Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

grcar kolk pa ti tank drži kr nekam dosti km nareiš :D žere 3-4 litre na 100km???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grcar hja moj nekje isto 17l plus 2l rezerve :D smo na istem !

moj pa gre isto 110 oz 120 če se totalka uležem na rezervar da ni upor zraka name ......... jst pa grcar bomo naj manj potrošli za benz ahaha :D

:OK:

Jst se vozim za tabo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda grejo, nisem še vidu choperja ki bi me prehitu :P

:lol1:

BTW Cagiva nima ne cagive ne čoperja .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda grejo, nisem še vidu choperja ki bi me prehitu :P

kawasaki VN 800 classic te prehiti, ker ma končno 190! lče pa še tega ne veš, da so čoprji narjeni za turistično vožno in NE za divjanje po cesti! pa tut brez veze je uničevat mašino, da skos do konca gas držiš! vrjem, da te velik čoprjov prehiti (600 ccm +), sam more bit tak voznik, da tišči do konca!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kawasaki VN 800 classic te prehiti, ker ma končno 190! lče pa še tega ne veš, da so čoprji narjeni za turistično vožno in NE za divjanje po cesti! pa tut brez veze je uničevat mašino, da skos do konca gas držiš! vrjem, da te velik čoprjov prehiti (600 ccm +), sam more bit tak voznik, da tišči do konca!

Jao Grčar a ne vidš da se zajebava :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo pol se gre na Grobnik 26ga ?  :OK:

pa kje se dobimo ?

Jst 100% , Burek 90% :P

Drugače ja petek 26 naj bi se šlo ehehehe :D Kadu bo vodja :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

amm ja,...tko je jz predlagam da se dobimo na ridah v petek,...recimo tm okvirno okol 14.30-15h nekje....a vam ustreza??...k jz bi bil rad še podnev dol :lol1: :lol1: :lol1: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jest grem 95%, k punce ne bo še domov, pride pa v soboto, tko da letiiiiiiiiiiimmmmmmmmm nazaj u soboto za eno 12h da bi bil doma, sam do Ilirske je itak 2 koraka....

Cagiva, ja jest sm tudi za da se dobimo v Planini, na ovinkih, Airoh pride do mene, k je reku da ne ve kako pridt ke in greva mi2 pol gor, uni iz LJ znajo pridt, tko da ni problema, tam da se zavije nekje levo in se gre čez Gerovo kjer naj bi bli lepi ovinki, lohk pa gremo čez Ilirsko dam bo dost prometa! Jest raje nebi no, nevem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse kaže na to da bom js tut su k bom dobu mojo kurbico  :yea1:

Je kdo z DOLENSKE al pa teh koncu k gre zravn????????????

Jst bi tut šu :D Zigaspy se bova še slišala pa bova skup šla... Kdaj pa misleš it nazaj???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo kaj je iz okolice mozirja do tu na forumu??včeraj zvečer je en 17letni voznik motornega kolesa umrl pa me zanima če do kaj ve

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim naj se javi 17-letni voznik motorja, ki je včerej umrl! :P

Ne ne...ne se hecat!Jst nč ne vem...kdo kej ve kaj je vozu???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!