš v najdi.si napisat MZ?

Drgač se ti vozi pasica(banner, reklama) na vrhu strani :blink:

lenüh :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk a je kdo, da gremo dons na eno furo? Zmenil smo se, da gremo na Jezersk mal pogledat. Za zdej ns je 6, če pa hoče kdo zravn, nej pa pokliče na 031644797!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a Jezersko? Mejni prehod z Avstrijo. Res zakon fura bla dons!

Ja fura je bla res huda sam pol ni biu skor noben za akcijo za "pijačo".No sj zdle je mene se mal opral kr nism smev čist trezn domov pridt O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja fura je bla res huda sam pol ni biu skor noben za akcijo za "pijačo".No sj zdle je mene se mal opral kr nism smev čist trezn domov pridt  O:-)

jst sm biu za AKCIJO! hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj, jest sm mel zastonj moto in burek- wash od Vrhnike dol, v Logatcu je pa začelo zlivat za prou, sam zadnja guma zdej k je nova... Probam na semaforju mal da bi zavrtela, pa sploh ni hotla :blink:

Rokavice niso nč premočile, jakna tudi ne, hlače pa čist mokre(kavbojke) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej naju z mitofreakom je pa takrat od mteja domou pral, in to precej da mi je še jakna mal premočila v gatah sm mel lužo kavbojke so ble pa čist oprane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej tam objavi številko v oni temi, morda jo še kdo najde, jest sm na svojo napisal naslov na zadnjo stran, ravno zarad tega :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj si ti čist slep?

JEST MAM LEVI ŽMIGAVC

A si vidu? Če že sprašuješ, pol vsaj povej da nočeš mojga žmigavca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!