Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

alkohol pa ženske res ne.... alkohol pa irency pa še manj :D

sej hudo :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alkohol pa ženske res ne gre skupi :blush: zadnje čase se ful dugaja :D

uglavnm izbriš si me iz imenika drgač te bom jst izbrisu...kva me kr neki kličš?jebi se v rit kosmato..klič druge kva mene kličeš :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grcar, cagivamito, matex pa jernej, a ste pršli srečno dam :? A vs je kej dž dobu? :hmm:

jst sm ja... pral pa ubistvu skor nč ni, sam mal je rosil, tko da sm meu sam par kaplc na vizirju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uglavnm izbriš si me iz imenika drgač te bom jst izbrisu...kva me kr neki kličš?jebi se v rit kosmato..klič druge kva mene kličeš :headbang: :headbang: :headbang:

lepo se obnaši in lepo govor, baraba :angry: :P :P drugič se pa oglas, ker ni bla irena :nono: :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uglavnm izbriš si me iz imenika drgač te bom jst izbrisu...kva me kr neki kličš?jebi se v rit kosmato..klič druge kva mene kličeš :headbang: :headbang: :headbang:

Sorry riskičč sam te nism jest klicala tko da ... am drugač pa ne se javt če tkole vidš da te kličm ali kdorkoli iz mojega telefona ok pa ne bit tok jezn ristič u izi :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo pršou s furce...z mobikroga :OK:

da se pohvalim s svojim časom :D 1:23:3 :D

to ni bistvo, ampak je to, da kolo ne trese več. niti pri 50km/h niti pri 90 niti pri 30...tud nič več ne cvili oz. ne dela tk-tk-tk v kolesu, ko ga zavrtim... :unsure:

torej, je možno, da se je disk oz. ploščica mal pregrela in je mal prjela in pol je to začel delat, ko je v neko resonanco pršlo? to se mi je prvič zgodilo po 12k kilometrih :unsure: niti na mobikrogu, niti nikdar, ko sem ga tiščal na polno, se to ni dogajalo, torej, zavorni sistem je kar dobro pogruntan, se ne pregreva :unsure: se naj nebi :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo se obnaši in lepo govor, baraba :angry: :P :P drugič se pa oglas, ker ni bla irena :nono: :grrr

Sorry riskičč sam te nism jest klicala tko da ... am drugač pa ne se javt če tkole vidš da te kličm ali kdorkoli iz mojega telefona ok pa ne bit tok jezn ristič u izi :winkiss:

kličte me iz svojga telefona..zate sm pa nedosegljiv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče :P

Jebem te v rit kosmato....a veš kje bom pa jst biu :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

irency kva ti mene v petk zvečer kličeš???kva bi spet rada :headbang:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: Morš razumet te 14 letnice padejo dol že po enmu Icu :slap:

Grcar, cagivamito, matex pa jernej, a ste pršli srečno dam :? A vs je kej dž dobu? :hmm:

Alo boysi.Me je Fingi klicov, če bi se dobil na Zbiljah ampak sem v Litiji pri fotru :cry: mi je žov, da nism doma ustov, čene bi z veseljem prišel,upam, da ste užival pa, da ste dobil lupčke od Fingija namest mene :P Sej nasledn vikend se pa v Medvodah vidmo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebem te v rit kosmato....a veš kje bom pa jst biu :angry:

a pridš?če prideš pol pa res pridm :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pridš?če prideš pol pa res pridm :D

Ne ne...jst bom lepo doma ker se je nekomu (ti že veš) spet poslabšal u glavi :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje kaj pravte na tole opremo, ki si jo nameravam kupit septembra... (nov motor, nova oprema :naughty: )

Shoei XR-1000

Dainese Z-Sport

Ne vem glede čelade... razmišljam med to za 479EUR in neko drugo za 879EUR... a mislite da je res tok bolša? :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje kaj pravte na tole opremo, ki si jo nameravam kupit septembra... (nov motor, nova oprema :naughty: )

Shoei XR-1000

Dainese Z-Sport

Ne vem glede čelade... razmišljam med to za 479EUR in neko drugo za 879EUR... a mislite da je res tok bolša? :doze:

... dobra odločitev :OK: ... jaz tudi ko nabavim v bližnji prihodnosti motor, se najbolj nagibam k tej kombinaciji--- shoei in dainese :OK: ... oni kirishima mi je ful všeč, samo je presneto drag

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja...sam ne vem, če se res tok splača nabavit Shoei, ker po mojem bolj plačaš firmo kot pa čelado :) ... Drgač se pa tut jst nagibam h kombinaciji Shoei-Dainese, ali pa Shoei-Alpinestars... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja...sam ne vem, če se res tok splača nabavit Shoei, ker po mojem bolj plačaš firmo kot pa čelado :) ... Drgač se pa tut jst nagibam h kombinaciji Shoei-Dainese, ali pa Shoei-Alpinestars... B)

no glede čelad še tudi pride v poštev shark, agv, al pa x-lite :OK: .... samo shoei se mi nekak najbolj dopadejo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!