Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

jah fingica, treba kdaj v tank not pogledat :lol1:

a vidva bi se kr žgala u šotoru :naughty: :lol1:

ma ja, sej, sm gledov, pa se mi je zdel da je še nekje pol rezerve :closedeyes: :rolleyes: , zgleda sm narobe vidu

o ja, use možne kombinacije :evilgrin: :evilgrin:

Am...Ja, če slučajn pr teb kej pride vmes, da gre tvoja zravn ane poj nebo dost prostora :P če boš pa sam se ti pa pridružim,valda :whistle: Nč ne skrb, če maš plac bova 100% skup .)

Prjatlce pravš...Zj mij pa žov k sm spal :rolleyes:

:naughty: :naughty: mogoč en druzga,mogoč vsak svojo,mogoč oba reeskota,... :whistle: nč se neve :D

Aja aja, ma ne, moja 100% nau prespala, ker ma doma ene pizdarije. Tk da... :wub: :devil: :devil: :whistle:

Jap prjatlce, ena je frej, ena bo pa s tipam hmal konc...nista slabe :naughty: (sam nevem kk je pr teb, k rd starejše gledaš)

Tele kombinacije so mi pa prov ušeč :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jeba to :lol: glavna akterka nam manjka, tko da dons bl švoh kaže tole :lol1: joke ;)

joj, ne kliči hudiča :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja aja, ma ne, moja 100% nau prespala, ker ma doma ene pizdarije. Tk da... :wub: :devil: :devil: :whistle:

Jap prjatlce, ena je frej, ena bo pa s tipam hmal konc...nista slabe :naughty: (sam nevem kk je pr teb, k rd starejše gledaš)

Tele kombinacije so mi pa prov ušeč :whistle: :whistle:

Zakon :yea1: Morva šotor potem dobr utrdit :devil:

Pravš, da nista slabe...Hm,mata rada motorje? :) Mah leta sploh niso panika sam, da ni glih 14 let paj kul :)

Men tud,še za Grčota je treba nek prostor najdt...med temi kombinacijami mislm :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbrž nejko....sej je reku da mu že prek jajčk teče :naughty:

ja taka sila mi pa še ni, pa mi tud nikol ne bo, da bi irency obdelal... te še mam tebe raje stroj(an)

... ja reesko sej tebe tudi

...pa fuksy tebe tudi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakon :yea1: Morva šotor potem dobr utrdit :devil:

Pravš, da nista slabe...Hm,mata rada motorje? :) Mah leta sploh niso panika sam, da ni glih 14 let paj kul :)

Men tud,še za Grčota je treba nek prostor najdt...med temi kombinacijami mislm :devil:

na strička nejkota pa ste pozabli al kaj... ko vete da mu že pošteno prek curlja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na strička nejkota pa ste pozabli al kaj... ko vete da mu že pošteno prek curlja :D

Bomo posesal...nerabš babe zato :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am...Ja, če slučajn pr teb kej pride vmes, da gre tvoja zravn ane poj nebo dost prostora :P če boš pa sam se ti pa pridružim,valda :whistle: Nč ne skrb, če maš plac bova 100% skup .)

Prjatlce pravš...Zj mij pa žov k sm spal :rolleyes:

:naughty: :naughty: mogoč en druzga,mogoč vsak svojo,mogoč oba reeskota,... :whistle: nč se neve :D

oooooooooo, pokvarjenci moji :naughty:

a mašte še kej placa :unsure:

:lol1: :lol1:

joj, ne kliči hudiča :D

jao jao :slap:

Zakon :yea1: Morva šotor potem dobr utrdit :devil:

Pravš, da nista slabe...Hm,mata rada motorje? :) Mah leta sploh niso panika sam, da ni glih 14 let paj kul :)

Men tud,še za Grčota je treba nek prostor najdt...med temi kombinacijami mislm :devil:

boo že nekak, če ni foušije, je za use dost :naughty:

na strička nejkota pa ste pozabli al kaj... ko vete da mu že pošteno prek curlja :D

uf :winkiss: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj, ne kliči hudiča :D

hudič se javla vs prbit :evilgrin:Aya pa Roky Irency se ne ustraš nobenga fanta! :whistle: Fingi menda greste jutr v Pirniče na veselico bo Anja mal predstavla da vidm kdo za vraga si ti :whistle: :naughty:

Popravljeno . Popravil irency
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ooo irency, vidim da si prisotna.... mi o volku, volk iz gozda(hleva) :D

Popravljeno . Popravil _Nejko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oooooooooo, pokvarjenci moji :naughty:

a mašte še kej placa :unsure:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: Sicer ma Fingi šotor za dva ampak šotor je itak trikotne oblike pa če se boš NA NAJU s Fingijam ulegu bomo glih tist trikotnik zapolnil :lol1: sam, če bomo tko spal, pa da se mi bo dvignu bomo pa šotor podrl :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hudič se javla vs prbit :evilgrin:Aya pa Roky Irency se ne ustraš nobenga fanta! :whistle: Fingi menda greste jutr v Pirniče na veselico bo Anja mal predstavla da vidm kdo za vraga si ti :whistle: :naughty:

joj fingi, bom držal prsti, da ostaneš v enem kosu.... resnično sočustvujem s tabo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hudič se javla vs prbit :evilgrin:Aya pa Roky Irency se ne ustraš nobenga fanta! :whistle: Fingi menda greste jutr v Pirniče na veselico bo Anja mal predstavla da vidm kdo za vraga si ti :whistle: :naughty:

O nedaj majku.... :wacko: Vem, da se ti nobenga fanta ne ustrašš ja...sej se oni tebe :fredy: Irency ti si čist preveč na tekočem z dogajanjem, za vsakega veš kaj počne itd. še Fingija mi spel pizdumater :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ooo irency, vidim da si prisotna.... mi o volku, volk iz gozda(hleva) :D

ma ja no res se mi ne da še spat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: Sicer ma Fingi šotor za dva ampak šotor je itak trikotne oblike pa če se boš NA NAJU s Fingijam ulegu bomo glih tist trikotnik zapolnil :lol1: sam, če bomo tko spal, pa da se mi bo dvignu bomo pa šotor podrl :cry:

ah bomo že nekak... kjer je volja, je pot :winkiss: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj fingi, bom držal prsti, da ostaneš v enem kosu.... resnično sočustvujem s tabo :D

ti kr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah bomo že nekak... kjer je volja, je pot :winkiss: :naughty:

Vidm, da bo tole v Medvodah še velik smeha,glej da prideš Grčo :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja no res se mi ne da še spat

sej zato še ti ni treba tu smetit po nepotrebnem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O nedaj majku.... :wacko: Vem, da se ti nobenga fanta ne ustrašš ja...sej se oni tebe :fredy: Irency ti si čist preveč na tekočem z dogajanjem, za vsakega veš kaj počne itd. še Fingija mi spel pizdumater :angry:

ma ja no z njegovo sva se dons zjutri mal pogovarjale o njem na busu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidm, da bo tole v Medvodah še velik smeha,glej da prideš Grčo :devil:

že 3 leta, usak let, upam da letos ne bo nč drugač :winkiss: itak da bo smeh, pa še kej druzga :naughty:

Popravljeno . Popravil GrCaR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja no z njegovo sva se dons zjutri mal pogovarjale o njem na busu

pizdumater ta bus more met pa zlooooo velik navora pa dobro sklopko :hmm:

@Grčar: kuliš :OK: :winkiss:

Popravljeno . Popravil Roky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidm, da bo tole v Medvodah še velik smeha,glej da prideš Grčo :devil:

že veste kdo igra?dons sm dubila letak

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizdumater ta bus more met pa zlooooo velik navora pa dobro sklopko :hmm:

@Grčar: kuliš :OK: :winkiss:

hahahah, ja pa bremze iz titana, hlajene z tekočim dušikom, ker če ne pri zaviranju ob taki sili itak skuri vse :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že veste kdo igra?dons sm dubila letak

baje bo roky igral na grčarjev dančni inštrument :lol1: :lol1:

hec pjebi :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!