Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

dej počak če mam gužwo tipčki kr kličejo hehe :evilgrin:

dej reesko zakwa mi nč ne odpišeššššš??? jst bom kr umrla :(

Popravljeno . Popravil irency
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede divjanja na motoru v kavbojkah: saj pač odpiral sn ga konkretno pa to, drugač pa s tem motorom še na koleno ne priem pa to pa za pol ure sn se samo šou naganjat tak da se mi ni dalo kombinezona gor dat pa še malo z rezervo sn jemal ovinke tak da me nei fuknilo kr tak... drugač mam vedno kombija gor :) prvo sn mislo da niam še vrei filinga za toti motor v ovinkih zaj pa se mi zdi da so tut gume krive... qualifierke so dosti bolj držale, na tem motoru so mi te pirreli diablo že zdrsnile za bvz tui pa čeprav nei smele bit to neke slabe gume kaj te vem no... po robih so kr svaljkaste tak da se ziher da vrei polagat pa žgat ovinke samo ne vem zakaj mi je tak drugače na tem motoru... nea tak vrei držijo gume ko qualifier res ne.. res da je motor drugačni malo pa vse ampak tolko se nei smelo poznat... aja drugač sn ga fejst odprl al sn na izi spelal? :D ker so bli policaji neki tam niam sreče z njimi... zadnjič sn se kr nekaj cajta za kareto vozo so šli v isto smer pa še pol nazaj grede je vozo en policaj z astro za mano :D pol pa sn pridn :P

ma sej se bos navado,....drugac pa na bilo kere ovinke,da vem da se bom pac pelo,...upam da bom vedno dal kombinezon gor,ker nikol ne ves ka pride,....drugac pa mas na motori pireli diablo al diablo corsa? ker diablo ne hvalijo kaj prevec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sej se bos navado,....drugac pa na bilo kere ovinke,da vem da se bom pac pelo,...upam da bom vedno dal kombinezon gor,ker nikol ne ves ka pride,....drugac pa mas na motori pireli diablo al diablo corsa? ker diablo ne hvalijo kaj prevec

mah samo je res drugačn filing... cagiva je bla taka špilika na koleno kdaj češ pa kje češ za hondo pa še niam pravega filinga... glede odpiranja gasa pa to je čist drugač pa malo višja se mi zdi zadaj pa tak čudno guma zadna prime pa če nisi nežn tut skopa prevečkrat :D am saj drugač mam tut jaz vedno kombinezon gor to je pač dans tak prišlo ker sem se sproti odločal kam grem :) mam pa navadne diablo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej dans je s5 nabijanje v prazno na sporedu ?:D

ste kaj pametnega premleli ?:D se mi nea da 20 strani it nazaj brat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej dans je s5 nabijanje v prazno na sporedu ?:D

ste kaj pametnega premleli ?:D se mi nea da 20 strani it nazaj brat :D

idi brat ker se boš fajn nasmejal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah samo je res drugačn filing... cagiva je bla taka špilika na koleno kdaj češ pa kje češ za hondo pa še niam pravega filinga... glede odpiranja gasa pa to je čist drugač pa malo višja se mi zdi zadaj pa tak čudno guma zadna prime pa če nisi nežn tut skopa prevečkrat :D am saj drugač mam tut jaz vedno kombinezon gor to je pač dans tak prišlo ker sem se sproti odločal kam grem :) mam pa navadne diablo

ti jaz zrihtam qualifierke ce ces :P .....vsak prehod na tezji motor je od zacetka cudn filing,....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti jaz zrihtam qualifierke ce ces :P .....vsak prehod na tezji motor je od zacetka cudn filing,....

am tote so tak po robih pobrane, po sredini jih bom še zvozo do konca pa še na marof al pa na mobikrog mam namen it pa jih do konca olupim še po robih pol pa bom rabo gume :D kolko maš ceno za toti komplet? za 110/70/17 pa 150/60/17 si mel menda 180€... kolko pa je to zaj? 120 pa 180? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am tote so tak po robih pobrane, po sredini jih bom še zvozo do konca pa še na marof al pa na mobikrog mam namen it pa jih do konca olupim še po robih pol pa bom rabo gume :D kolko maš ceno za toti komplet? za 110/70/17 pa 150/60/17 si mel menda 180€... kolko pa je to zaj? 120 pa 180? :D

225€ so.....drugac pa bols da na PM ce te bo zanimalo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk dajte mi hitro neke povedat...se da ki prek neta gledat eurosport?? ker bi ful rad vido dvoboj med zavcom pa mirando al kaj je oni :D če ve do ki se da naj pove plz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala Wenom res si nizko padu!!Sam brez skrbi ne bo ostal na temu tut jest te lohka zjebem kako boš pa še vidu!! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala Wenom res si nizko padu!!Sam brez skrbi ne bo ostal na temu tut jest te lohka zjebem kako boš pa še vidu!! :whistle:

zanimiva beseda se zmes pojavla :P :D

uouuu, k še vztrajate...mate pa cajt :doze:

volja je tud potrebna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!