Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

aja a je biu kdo od tuki dns na glavni z hondo varadero 125 okol 13ih (bla je parkirana pod uro)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kvaj boysi in boysike...Kje ste dons kej,nekam tih je tuki :whistle:

evo mene :naughty:

sam res dns je prov pusto k ni nobenga nabijača gor :lol1: :lol1:

oni se kje drugje nabijajo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo mene :naughty:

oni se kje drugje nabijajo :whistle:

Oooo as tis tud kr doma akva :) Mene je kr šola za jutr prjavla na Županov tek 8 kilometrov :wacko: pa rajš negrem vn, dam jutr lahk laufov :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oooo as tis tud kr doma akva :) Mene je kr šola za jutr prjavla na Županov tek 8 kilometrov :wacko: pa rajš negrem vn, dam jutr lahk laufov :P

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: ma nemoj :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: ma nemoj :lol1:

A boš tud ti jutr laufu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oooo as tis tud kr doma akva :) Mene je kr šola za jutr prjavla na Županov tek 8 kilometrov :wacko: pa rajš negrem vn, dam jutr lahk laufov :P

jeba to :lol: glavna akterka nam manjka, tko da dons bl švoh kaže tole :lol1: joke ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oooo as tis tud kr doma akva :) Mene je kr šola za jutr prjavla na Županov tek 8 kilometrov :wacko: pa rajš negrem vn, dam jutr lahk laufov :P

to se je tut že men zgodil.. :D

sj če maš en ZLO tehtn razlog, poj lohk laufaš tut na kratko progo B) to je zmer delou moj sošolc :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jeba to :lol: glavna akterka nam manjka, tko da dons bl švoh kaže tole :lol1: joke ;)

Glavne akterke pomoje nebo več v to temo :whistle: :D

to se je tut že men zgodil.. :D

sj če maš en ZLO tehtn razlog, poj lohk laufaš tut na kratko progo B) to je zmer delou moj sošolc :D

Sej bom vidu kuko bom razpoložen...Čene pa čik v gobc pa laufat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A boš tud ti jutr laufu :P

pa kaj si na glavo padu :lol1: :lol1: :lol1:

Kva se pa smejiš :P :P :P

županov tek :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj si na glavo padu :lol1: :lol1: :lol1:

županov tek :lol1: :lol1: :lol1:

Jah kurc,nism jest kriv, da more tud to obstajat :P drgač je štartnina 5€ k si jo morm valda sam plačat...ampak ok, denar gre v dobrodelne namene in me za jurja nebo konc :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glavne akterke pomoje nebo več v to temo :whistle: :D

Sej bom vidu kuko bom razpoložen...Čene pa čik v gobc pa laufat :P

zakwa pa je ne bo? :krneki: a je sama rekla, da je ne bo, al jst česa ne vem? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glavne akterke pomoje nebo več v to temo :whistle: :D

K bi vsak blo res

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vrjetno jo je kakšn nejko al pa venom ko je bil pijan tok v r.. pof.... da je umrla :lol1:

Najbrž nejko....sej je reku da mu že prek jajčk teče :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakwa pa je ne bo? :krneki: a je sama rekla, da je ne bo, al jst česa ne vem? :unsure:

po temule postu je nekak mir ratov... :whistle: Sam k sm ga pa pisov sm se pa smejov k prfuknen :D

vrjetno jo je kakšn nejko al pa venom ko je bil pijan tok v r.. pof.... da je umrla :lol1:

Nejko al pa Ven0m ahahahahhahahaha kje si pa tedva jebača zj najdu :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: ...Ven0m pa Nejko a sta imela koline a :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

nč frajerji grem spat... ju3 mam fešto ... spet bo pijano :grim :kva1: :whistle: :naughty: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo se še jest javlam :yea1:

Lih dam iz zbilj pršu, v kestlu je manj kot 1dl bencina...med potjo mi je 4x crknu ker je zmankalo bencina, pa sm mal nagnu motor pa sm se spet pelov kkšnih 5km...

Reesko, zate mam pa TTS :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo se še jest javlam :yea1:

Lih dam iz zbilj pršu, v kestlu je manj kot 1dl bencina...med potjo mi je 4x crknu ker je zmankalo bencina, pa sm mal nagnu motor pa sm se spet pelov kkšnih 5km...

Reesko, zate mam pa TTS :yea1: :yea1:

Poklicu bi pa bi ti prpelov :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poklicu bi pa bi ti prpelov :winkiss:

Hvala, bom vedu za naslednič :blush: :whistle: :whistle: Zdej se mi je to že 2x naredil, zmeri k sm šu ponoči, okol polnoči iz Zbilj. :wacko: :wacko:

Aja, roky, zakaj še ni 100% da bova skp spala :( :( :( :( jest sm se pa že tok veselil :cry: :cry: :(

Popravljeno . Popravil _Fingi_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, bom vedu za naslednič :blush: :whistle: :whistle: Zdej se mi je to že 2x naredil, zmeri k sm šu ponoči, okol polnoči iz Zbilj. :wacko: :wacko:

Ja kva ste pa delal tok cajta tm :wacko: a ste bli pr jezeru akva?Te je kej dž ujel po poti al pa k si bil dol?Jest sm zaspau k konj :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kva ste pa delal tok cajta tm :wacko: a ste bli pr jezeru akva?Te je kej dž ujel po poti al pa k si bil dol?Jest sm zaspau k konj :ninja:

Kdaj, a to za dons pravš? ne ne, jest sm biu gor pr šoli, v Smledniku z mojo pa še enimi nenimi frendicami k so pa hmal šle :whistle: :whistle:

Drgač pa, nč ni blo dežja, ne k sm šu ke, pa ne za nazaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, bom vedu za naslednič :blush: :whistle: :whistle: Zdej se mi je to že 2x naredil, zmeri k sm šu ponoči, okol polnoči iz Zbilj. :wacko: :wacko:

Aja, roky, zakaj še ni 100% da bova skp spala :( :( :( :( jest sm se pa že tok veselil :cry: :cry: :(

jah fingica, treba kdaj v tank not pogledat :lol1:

a vidva bi se kr žgala u šotoru :naughty: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, bom vedu za naslednič :blush: :whistle: :whistle: Zdej se mi je to že 2x naredil, zmeri k sm šu ponoči, okol polnoči iz Zbilj. :wacko: :wacko:

Aja, roky, zakaj še ni 100% da bova skp spala :( :( :( :( jest sm se pa že tok veselil :cry: :cry: :(

Am...Ja, če slučajn pr teb kej pride vmes, da gre tvoja zravn ane poj nebo dost prostora :P če boš pa sam se ti pa pridružim,valda :whistle: Nč ne skrb, če maš plac bova 100% skup .)

Kdaj, a to za dons pravš? ne ne, jest sm biu gor pr šoli, v Smledniku z mojo pa še enimi nenimi frendicami k so pa hmal šle :whistle: :whistle:

Drgač pa, nč ni blo dežja, ne k sm šu ke, pa ne za nazaj

Prjatlce pravš...Zj mij pa žov k sm spal :rolleyes:

jah fingica, treba kdaj v tank not pogledat :lol1:

a vidva bi se kr žgala u šotoru :naughty: :lol1:

:naughty: :naughty: mogoč en druzga,mogoč vsak svojo,mogoč oba reeskota,... :whistle: nč se neve :D

Popravljeno . Popravil Roky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!