Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

ok hvala fantje...prva stvar je servis, pol bomo pa vidl kaj pa kako je...upam, da ni kj hujšga, da ne bo še to dodaten strošek...že zdej pričakujem, da bo servis prek 100€

sej vrjetno ne bo...aya nasvet namaž verigo pred servisnom men je dau 5% (sam to na avtotriglavu) k sm meu edini kao namazano hehe

drgač pa menu ti bo olje pa zavorne tekočine pa dvomm da bi pršlo čez 100E js sm dau z delom pa vse neki čez 60...

razn če ti bo še kj druzga menu ( tisto pokanje zna mal podražt zadevo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pravim, da pričakujem...glede na to, da je blo na 6k kilometrov (menjava olja, mogoče kakšna nastavitev) cca 8k bsit...pa bo treba zdej verjetno svečko, ploščice ziher...kako je s paknami ne vem, se ne zastopim...no ja...100€ je res mal velik ja...

sam nikol pa ne veš, kje se še kaka pizdarija najde...ne vem no... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čak mal, a ni to tk da dela brez problema :whistle: Hehe, brez zamere, sej veš na kaj mislim :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej vrjetno ne bo...aya nasvet namaž verigo pred servisnom men je dau 5% (sam to na avtotriglavu) k sm meu edini kao namazano hehe

Seveda ti je dal 5%, zato, ker je njemu ni blo treba namazat :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čak mal, a ni to tk da dela brez problema :whistle: Hehe, brez zamere, sej veš na kaj mislim :evilgrin:

vem kaj misliš...sam kolk ma že tvoj tomos prevoženih :whistle: pa kakšna je razlika v ceni :whistle:

:winkiss:

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pravim, da pričakujem...glede na to, da je blo na 6k kilometrov (menjava olja, mogoče kakšna nastavitev) cca 8k bsit...pa bo treba zdej verjetno svečko, ploščice ziher...kako je s paknami ne vem, se ne zastopim...no ja...100€ je res mal velik ja...

sam nikol pa ne veš, kje se še kaka pizdarija najde...ne vem no... :whistle:

svečke zdržijo vsaj 18k km, pa še več, tko da reč, da jih ni treba menjat ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem kaj misliš...sam kolk ma že tvoj tomos prevoženih :whistle: pa kakšna je razlika v ceni :whistle:

:winkiss:

Sam ene 100 :blush: Ti se kr zgovarji :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

svečke zdržijo vsaj 18k km, pa še več, tko da reč, da jih ni treba menjat ;)

ok...dobr d vem. hvala.

no sej, pol ga nima pa kej srat...ole zamena pa ploščice pogleda. pol isti kurac k na 6k. edin men je neki reku zadnč, da bo ventile naštelu, pol pa ne vem...več kot recimo 60€ potem nima kej bit. razen, če bo seveda zdej kej več narobe s tem kolesom :headbang:

Sam ene 100 :blush: Ti se kr zgovarji :ninja:

sj bo, sj bo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čak mal, a ni to tk da dela brez problema :whistle: Hehe, brez zamere, sej veš na kaj mislim :evilgrin:

ja, ampak potrošni material gre pri vsakem motorju, pa tud če je 4 taktn... tak da čisto brez stroškov to ni, je pa dost manj ko pri 2T seveda

- jaz sem pomoje na mojem mel že več stroškov kot keri drugi na dvotaktnem (sem ga mel namreč totalko ocenjenega, in od takrat dalje kar naprej vse crkuje):D

Popravljeno . Popravil _Nejko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ti si itak umetnik.. :lol1:

ja, umetnik je bila baba, ki mi je izsilila prednost... :D ... in povzročila celo vrsto preglavic z motorjem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cavalir, k gume ne boš zamenu :?

ja, bom...je že naročena. sam sm reku, da mi bo vse skup zrihtov. pa zdej k je blo vreme, jeršina 3 dni ni blo. zdej pa kurc je pa dž. pol pa kadar je prilka se pa mal kilometri nabirajo...sej veš :whistle:

Fantje, kje bi kaj takega dobil?

ktm_660_smc.jpg

(tisto torbico zadaj mislim)

mater...ti pa znaš vzdušje nardit a :devil:

sm že debelo pogledu, kaj vraga sprašuješ po novem motorju, če si ga komi kupu, pa tako zadovolen hehe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah...tako malo torbico dobiš v kaki štacuni za babje pripomočke...al pa šolske... :P

drgač pa pejt na www.louis.de pa počekirej...tam se dobi vse :D sploh če je prov za motor, mal poglej po moto trgovinah, al pa če je original od ktm, pejt na njihovo stran al pa na zastopnika za slo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ziher ni smao za ktm-ja, k ma čuda takih motorjev to, js bi pa tud mel. Če ne drugega vsaj vsebino žepov daš notri! Grem lojza čekirat

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej maš napisane dimenzije., pa mal zmer, pa boš vidu, kolkšna bi najbl pasala. tale tazdana, k sm ti jo nalimu, se mi ne zdi tako velka...vsaj na uni sliki s čoperjom ne :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam res dns je prov pusto k ni nobenga nabijača gor :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!