Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Am...jest tm nimam kosti, samo gobastko tkivo, tko, da boš težko kej zlomila... :whistle:

gobasto tkivo... sedi ena :blush: hehe... :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gobasto tkivo... sedi ena :blush: hehe... :xx:

mišično tkivo... mam prav? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gobasto tkivo... sedi ena :blush: hehe... :xx:

Maybe ni natrenirano, pa zato gobasto, kaj veš... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mišično tkivo... mam prav? :D

jap, bolš... šmenta k smo maturo ž udpisal, bi kr tebe tja poslala :naughty:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maybe ni natrenirano, pa zato gobasto, kaj veš... .)

hehe, dobra :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maybe ni natrenirano, pa zato gobasto, kaj veš... .)

Ne me zdej pojest, sam nekak sm se spomnu iz Biologije v OŠ, da smo to obravnaval...sam je že dolg od tega tko, da možn, da sm kej zajebu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap, bolš... šmenta k smo maturo ž udpisal, bi kr tebe tja poslala :naughty:

:lol1:

ja no, svojga prijatla pa je treba malo poznat, sicer ne tak v detajle kot "prijatlce", ampak dobro no... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne me zdej pojest, sam nekak sm se spomnu iz Biologije v OŠ, da smo to obravnaval...sam je že dolg od tega tko, da možn, da sm kej zajebu :whistle:

u sam res... gobe so užitne ja, saj nekatere :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh kurc,spet dž pr nas :wacko: Grem mau :zzz: :yawn:

Itak kaže, da bo čez pol urce - urco v Kranju šebl šu dž tko, da se ne splača čakat na sončk..Nočko :)

Popravljeno . Popravil Roky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tle se j tut uscal, lih k človk hoče vn... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js bi se tud pelet šol, pizda najprej cel pofukan dan v šoli, lepo sonce pa vse, pridem domov, začne padat :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty: nič od tega :evilgrin: :whistle: :winkiss: ne pit, pa tud vozt ne - fural se bomo pa itak kmal

ja lahko se v soboto dobimo ja, itak mam namen tja pridt, tko d ni panike

A uletiš kej do ns?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A uletiš kej do ns?

in to se ni dal prek msn-ja uprašat...teb je res dougčas

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in to se ni dal prek msn-ja uprašat...teb je res dougčas

tok k je teb mi zihr ni :winkiss: sam so ti pa očitno všeč moji komentarji na vsakega maš pripombo :D :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tok k je teb mi zihr ni :winkiss: sam so ti pa očitno všeč moji komentarji na vsakega maš pripombo :D :naughty:

če se s tem tolažš se kr dej .) sam nevem zakaj sprašuješ če bo pršu k da maš ti kej od tega...sej hod s tvojo sestro?in zato ne rabš po MOTOsvetu pisat a bo šou matex do ženske al ne...no sej itak se mene ne tiče sam mi je šlo v nos ker si kr neki zabila...k bi jst zdej napisu grčar a si dobu nove čevle?halo? :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se s tem tolažš se kr dej .) sam nevem zakaj sprašuješ če bo pršu k da maš ti kej od tega...sej hod s tvojo sestro?in zato ne rabš po MOTOsvetu pisat a bo šou matex do ženske al ne...no sej itak se mene ne tiče sam mi je šlo v nos ker si kr neki zabila...k bi jst zdej napisu grčar a si dobu nove čevle?halo? :headbang:

;) MSN, je bolš ja.

@Grčar: ja dej povej, si zdej že res kupu tiste nove čevlje? :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se s tem tolažš se kr dej .) sam nevem zakaj sprašuješ če bo pršu k da maš ti kej od tega...sej hod s tvojo sestro?in zato ne rabš po MOTOsvetu pisat a bo šou matex do ženske al ne...no sej itak se mene ne tiče sam mi je šlo v nos ker si kr neki zabila...k bi jst zdej napisu grčar a si dobu nove čevle?halo? :headbang:

itak da sm jih dubu... a pridš pogledat :naughty:

:lol1: :lol1: :lol1:

;) MSN, je bolš ja.

@Grčar: ja dej povej, si zdej že res kupu tiste nove čevlje? :wub:

haha kwa vm ni jasn :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa dobr grčarja sm dau za primer...mislm da je razumela bistvo...aja kurc ponavad nč ne zastop :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa dobr grčarja sm dau za primer...mislm da je razumela bistvo...aja kurc ponavad nč ne zastop :headbang:

ma sej vem, se zajebavam jst... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sej vem, se zajebavam jst... B)

:unsure: aja, potem pa nč, se mi je zdel, d bi mi povedu, č bi nabavu tiste čevlje :naughty: :winkiss: :blush: :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:unsure: aja, potem pa nč, se mi je zdel, d bi mi povedu, č bi nabavu tiste čevlje :naughty: :winkiss: :blush: :yes:

mam pa nove copatke :naughty: take puhaste, pa roza barve so :naughty: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: joke :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam pa nove copatke :naughty: take puhaste, pa roza barve so :naughty: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: joke :lol:

ooo, pol pa čist pašejo zravn tistih roza puhastih lisic k sm jh zanč gledov da bi ti jih prnesu... sej veš, mal za popestrit posteljne igrce :devil: :blush: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ooo, pol pa čist pašejo zravn tistih roza puhastih lisic k sm jh zanč gledov da bi ti jih prnesu... sej veš, mal za popestrit posteljne igrce :devil: :blush: :blush:

kaj ma pa on za popestrit :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!