Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

rokyjevo razmišlanje na msn-ju :lol1: :lol1: :lol1:

[Roky] (*) Born To Live,Live To Ride (*) pravi:

fingi...

[Roky] (*) Born To Live,Live To Ride (*) pravi:

sam a sva midva res gaya :|

:OK:

:blush: :blush: :blush: :blush:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej grewa s hondo gor da bojo widl te tamali kaj je to sploh tapraw mutor!!

jaz vem kaj je to taprav motor... :D

drugače pa se že dolgo nisem tak nasmejal ko zdaj ko berem za nazaj te strani ko me ni blo :P

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. :grim...

2. :grrr nikakor :nono:

:slap: :slap: najprej jo dobro spoznejte, pol pa govorte tko o njej...do takrat pa pšššššt :xx: :xx:

pa pr seb poštimejte....srčno predlagam :D največkrat pomaga :grim

sicer se mi pa mal dozdeva ža da je res en pogruntu geslo... ker človk pomoje da pri zdravi pameti nebi take strelov pa sebe ponižvov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer se mi pa mal dozdeva ža da je res en pogruntu geslo... ker človk pomoje da pri zdravi pameti nebi take strelov pa sebe ponižvov...

ja sej to se tut jz čudm ja :wacko:

ker kreten je tega zmožn :? :angry: :angry: k pa so vsi pridni kot O:-) O:-) :angry: :angry:

pa tut ona ni taka :grrr jo preveč dobro poznam :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa prov zanima kaka je u real.. prletim enkrat gor da bom lahka tukaj sodeloval v kreganju :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No hvala k ste eni že dojel sej kdor kol že to dela ne bo več doug bomo spremenil geslo!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je to to.. pol pa res nevem kaj še čakaš :closedeyes:

Ja sej delam na tem sploh pa sm mela dons popoldan šolo tko da ena budala ma preweč cajta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje in dekleta....vracam se cel iz MobiKroga in pa iz dveh krogov po Racelandu :D :OK:

@Brodar: si bil dans 10 do 4 na obvoznici proti bauhausu???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje in dekleta....vracam se cel iz MobiKroga in pa iz dveh krogov po Racelandu :D :OK:

@Brodar: si bil dans 10 do 4 na obvoznici proti bauhausu???

ja... v kavbojkah pa jakni? pa bolj na izi sn se pelal... sn bil gor na oni cesti na pohorje prej pa sn se kr zdivjal... pa policaji so bli tam na obvoznici na pumpi :) pa črno srebrni motor mam...

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No hvala k ste eni že dojel sej kdor kol že to dela ne bo več doug bomo spremenil geslo!!

pol pa k ga boste spet zvedl bom vs pa spet mal nasmejala :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

pa tut irenine besede niso ANKOL pa ANBEN pa take..... :slap: :slap:

ej dej ne jebite

kako da ne če sm jih pa pisala :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol pa k ga boste spet zvedl bom vs pa spet mal nasmejala :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

kako da ne če sm jih pa pisala :evilgrin:

uuu frajerka dobro si nas ugnala v kozji rog :worship: mi smo vsi nasedli pa si zaj pol ure belili glave :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuu frajerka dobro si nas ugnala v kozji rog :worship: mi smo vsi nasedli pa si zaj pol ure belili glave :D

a se komu kej sanja kdo je to :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rokyjevo razmišlanje na msn-ju :lol1: :lol1: :lol1:

[Roky] (*) Born To Live,Live To Ride (*) pravi:

fingi...

[Roky] (*) Born To Live,Live To Ride (*) pravi:

sam a sva midva res gaya :|

:OK:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja... v kavbojkah pa jakni? pa bolj na izi sn se pelal... sn bil gor na oni cesti na pohorje prej pa sn se kr zdivjal... pa policaji so bli tam na obvoznici na pumpi :) pa črno srebrni motor mam...

vem kaki motor mas ja :P.....da nisi ki v kavbojkah divjal?

drugac vido sem te pa glih en semafor pred pumpo se mi zdi,...se ti je glih zelena przgala,sem se kontra pelo(v avtu)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a zdej se pa noben noče z mano pogowarjat k so pisal v mojmu imenu?! :closedeyes:

ko dokažeš!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a zdej se pa noben noče z mano pogowarjat k so pisal v mojmu imenu?! :closedeyes:

Kvaj stabo dons :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko dokažeš!

a da sm irency? ja res sm no

upam da slika kaj pomaga : post-15323-1181671704_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil irency
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem kaki motor mas ja :P.....da nisi ki v kavbojkah divjal?

drugac vido sem te pa glih en semafor pred pumpo se mi zdi,...se ti je glih zelena przgala,sem se kontra pelo(v avtu)

glede divjanja na motoru v kavbojkah: saj pač odpiral sn ga konkretno pa to, drugač pa s tem motorom še na koleno ne priem pa to pa za pol ure sn se samo šou naganjat tak da se mi ni dalo kombinezona gor dat pa še malo z rezervo sn jemal ovinke tak da me nei fuknilo kr tak... drugač mam vedno kombija gor :) prvo sn mislo da niam še vrei filinga za toti motor v ovinkih zaj pa se mi zdi da so tut gume krive... qualifierke so dosti bolj držale, na tem motoru so mi te pirreli diablo že zdrsnile za bvz tui pa čeprav nei smele bit to neke slabe gume kaj te vem no... po robih so kr svaljkaste tak da se ziher da vrei polagat pa žgat ovinke samo ne vem zakaj mi je tak drugače na tem motoru... nea tak vrei držijo gume ko qualifier res ne.. res da je motor drugačni malo pa vse ampak tolko se nei smelo poznat... aja drugač sn ga fejst odprl al sn na izi spelal? :D ker so bli policaji neki tam niam sreče z njimi... zadnjič sn se kr nekaj cajta za kareto vozo so šli v isto smer pa še pol nazaj grede je vozo en policaj z astro za mano :D pol pa sn pridn :P

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!