Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Ma kaj si mislu s tistim da imaš zavorno do kraja?

Da je je že malo?

A si kupu dot4 tekočino?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj si mislu s tistim da imaš zavorno do kraja?

Da je je že malo?

A si kupu dot4 tekočino?

itaq je blo malo ko sem odpru pokrovček nevme zakaj bom malo nesu serviserju ta to pogleda...........hja DOT4 itaq sej večina motorjev uporablja tole tekočino! aja pa še tisti ki dela na benzisnki je motorist ( ima yamaho R6 ) tako da mi je malo še kaj več pomagal kot en obični delavec tam........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No no sej, sm mislu da si mogoče vlil kako hodravlično olje :slap: , ker ti lohk dihtinge stopi in ostaneš brez žlajfu pred ovinkom :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No no sej, sm mislu da si mogoče vlil kako hodravlično olje :slap: , ker ti lohk dihtinge stopi in ostaneš brez žlajfu pred ovinkom :hmm:

OMG kaj me imaš za budalo da bom ulil olje not! :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi šu na grobnik sm kje se bo to spalo :?

Ja pa kva bomo delal dol dva dni??? Kakšno pivce sparznil B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi šu na grobnik sm kje se bo to spalo :?

Ja pa kva bomo delal dol dva dni??? Kakšno pivce sparznil  B)

mene pa še zanima, če je kakšna dirka sploh dolih, al se gre kr tak na blef ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK fantje...jst mam izpit A-NEOMEJENO :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea2: :yea2: :yea2: :yea2: :yea2: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja je neki "motohappenig" 26 - petek ...spalo heh niti jst nevem pomoje je pametno vzet kako rjuko za naštimat potleh :D upamm da bo dsit hrane .... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK fantje...jst mam izpit A-NEOMEJENO :yea1:  :yea1:  :yea1:  :yea1:  :yea1:  :yea2:  :yea2:  :yea2:  :yea2:  :yea2:  :D

čestitam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yamaha si se kej bunil al ti je kr sama poštemplala?

Gospod Joža je kr sam bil tok prijazen pa poštemlal zadevo...je pa tut sam reku da on in še večina sodelavcev čist lepo po starem štemplajo neomejeno po 2eh letih ker se menda taglavni na seminarjih še niso dokončno zmenil kako pa kaj je s tem tko da kšn tedn,2,3 bi se znal neomejeno še dobit v tem cajtu se bodo pa po moje že počas zedinl .)

Čist BTW...sm ga še našuntov d mi je zbrisu da vozim z očali pa da mam vsakih 8 let pregled...sevede po tem k sm "nategnu" dohtrco k mi je izdala zdravniško spričevalo(že drugič)da jst pa očal ne rabm več pa da tut leč več ne nosm in da se mi je v 2eh letih dioptrija -3 popravla na 0 :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No da se par stvari razjasni,...na Grobniku od 26-28 poteka motohappening....

...vstopnina je 25kn se mi zdi,sam po moje če dost kmal pridemo v petek ne bo nič .) ...kampiranje je zastonj na travi ali parkingu,...voda je,WC-ji so...tko da to je to,...dogajanje bo vse tri dni,... :OK:

MOTOHAPPENING

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gospod Joža je kr sam bil tok prijazen pa poštemlal zadevo...je pa tut sam reku da on in še večina sodelavcev čist lepo po starem štemplajo neomejeno po 2eh letih ker se menda taglavni na seminarjih še niso dokončno zmenil kako pa kaj je s tem tko da kšn tedn,2,3 bi se znal neomejeno še dobit v tem cajtu se bodo pa po moje že počas zedinl .)

Čist BTW...sm ga še našuntov d mi je zbrisu da vozim z očali pa da mam vsakih 8 let pregled...sevede po tem k sm "nategnu" dohtrco k mi je izdala zdravniško spričevalo(že drugič)da jst pa očal ne rabm več pa da tut leč več ne nosm in da se mi je v 2eh letih dioptrija -3 popravla na 0 :OK:

kam tocno si sel to stemplat :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pred kakimi 40 min sm prišo domov sma z Vmasino šla na eno mahjno turco :) nardila okrog 170 km no on malo več :D sam pizda zaj pa mam gumo prazno :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pred kakimi 40 min sm prišo domov sma z Vmasino šla na eno mahjno turco :) nardila okrog 170 km no on malo več :D sam pizda zaj pa mam gumo prazno :S

Jaz sem jih tam okol 250km naredu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi povedala kam sta šla ali je to kaka ultimativna skrivnost? :closedeyes: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ne on je res več nardiu kr se je iz celja do mene fural :) šla pa sma iz poljčan prek pragerskega na ptuj pa blizu ormoža pol v gornjo radgono pa na pesnco pa v mb pa po stari cesti do bistrce tam pa je on šo nazaj home js pa v poljčane :) no tak nekak je blo mybe pa sma še ki bla pa se ne spomnim :) piz** pol pa sm doma parkiral motor pa mi je zadna guma spustla zjutraj ko bom pogledal upam da ni ki prepičena al pa kaj :BUA: :BUA: :BUA: drgač pa je biu lep popoldanski izlet :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ne on je res več nardiu kr se je iz celja do mene fural :) šla pa sma iz poljčan prek pragerskega na ptuj pa blizu ormoža pol v gornjo radgono pa na pesnco pa v mb pa po stari cesti do bistrce tam pa je on šo nazaj home js pa v poljčane :) no tak nekak je blo mybe pa sma še ki bla pa se ne spomnim :) piz** pol pa sm doma parkiral motor pa mi je zadna guma spustla zjutraj ko bom pogledal upam da ni ki prepičena al pa kaj  :BUA:  :BUA:  :BUA:  drgač pa je biu lep popoldanski izlet :D

Edin v Lendavi je blo že kar kritično, ko sem dve fejst punci ob cesti gledu, pa sem se skor zaletu, ko je una budala pred man bremzu brez potrebe :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edin v Lendavi je blo že kar kritično, ko sem dve fejst punci ob cesti gledu, pa sem se skor zaletu, ko je una budala pred man bremzu brez potrebe  :slap:

hmmmmm VmasIna misliš ovo blondo v belem :D :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!