Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Stari tud jest se morm učit :D Mal ber temo "a je ket kšn motorist zame" res jih irency strela, je rekla, da je ful fukabilna :)

Ne...sam ena VELKA je :whistle:

Fak ej ne me jebat...pa to ni res... bl samovšečne ženske pa še nism vidu :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: Matr je pametna, sploh takrt k ni treba :rolleyes: :rolleyes: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk eno oslugo bi rabo :)

ma do kaj napisanega o detektorjih kovin??

če ma do kaj al pa da ve ki je plz povejte :D

tnx :winkiss:

Tu mogoc kaj najdes,...ne da se mi gledat,ce ti je ze kdo kaj napiso

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons se pa res zgleda nč nau dogajal... a se usi učijo :whistle: :whistle:

nisi edini k zgubla žiuce...no, jest sm jh (skor) že :alien1: :closedeyes:

Čak zj sm jz pršu :naughty:

Men se ni sila učit še...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva ste tko tih...irency jih spet strela...tokrat v drugi temi, počas že živce zgublam :headbang:

Ma dej jokat no, itq ti ni nč prov kaj ti jest morm če pa streljam ok ql!Ti tut kdaj prbiješ kej tazga k si kr neki zmislš :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari tud jest se morm učit :D Mal ber temo "a je ket kšn motorist zame" res jih irency strela, je rekla, da je ful fukabilna :)

Ne...sam ena VELKA je :whistle:

kdo je to rekuu???Mogoče sva z Mino v joku napisale če pa ne razločš tega pol pa teb neki manjka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fak ej ne me jebat...pa to ni res... bl samovšečne ženske pa še nism vidu :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: Matr je pametna, sploh takrt k ni treba :rolleyes: :rolleyes: :headbang: :headbang:

Ma dej vm ni čist vse jasn!!!Kr nekii govorite pa vidl smo se enkrat in to je blo to pa se delate kokr da se poznamo že ceu lajf ma dej mal se umirte najprej spoznejte folk pol pa govorte!!Po čem sklepaš da sm samovšečna nimam bit za kej!Ampak važn da neki prbiješ

Popravljeno . Popravil irency
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dej jokat no, itq ti ni nč prov kaj ti jest morm če pa streljam ok ql!Ti tut kdaj prbiješ kej tazga k si kr neki zmislš :slap:

Ma dej glej, preverjeno sm slišov, da se full high delaš ampak irency sorrčy mislm, da se nebo tko šlo, če boš hotla kšnga dobit.Pa dej začni glavo uporablat za mislt ne za frizure delat.Vsi ostali osebki so ql pa mi je prov da pišejo sam ti pa pišeš take stvari k grejo folku počas že na kurac.A ti resno ne vidš, da te tuki pol foruma jebe v glavo ampak ne dobesedno - nimajo želje po tem.In jest prbijam argumentirane in preverjene stvari ti pa nabijaš v prazno, recimo velik namiguješ kok sexaš pa to, dej k to rečeš me raztrgava od smeha,tud pogovarjat se neznaš odraslo kr neki vpiješ pa se jokaš pa svašta.In poj tle enim govoriš kok so neodrasli - pa dej prst v rit pa sebe poglej :headbang: :headbang: :headbang: Pa napišeš, da je kul napol slečena pridt med bajkerje na motozbor in hop na enga, a dej no, če prideš napol slečena nardiš prometni zastoj k bi folk zbežu.Mal razmisl predn oddaš post ne za voljo mene ampak za voljo in dobro tebi.Sej drgač nimam nč prot teb al pa pa prot tvojim videzom ampak proti tvojmu razmišlanju oz. v moji družbi takih ljudi nekako nočem oziroma se jih izogibam, ker mi sam pokvarjo dan :headbang:

Ma dej nebom se več s tabo sploh ukvarjov,boli me patak sam govor 2x isto ne pa zmeri vse spreminjat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dej glej, preverjeno sm slišov, da se full high delaš ampak irency sorrčy mislm, da se nebo tko šlo, če boš hotla kšnga dobit.Pa dej začni glavo uporablat za mislt ne za frizure delat.Vsi ostali osebki so ql pa mi je prov da pišejo sam ti pa pišeš take stvari k grejo folku počas že na kurac.A ti resno ne vidš, da te tuki pol foruma jebe v glavo ampak ne dobesedno - nimajo želje po tem.In jest prbijam argumentirane in preverjene stvari ti pa nabijaš v prazno, recimo velik namiguješ kok sexaš pa to, dej k to rečeš me raztrgava od smeha,tud pogovarjat se neznaš odraslo kr neki vpiješ pa se jokaš pa svašta.In poj tle enim govoriš kok so neodrasli - pa dej prst v rit pa sebe poglej :headbang: :headbang: :headbang: Pa napišeš, da je kul napol slečena pridt med bajkerje na motozbor in hop na enga, a dej no, če prideš napol slečena nardiš prometni zastoj k bi folk zbežu.Mal razmisl predn oddaš post ne za voljo mene ampak za voljo in dobro tebi.Sej drgač nimam nč prot teb al pa pa prot tvojim videzom ampak proti tvojmu razmišlanju oz. v moji družbi takih ljudi nekako nočem oziroma se jih izogibam, ker mi sam pokvarjo dan :headbang:

Ma dej nebom se več s tabo sploh ukvarjov,boli me patak sam govor 2x isto ne pa zmeri vse spreminjat.

rojen odvetnik!!! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dej glej, preverjeno sm slišov, da se full high delaš...

Se čist strinjam s temle :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

In prav zarad takih pol ostali posplošujejo da smo vsi ostali ena mularija...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dej glej, preverjeno sm slišov, da se full high delaš ampak irency sorrčy mislm, da se nebo tko šlo, če boš hotla kšnga dobit.Pa dej začni glavo uporablat za mislt ne za frizure delat.Vsi ostali osebki so ql pa mi je prov da pišejo sam ti pa pišeš take stvari k grejo folku počas že na kurac.A ti resno ne vidš, da te tuki pol foruma jebe v glavo ampak ne dobesedno - nimajo želje po tem.In jest prbijam argumentirane in preverjene stvari ti pa nabijaš v prazno, recimo velik namiguješ kok sexaš pa to, dej k to rečeš me raztrgava od smeha,tud pogovarjat se neznaš odraslo kr neki vpiješ pa se jokaš pa svašta.In poj tle enim govoriš kok so neodrasli - pa dej prst v rit pa sebe poglej :headbang: :headbang: :headbang: Pa napišeš, da je kul napol slečena pridt med bajkerje na motozbor in hop na enga, a dej no, če prideš napol slečena nardiš prometni zastoj k bi folk zbežu.Mal razmisl predn oddaš post ne za voljo mene ampak za voljo in dobro tebi.Sej drgač nimam nč prot teb al pa pa prot tvojim videzom ampak proti tvojmu razmišlanju oz. v moji družbi takih ljudi nekako nočem oziroma se jih izogibam, ker mi sam pokvarjo dan :headbang:

Ma dej nebom se več s tabo sploh ukvarjov,boli me patak sam govor 2x isto ne pa zmeri vse spreminjat.

:lol1: :lol1: ja ti tut tuki ne vidš kje je fora pa kje ni(da je ql na pol slečen hodt po motozborih dej pejt plis še enkrat poste brt predn to pišeš ok) pa itq si k vreme enkrat tko pišeš enkrat pa drugač tko d ja enakoo zate ma misl si kr hočšš dol mi visi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rojen odvetnik!!! :naughty:

A napišem kšno pritožbo tvojmu bivšmu ravnatlnu a :naughty:

In prav zarad takih pol ostali posplošujejo da smo vsi ostali ena mularija...

podpis :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: ja ti tut tuki ne vidš kje je fora pa kje ni(da je ql na pol slečen hodt po motozborih dej pejt plis še enkrat poste brt predn to pišeš ok) pa itq si k vreme enkrat tko pišeš enkrat pa drugač tko d ja enakoo zate ma misl si kr hočšš dol mi visi

ni ko vreme ampak se do določene mere zafrkava...sam k je dost je dost...vsakmu je tko!

EAT ME!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se čist strinjam s temle :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

In prav zarad takih pol ostali posplošujejo da smo vsi ostali ena mularija...

vsi vemo da si že čist odrasu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A napišem kšno pritožbo tvojmu bivšmu ravnatlnu a :naughty:

Gremo ga tožt da bo še on mal plačeval ne pa da mu morem jz vsak mesc :naughty: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni ko vreme ampak se do določene mere zafrkava...sam k je dost je dost...vsakmu je tko!

EAT ME!

ja sam da on se lohka zafrkava ane jest se pa ne smem ma ja dejj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam da on se lohka zafrkava ane jest se pa ne smem ma ja dejj

ne dam!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: ja ti tut tuki ne vidš kje je fora pa kje ni(da je ql na pol slečen hodt po motozborih dej pejt plis še enkrat poste brt predn to pišeš ok) pa itq si k vreme enkrat tko pišeš enkrat pa drugač tko d ja enakoo zate ma misl si kr hočšš dol mi visi

Sm prebral,razumem, da je v hecu napisan sam so še ostali stvari v ozadju, ki se povezujejo .) In jest nism noben vreme,sm tak k sm in se z velik forumaši razumem sam ti mi živce žreš tle - sam ne me celga pojest.Pa enkrat vsaj konkretn odgovor podej, ker zmeri rečeš enako zate, kot, da bi bila nesposobna napisat neki drugačnga kokr sm jest - no sej... :whistle:

Mah škoda tipke rabt tle zate :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni ko vreme ampak se do določene mere zafrkava...sam k je dost je dost...vsakmu je tko!

EAT ME!

Tako je :)

vsi vemo da si že čist odrasu

Ja je! S Fingijam se, da prov lepo zgovarjat pa dobro debato udar, pa zmeri je za štose k jih razume aveš .)

ja sam da on se lohka zafrkava ane jest se pa ne smem ma ja dejj

Tud ti se lahko...sam na tak način, da ga bomo vsi razumel :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah škoda tipke rabt tle zate :headbang:

Sm slišu da jih učasih celo razbijaš?? :wub: My Hero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm prebral,razumem, da je v hecu napisan sam so še ostali stvari v ozadju, ki se povezujejo .) In jest nism noben vreme,sm tak k sm in se z velik forumaši razumem sam ti mi živce žreš tle - sam ne me celga pojest.Pa enkrat vsaj konkretn odgovor podej, ker zmeri rečeš enako zate, kot, da bi bila nesposobna napisat neki drugačnga kokr sm jest - no sej... :whistle:

Mah škoda tipke rabt tle zate :headbang:

prov maš zato pa nehi tipkat!Res škoda k se ne mormo en dan normalno pogovarjat po forumu brez da bi kdo jebu en druzga v glavo sam itq bom spet za vse jest kriva!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je :)

Ja je! S Fingijam se, da prov lepo zgovarjat pa dobro debato udar, pa zmeri je za štose k jih razume aveš .)

Tud ti se lahko...sam na tak način, da ga bomo vsi razumel :headbang:

ja glej ti se tut zajebavaš pa jest heca ne razumm pa sm takoj prfuknjena,zaostala ne vem kaj še ko ti mojga heca ne razumš sm spet jest kriva!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm slišu da jih učasih celo razbijaš?? :wub: My Hero

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: ne me smejat :D

prov maš zato pa nehi tipkat!Res škoda k se ne mormo en dan normalno pogovarjat po forumu brez da bi kdo jebu en druzga v glavo sam itq bom spet za vse jest kriva!

nebo nehov, zato k se z ostalimi razumemo in se znamo zajebavat in tud resno pogovarjat.Odkar si ti na forumu je tuki zlo mal resne debate, ker se stalno oglašaš in se vsi smejimo :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja glej ti se tut zajebavaš pa jest heca ne razumm pa sm takoj prfuknjena,zaostala ne vem kaj še ko ti mojga heca ne razumš sm spet jest kriva!

kokr sklepam če sam enga heca neb razumela bi blo še ql....AbNormaln :naughty:

življenje zna bit kruto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: ne me smejat :D

nebo nehov, zato k se z ostalimi razumemo in se znamo zajebavat in tud resno pogovarjat.Odkar si ti na forumu je tuki zlo mal resne debate, ker se stalno oglašaš in se vsi smejimo :doze:

ok zato k skoz drug na druzga vtis delate pa noben ne misle z svojo glavo na žalost!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok zato k skoz drug na druzga vtis delate pa noben ne misle z svojo glavo na žalost!

OMG...Kdo na koga vtis dela, ma dej.Včasih so prov kul debate pa to zato ne streli take...Nebi o tem s čim ti razmišlaš

ZDEJ PA PIŠ KR HOČŠ NA MOJE POSTE, NE ODGOVARJAM TI VEČ !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!