Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

sej ga ne iščemm! lohkaa bi ww zadnjem tednu ene 3 mmela sam tok :)

aha nwm zgleda pač to tle na forumu tko da ga an :whistle: ni treba u podrobnosti :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej umer se ti, k si že men dopizdila!!! sploh ne omenji več mene in mojga priimka, imena... pozab da obstajam! :angry:

miha grčar cesta andreja bitenca :blush: sej wsaj nekii sm sii zapomnla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

miha grčar cesta andreja bitenca :blush: sej wsaj nekii sm sii zapomnla

hahahaha grčar si ga pa najebu ornk :kva2: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

roky pa fingi bosta kr v istem šotoru :devil: :devil:

em, a maš izpit še za 11kw? pa ga še nisi šel podaljšat al kuko?

Valdaaaaaa...najin je že zaseden :D

Sam Roky, ti si edini frej :hmm:

hitr najd kkšno, da ne boš najebu :lol1:

Pšššt :xx: bom najdu na hitrco nekej :D

roky, hvala :004 :naughty:

Za kaj? :D

fajn, k pa prides na bled pa tut ti sporoc greva mau Barbaro pogledat... pa u Tigra :D

Itak, itak...Na eno kofico :OK:

kdo me bo pol pelu za nazaj...bom jst nejcu rekla..je on bl med hitrimi.wi ste itak očasni usi..mate neki močne motorje pa neki pa noben ne zna wozt! :evilgrin:

Ti še hodt neznaš...

Ne, dva sva... sej bo pa zato tok bl letel prot medvodam... :D ane roky

Itak...sam ne preveč okol govort :D :D

grčy sej jst tii nč nočem upam da tole veš! sm pač sam prjatlcaa če pa prideš kj do zbiil pa poklič da gremo kj spit :winkiss: pridta z punco enkrat okolii da se spoznamo :blush:

ja mica kaj čeeš ! takii so pač otroc :)

Otrok se oglaša...

sej ga ne iščemm! lohkaa bi ww zadnjem tednu ene 3 mmela sam tok :)

Kiklopi ne štejejo med tipe .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa hexagonalci tud ne :whistle: :whistle: :whistle:

:headbang: :headbang: Kdo je pršou do mojga gesla in se zdej tuki izdaja zame ma dej folk ni nurmalnn kere hobije ma :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:headbang: :headbang: Kdo je pršou do mojga gesla in se zdej tuki izdaja zame ma dej folk ni nurmalnn kere hobije ma :headbang: :headbang:

mislm da nuben nima tazga hobija :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:headbang: :headbang: Kdo je pršou do mojga gesla in se zdej tuki izdaja zame ma dej folk ni nurmalnn kere hobije ma :headbang: :headbang:

zanimiv da tud piše tko k ti :whistle: dej, ne se delat no... k se res dojame da neki fejkaš... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

miha grčar cesta andreja bitenca :blush: sej wsaj nekii sm sii zapomnla

a ti povem še hišno številko :slap:

hahahaha grčar si ga pa najebu ornk :kva2: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

:cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam vi pa ste an......me ni dve uri in nabijete strani ne vem kok :kva2: :kva2: :kva2:

drgač pa Roky kdaj boste vi na zboru??....k jst grem z eno modelko z MS prej še na pjačko je rekla da časti(sm kuj za) :010 :010 pol pa prideva na zbor....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam vi pa ste an......me ni dve uri in nabijete strani ne vem kok :kva2: :kva2: :kva2:

drgač pa Roky kdaj boste vi na zboru??....k jst grem z eno modelko z MS prej še na pjačko je rekla da časti(sm kuj za) :010 :010 pol pa prideva na zbor....

upam da mi Roky ne bo zameru ker bom jest odgovoru, amapk ok. Menil smo se da bi šli okol 5ih dol... pol je pa lohka kšne pol urce gor al pa dol :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam da mi Roky ne bo zameru ker bom jest odgovoru, amapk ok. Menil smo se da bi šli okol 5ih dol... pol je pa lohka kšne pol urce gor al pa dol :unsure:

ma ne mislm da ne bo zameru k je čist fajn dec :worship: :worship: haha.....aha no sj jst bo itq že prej pol tk da... milsm no:unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimiv da tud piše tko k ti :whistle: dej, ne se delat no... k se res dojame da neki fejkaš... :headbang:

heh...se mi je zdel da anben ne bo werjeu! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam vi pa ste an......me ni dve uri in nabijete strani ne vem kok :kva2: :kva2: :kva2:

drgač pa Roky kdaj boste vi na zboru??....k jst grem z eno modelko z MS prej še na pjačko je rekla da časti(sm kuj za) :010 :010 pol pa prideva na zbor....

Tko kokr je Fingi reku tm okol 5ih se dobimo na eni pjački .) potem pa odkorakamo na zbor

upam da mi Roky ne bo zameru ker bom jest odgovoru, amapk ok. Menil smo se da bi šli okol 5ih dol... pol je pa lohka kšne pol urce gor al pa dol :unsure:

Valda, da nebom zameru :winkiss:

ma ne mislm da ne bo zameru k je čist fajn dec :worship: :worship: haha.....aha no sj jst bo itq že prej pol tk da... milsm no:unsure:

Hihi :blush:

heh...se mi je zdel da anben ne bo werjeu! :headbang:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej irency to je MOTOsvet a ves in je pričakovano da imajo prjavljeni motor ne pa da tle nabijajo u tri pizde matrne po forumu, za take je glasujzame :headbang: :headbang: :headbang: in če še nevidš te usi jebejo u glavo tuki :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej irency to je MOTOsvet a ves in je pričakovano da imajo prjavljeni motor ne pa da tle nabijajo u tri pizde matrne po forumu, za take je glasujzame :headbang: :headbang: :headbang: in če še nevidš te usi jebejo u glavo tuki :slap:

ja kaj sm pa tep nardila? :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

irency ne zamert sam me spominjaš na eno japonko iz filma babilon

če je kir gledu pa pozabu to je ona ko se meče za raznimi zobozdravniki pa paradira za policaji :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

irency ne zamert sam me spominjaš na eno japonko iz filma babilon

če je kir gledu pa pozabu to je ona ko se meče za raznimi zobozdravniki pa paradira za policaji :whistle:

hehe :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fak o lohka že dojamete da mi je en vdruu v geslo in se izdaja za mene :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: Fuck off kdor kol že to dela vidm da res nima nč koristnga za počet, in kdor kol že je to nej se pod svojim nickom dela budalo iz sebe, očitno nima tok jajc!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: faaaaak tele 15 strani že berem pou ure k pr vsakmu postu padem iz stola. pa jebote irency teb res ni več pomoči!!!!!!!!!!!!!!!!!

drgač pa mislm glede naše drage irence 2 stvari

1. ali vs samo jebe tko da zase ne veste, in vs bo zjebala do onemoglosti!

2. al pa je res mal, da se lepš izrazim možgansko zaostala!! oprsti izrazu, ampak glede na poste v zadnjih 15ih straneh se drugače ne morem izrazit! res ne!

na srečo da te nea poznam! čepraov sm kr velik v zbilah.

aja roki dej mi na Pm pošl kaj je tista za ena gostilna k se bote dobl predn greste v medvode še js pa moja prideva mogoče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi tud rada wedla kera gostilna je no!! :whistle:

a zdej če se mal pohecam da en drug to piše je pa use narobe :trance_33_sleep: sej prow :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: faaaaak tele 15 strani že berem pou ure k pr vsakmu postu padem iz stola. pa jebote irency teb res ni več pomoči!!!!!!!!!!!!!!!!!

drgač pa mislm glede naše drage irence 2 stvari

1. ali vs samo jebe tko da zase ne veste, in vs bo zjebala do onemoglosti!

2. al pa je res mal, da se lepš izrazim možgansko zaostala!! oprsti izrazu, ampak glede na poste v zadnjih 15ih straneh se drugače ne morem izrazit! res ne!

na srečo da te nea poznam! čepraov sm kr velik v zbilah.

aja roki dej mi na Pm pošl kaj je tista za ena gostilna k se bote dobl predn greste v medvode še js pa moja prideva mogoče.

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Dobiš na PM ;)

jst bi tud rada wedla kera gostilna je no!! :whistle:

a zdej če se mal pohecam da en drug to piše je pa use narobe :trance_33_sleep: sej prow :blink:

LOL :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač pa mislm glede naše drage irence 2 stvari

1. ali vs samo jebe tko da zase ne veste, in vs bo zjebala do onemoglosti!

2. al pa je res mal, da se lepš izrazim možgansko zaostala!! oprsti izrazu, ampak glede na poste v zadnjih 15ih straneh se drugače ne morem izrazit! res ne

1. :grim...

2. :grrr nikakor :nono:

:slap: :slap: najprej jo dobro spoznejte, pol pa govorte tko o njej...do takrat pa pšššššt :xx: :xx:

pa pr seb poštimejte....srčno predlagam :D največkrat pomaga :grim

Popravljeno . Popravil minca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rokyjevo razmišlanje na msn-ju :lol1: :lol1: :lol1:

[Roky] (*) Born To Live,Live To Ride (*) pravi:

fingi...

[Roky] (*) Born To Live,Live To Ride (*) pravi:

sam a sva midva res gaya :|

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi tud rada wedla kera gostilna je no!! :whistle:

a zdej če se mal pohecam da en drug to piše je pa use narobe :trance_33_sleep: sej prow :blink:

a to je kao priznanje zdej da ubistvu si pisala? :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!