Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

sliki? kasni sliki ?

kje je kak mito?? Men se zdi bolj kot kaka :ninja: al kej podobnega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje jutr pa držte pesti...

...grem po A-NEOMEJENO :yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam aprilio rs 125 rossi replica, brez blokad, vofnan auspuh, odstranu sm blokado iz ellektronke (k ti med 5 in 6 tavznt zapira iskro) je letnk 98, 100 km nazaj je bil narjen generalni servis (bat+cilinder) pa mi -trokira-:kva2: med 6 in 7 tisoc obrati a kdo ve zakaj, kaj je narobe itd... :( :( :( :? :? :? :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa si tudi cilinder menju? Ribnla?

Mogoče da ker je vse novo treba ferg naštimat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa si tudi cilinder menju? Ribnla?

Mogoče da ker je vse novo treba ferg naštimat

ja ribnla je, frgazar je pa nastelan u piko, pa se nova sveca je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam aprilio rs 125 rossi replica, brez blokad, vofnan auspuh, odstranu sm blokado iz ellektronke (k ti med 5 in 6 tavznt zapira iskro) je letnk 98, 100 km nazaj je bil narjen generalni servis (bat+cilinder) pa mi -trokira-:kva2: med 6 in 7 tisoc obrati a kdo ve zakaj, kaj je narobe itd... :(  :(  :(  :?  :?  :?  :angry:

Aja pa kako je mozno da po 3 tisoc km spet zariba tko kt je men, pa drgac je blo vse vredu :? :? :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko si dal nov bat not si ga takoj že do konca tiščal?? če si pol se nea čudi da ti je tak hitro spet zaribala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja verjetno je to, slabo udelan bat, CagivaMito-tu je tudi ribnla RSa, čeprou ma kit, on pravi da zarad tega k je bla slabo udelana od prejšnjega lastnika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa to sploh ne paše v to temo, matr sm komej zdej vidu, a nimaš teme o RSi? :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer bi mogu pisat v drugi temi sam mogoče tm ne boš mogu vidt. Uglavnm kje si delu servis, če si tm kokr mislm vem kaj je problem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, BTW jest mam zdej nove obe gume, pa še sprednje in zadnje ploščice, in kar je najzakonejše je cena za vse skupej z delom 46k sit :OK:

Tip je car :worship:

Popravljeno . Popravil DimmniBurek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: Jaz imam namen kupt hondo cbr 125 pa m znima kolk morm bit star za 125ccm?

LP

Popravljeno . Popravil white angel
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OMG jst pa imam zavorno tekočino skoraj do konca .......pa valda nisme tolko bremzal omg!!!! treba kupit tekočino za zavore pizda preveč pije :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk kdo gre na grobnik u petk? pa kdo bi prespau, pa šou u soboto domov?

pa tistim k ste u temo čestitke pisal pa čestital za popravce TNX!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OMG jst pa imam zavorno tekočino skoraj do konca .......pa valda nisme tolko bremzal omg!!!! treba kupit tekočino za zavore pizda preveč pije  :kva2:

Imaš zavorno tekočino skoraj do konca? Jest pa do soseda :alien1:

folk kdo gre na grobnik u petk? pa kdo bi prespau, pa šou u soboto domov?

pa tistim k ste u temo čestitke pisal pa čestital za popravce TNX!

Jest bi šu tko ja, prespat, pa drug dan nazaj, sam za nazaj grem jest čez MP Jelšane k mi je bližje, ne bom čez ride šu... Lohk se ustavte z mano na pijačo u Ilirski :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a Burek? anyway vse že poštimano kupu zavrono tekočino ...... jst lahko tudi presim tam samo kje se spi in to ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!