Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

:kva1: kaj pa ti tuki? zakaj nisi sporočla, d si gor :kva2:

:naughty: ja viš sm te poslušala,ne... :P Sam sm pa res pozabla na oglasno desko prpopat vest,jp... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o.k., če me bo kdo premagal mu odstopim svojo krono :OK: B)

ah, ponaredk made in china, kaj mi bo to :yawn: :yawn: :yawn: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah, ponaredk made in china, kaj mi bo to :yawn: :yawn: :yawn: :devil:

:whistle: om sej jz bi ti ne bi dal te, k je na sliki,.....jz bi jo sam naredu. foto sm dal pa sam tko, d pokažm kk zgleda. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle: om sej jz bi ti ne bi dal te, k je na sliki,.....jz bi jo sam naredu. foto sm dal pa sam tko, d pokažm kk zgleda. :naughty:

za tako krono se matraš? hehe :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....svašta... :lol1: :lol1: :lol1: mislm d se splača potegovat za tole, ni kej! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matex pomir se mal hehe sej sm ti zdej zrihtou staff (ne travo hehe) tiste trakce :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matex pomir se mal hehe sej sm ti zdej zrihtou staff (ne travo hehe) tiste trakce :naughty: :naughty:

:worship: :kva2: :wub: O:-) :D o.k. bom pridn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm šou mau skoristit lepo vreme, k se je lih pojavlo in sm zle pršou s fure. in kaj je blo?

spustim js balanco, se peljem brez rok in mi začne balanca ful nahiter zavijat cik-cak...sm se kr mal ustrašu, k nism vedu kva kurca je, ponavad se je čis lepo naravnost pelu brez rok...sm šou še enkrat probat - isto. kaj bi to blo? guma? ležaji?

pol sm ga na štender postavu, pa zavrtu sprednjo gumo in je nekaj tk-tk-tk not delalo, kot bi nekaj preskakovalo. res je da je zdej 12 600 že prevoženih, na 12k mam servisni interval, pa še zj nism šou, k ni blo vremena, pa serviser ni meu cajta. 100% bo treba ploščice menjat, samo ne vrjamem, da je to to...mogoče, da tisto poka notr, da bi pa zavijalo pa zihr ne :unsure:

pliss...help anybody, če kdorkoli kj ve, kaj bi lahko blo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm šou mau skoristit lepo vreme, k se je lih pojavlo in sm zle pršou s fure. in kaj je blo?

spustim js balanco, se peljem brez rok in mi začne balanca ful nahiter zavijat cik-cak...sm se kr mal ustrašu, k nism vedu kva kurca je, ponavad se je čis lepo naravnost pelu brez rok...sm šou še enkrat probat - isto. kaj bi to blo? guma? ležaji?

pol sm ga na štender postavu, pa zavrtu sprednjo gumo in je nekaj tk-tk-tk not delalo, kot bi nekaj preskakovalo. res je da je zdej 12 600 že prevoženih, na 12k mam servisni interval, pa še zj nism šou, k ni blo vremena, pa serviser ni meu cajta. 100% bo treba ploščice menjat, samo ne vrjamem, da je to to...mogoče, da tisto poka notr, da bi pa zavijalo pa zihr ne :unsure:

pliss...help anybody, če kdorkoli kj ve, kaj bi lahko blo...

ležaj prve osi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahaha sam za par urc grem spat pa ma Matex že podvige :D Matej pridn bot, da boš lahk forum bral, če se bomo kej menil pa to...Jest pa jutr laufam na Županovem teku, da mu piiiip mater v usta :krneki:

Kavalir, pomojem so sigurno ležaji :unsure:

Grčar: kr povej, da si poleg unih roza copatkov dobu še roza tangice k majo spredej pa zadej mal puhka :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud js sm takoj na ležaje pomislu in sem 80%, da so ležaji...samo ni mi jasno, kako bi se to sfukalo, ker nisem nikjer skaku al se pa po kšnih jebovcih vozu al pa po zadni al pa karkol...al je to pač potrošni material, k ga je treba vsake tolk km zamenat? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahaha sam za par urc grem spat pa ma Matex že podvige :D Matej pridn bot, da boš lahk forum bral, če se bomo kej menil pa to...Jest pa jutr laufam na Županovem teku, da mu piiiip mater v usta :krneki:

Kavalir, pomojem so sigurno ležaji :unsure:

Grčar: kr povej, da si poleg unih roza copatkov dobu še roza tangice k majo spredej pa zadej mal puhka :wub:

damn, to sm mislu, da je sam najina dirty little secret :whistle: zdej pa usi vejo :cry: :huh:

prov sexy puhast repk je gor :lol1: :lol1: :lol1:

joke :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud js sm takoj na ležaje pomislu in sem 80%, da so ležaji...samo ni mi jasno, kako bi se to sfukalo, ker nisem nikjer skaku al se pa po kšnih jebovcih vozu al pa po zadni al pa karkol...al je to pač potrošni material, k ga je treba vsake tolk km zamenat? :unsure:

dost je že kkšna mal večja lukna... se zgodi. do mehanika, pa pogledat. do takrt pa čimmanj vozt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

damn, to sm mislu, da je sam najina dirty little secret :whistle: zdej pa usi vejo :cry: :huh:

prov sexy puhast repk je gor :lol1: :lol1: :lol1:

joke :lol:

Ou šit :xx: sm pozabu bit tih O:-) Sej boš vidu v Medvodah k bom celo gajbo rekvizitov sabo prnesu k s Fingijam skup spiva v šotoru (ni še 100% :) ) :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matex pomir se mal hehe sej sm ti zdej zrihtou staff (ne travo hehe) tiste trakce :naughty: :naughty:

a si zame tud...k sm jih pr teb prek matexa naroču :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dost je že kkšna mal večja lukna... se zgodi. do mehanika, pa pogledat. do takrt pa čimmanj vozt.

aha...ok ql...no sj, zdej bo itak prva stvar servis, ker ma že tolk prevoženih...že čez interval :whistle:

am...kakšni so pa kej stroški s tem? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha...ok ql...no sj, zdej bo itak prva stvar servis, ker ma že tolk prevoženih...že čez interval :whistle:

am...kakšni so pa kej stroški s tem? :rolleyes:

če je to to, ležaji niso dragi... ene 20-30€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha...ok ql...no sj, zdej bo itak prva stvar servis, ker ma že tolk prevoženih...že čez interval :whistle:

am...kakšni so pa kej stroški s tem? :rolleyes:

če maš srečo ti je šla sam kkšna kuglca v ležaju in če maš tko da se da razdret ptide tist mn k 1E če pa je kj druzga pol pa newem...mogoče si kj os zviu al pa kej...najbolš da ti na servisu povejo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok hvala fantje...prva stvar je servis, pol bomo pa vidl kaj pa kako je...upam, da ni kj hujšga, da ne bo še to dodaten strošek...že zdej pričakujem, da bo servis prek 100€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok hvala fantje...prva stvar je servis, pol bomo pa vidl kaj pa kako je...upam, da ni kj hujšga, da ne bo še to dodaten strošek...že zdej pričakujem, da bo servis prek 100€

pa kakšn stroj maš ti, da te tok pride servis :eek: za mojga kawlna je pr 12k km pršl 80€, pa je mal več za nastavt pomoje kot pr teb... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!